MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 3. 2021 20:12 Odeslat příspěvek
New update 11.0.5.5., jsem zvedavej kdy se objeví u mě, prej březen záplaty a nějaký opravy a vylepšení..
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 3. 2021 21:51 Odeslat příspěvek
Bylo by super konečně aktivovat 5g pro Vodafone CZ a udělat něco s tím BT a hodinkami, ale moc to nepředpokládáme, jelikož jsem měl betu 8, což by mělo přijít na stable 11.0.5.5


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2021 06:25 Odeslat příspěvek
Aplikace Galerie - nemá možnost oříznout v poměru 2:3 a 3:2, používáte tento ořez?

Já ho používal protože zrcadlovky mají poměr stran snímače 3:2 a tisknu takové fotky často.
Musím asi zvolit nějakou externí aplikaci, je to divný, že tam tento poměr není.

Jinak už mě taky vyskočilo upozornění na 11.0.5.5 tak snad bude opět o něco lepší zážitek.


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2021 08:32 Odeslat příspěvek
já mám už 11.0.5.5. od teď a přijde mi to stejný akorát zabezpečení březen :-) jinak to 5g posoudit nemůžu protože mám tmobile a tam jede všechno pecka.
jinak k ty galerii, teď jsem zkoušel obrazem v galerii oříznout a je tam plno formátů..


Offline - Pokročilý Profil 
30. 3. 2021 10:28 Odeslat příspěvek
V Androidu 10 taky nemá galerie ořez 3:2. Což je zvláštní, protože je to snad nejpoužívanější poměr vůbec, je to poměr snímače skoro všech zrcadlovek i bezzrcadlovek a i většiny všech ostatních foťáků.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 3. 2021 13:36 Odeslat příspěvek
tak aktualizace mi ještě nepřišla... píše, že jsem aktuální na 11.0.4.4IN21BA, ale to může být otázka pár minut/hodin

stále ještě zápasím s hodinkama, teď mi do auta nespojují žádný hovor automaticky, když vypnu BT hodinek, tak pak ano... sakra...s A10 to fungovalo skvěle... od A11 tam optimalizovali až to pos-optimalizovali...


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2021 14:36 Odeslat příspěvek
já to nainstaloval přes oxygen updater.


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2021 19:49 Odeslat příspěvek
Já asi ještě chvilku s instalací počkám, zatím to v Community app od OnePlus vypadá dobře, nikdo si nějak nestěžuje. Ale zatím není kam chvátat, nic extra novýho tam není.


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2021 20:37 Odeslat příspěvek
řekl bych že razantně se zlepšila vydrž.. žádnej zásek, všechno jede rychleji bych řekl..


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2021 05:47 Odeslat příspěvek
Taky mám pocit větší sviznosti po včerejším updatu


Offline - Pokročilý Profil 
31. 3. 2021 12:49 Odeslat příspěvek
Souhlasím. I když možná subjektivně, je to celé nějak rychlejší.... Jinak žádná razantní pozitivní ani negativní novinka není. Klidně aktualizujte.


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
Tak jsem taky dnes nainstaloval, vše OK. Tak uvidíme jestli bude třeba výdrž baterie lepší.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 4. 2021 09:48 Odeslat příspěvek
Podle mě každá taková aktualizace znamená promazání cache, takže první dojmy jsou vždycky lepší... největším problémem byl přechod z 10 na 11, kdy se ty problémy objevily, takže rozdíly mezi subverzemi budou podle mě minimální. Já se z desítky stále nehnu, nepomohl bych si.


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2021 09:19 Odeslat příspěvek
Vy co vlastníte Oneplus 8 Pro šli by jste do něj znovu nebo radějii jiný mobil ? Uvažuji o něm a vzal bych ho tady
https://tradingshenzhen.com/en/oneplus-8-oneplus-8-pro/oneplus-8pro-12gb-256gb


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2021 10:16 Odeslat příspěvek
já bych se rozhodoval mezi S21+, oneplus 9 pro a oneplus 8 pro. ale vím a jsem na stoprocent přesvědčenej že jsem chybu rozhodně neudělal.. jediný tak co tak mě mrzí absence paměťových karet.. ale mám cloud one drive.. musím se s ním naučit. jinak nic jinyho mě nenapadá.. myslím si že 8 pro je solidní volba pro ty co nechtějí masu :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 38  Další stránka
Stránka 20 z 38 [ Příspěvků: 558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies