MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Google Pixel 3a / Pixel 3a XL – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
14. 10. 2019 05:41 Odeslat příspěvek
Zdravím majitele Pixelu 3a, také se vám telefon vybije za noc třeba o 10% ? Měl jsem tento problem u pixelu 1 a vypada to že Google si s tim pořád neporadil. Ano mam zaply "always on" ale i tak ...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 11. 2019 23:46 Odeslat příspěvek
Uvažuju o koupi tohoto telefonu a také by mě zajímala zkušenost s dual-sim režimem. Předem díky za odpovědi.


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2019 13:54 Odeslat příspěvek
Da se nejak vylepsit kvalita fotografii? Porizoval jsem si mobil hlavne z duvodu fotoaparatu, ale ten vysledek me dost zklamal :( Zda se mi, ze muj sest let stary mobil foti lip :(

https://1drv.ms/u/s!AtVeQk7fe4a7ju8sdM71J6TSnGfd4Q
vlevo Pixel 3a, vpravo Lumie 1020


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2019 15:19 Odeslat příspěvek
Zdravím..tak s tím jsem také chvilku bojoval, i má stařičká G3 udělá občas lepší snímek než nynější 3a..alespoň že ty noční snímky, jsou kvalitou na míle daleko od konkurence..na to si zvykneš. ;-) :-)


Offline - Junior Profil 
25. 11. 2019 14:57 Odeslat příspěvek
Pro me je fotak 90% funkce mobilu.. Doufal jsem, ze za tu dobu vyvoj pokrocil.. Budu si muset zvyknout a neprohlizet fotky na monitoru :) Dokud to pujde, budu pouzivat Lumii.
Jinak tady je presne videt, ze hodne pixelu je hodne adidas :) Slouci se okolni pixely a vysledek stoji za to.
Pixel jsem vybiral kvuli velikosti (i tohle je ale na me moc velky) a podpore.
Celkove jsem ovsem velmi zklaman. Ocekaval jsem neco uplne jineho. Recenze nesetri nadsenim, nedovedu si predstavit jak foti mobil za 4000. Je ovsem mozne, ze to nedokazu docenit :D


Offline - Moderátor Profil 
2. 7. 2020 12:30 Odeslat příspěvek
Google ukončuje výrobu Pixel 3a a Pixel 3a XL

[zdroj: mobilenet.cz]


Offline - Místní informátor Profil 
5. 5. 2022 09:41 Odeslat příspěvek
Jak slíbil, tak udělal. Google v červenci ukončí podporu Pixelů 3a

[zdroj: mobilenet.cz]
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 22 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies