MobilMania.cz

Přihlásit se




Google Pixel 4

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2019 13:27 Odeslat příspěvek
Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s novým Google Pixel 4? Jak se Vám líbí? Mám teď Google Pixel 3 XL a jsem s ním moc spokojený. Hlavně foťák má super. Přemýšlím, jestli stojí za to jít do nové verze nebo zůstat u trojky. ;-)
Poslední příspěvek


Offline - BAN Profil 
30. 12. 2019 13:28 Odeslat příspěvek
Zustan u trojky.


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 12. 2019 18:12 Odeslat příspěvek
0ndra21 píše
Mám teď Google Pixel 3 XL a jsem s ním moc spokojený.

Tak proč chceš měnit, když jsi s ním spokojený?? Zbytečný krok konzumní společnosti, podle mého názoru. Raději bych využíval, dokud to jde a pak teprve pořídil něco novějšího.


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2022 11:28 Odeslat příspěvek
Měnili jste někdo v tomto telefonu už baterii za novější?

Nový telefon si nemůžu vybrat a už mám zrychlené vybíjení.

Zvažuji vzít tady tuhle za 379 Kč - uvádí, že jde o originál:
https://www.1m.cz/google-g020i-b-origin ... -4-d47862/

Potom si to tady někde v místním servisu nechám vyměnit. Sám zase tak zručný nejsem.

Otázka do pléna - jde tam nacpat nějaká baterie s vyšší kapacitou, nebo by to byl problém? Ať už z pohledu životnosti zařízení, tak SW, který by s tím nemusel umět fungovat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 11. 2022 18:06 Odeslat příspěvek
Nejde tam narvat nic, co má více. Protože nebude mít stejnou velikost. A to neberu činy, kteří ti tam natisknou cokoliv chceš. Jdeš origo, pokud seženeš. (Vidím, že jsi sehnal)


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2022 19:11 Odeslat příspěvek
Díky, pogooglil jsem a zjistil bohužel to samé. Mám docela obavy z toho vzít další baterii, protože si pamatuji, že se mi dříve u HTC po výměně docela nafoukla. Tady nicméně píšou originální, tak otázka jestli se jim dá věřit. Na Ostravsku výměna zpravidla 500 Kč bez baterie, tak do toho vhledem k tomu, že si nejsem schopný vybrat nový telefon asi půjdu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies