MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
4. 7. 2021 07:37 Odeslat příspěvek
Ahoj nevím jestli špatně hledám nebo O+ launcher tuto funkci nemá. Na Honoru, když dlouze podržím prst na displeji mohu si vybrat, která stránka bude domovská tak, že tu stránku s domečkem přetáhnu na jinou pozici. Zde nic takového nevidím :hm
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 7. 2021 08:56 Odeslat příspěvek
Zdravím, přestal mě fungovat google asistent. Není výchozí asistenční aplikace, ale mám ho nastavený jako hlavní. Vymazal jsem mezipaměť a stále není výchozí. Poradí někdo co s tím? Mám OnePlus 8


Offline - Moderátor Profil 
5. 7. 2021 09:23 Odeslat příspěvek
snoop69 píše
Ahoj nevím jestli špatně hledám nebo O+ launcher tuto funkci nemá. Na Honoru, když dlouze podržím prst na displeji mohu si vybrat, která stránka bude domovská tak, že tu stránku s domečkem přetáhnu na jinou pozici. Zde nic takového nevidím :hm

pokud ta funkce chybí, tak jediná možnost je změnit launcher, výběr na GP je rozsáhlý, nejpoužívanější je Nova Launcher


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
Nechápu proč tuto funkci odstranili, když ve staších verzích O+ byla stejně jako funkce ovládání jednou rukou. :roll:


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
Dělal jsem downgrade a při nastavování se nemohl připojit k wifi. Mám nastavený MAC filtr a downgrade mi v mobilu změnil adresu. Tak jsem v routeru vypnul filtr abych nemusel MAC mobilu zadávat ručně. Mobil se přihlásil já ho uložil a znovu zapnul MAC filtr. Mobil je připojen, ale teď koukám, že v mobilu je ale jiná MAC adresa :shock:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2021 22:09 Odeslat příspěvek
Bacha, vychozi nastaveni wifi siti je nahodna MAC adresa. Je treba to upravit pro kazdou wifi sit. Ale netusim jak to jednou provzdy nekde nastavit na MAC adresu zarizeni.


Offline - Junior Profil 
7. 8. 2021 16:59 Odeslat příspěvek
Na OnePlus 8T včera přišla aktualizace Oxygen OS 11.0.9.9.KB05BA


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
Platíte někdo hodinkama a případně jaké máte?

Chtěl jsem koupit Galaxy Watch 4 Classic, protože tam to půjde. Ale trochu mě mrzí, že je potřeba smartphone Samsung Galaxy - aby tam šla zapnout funkce EKG (takže na OnePlus bych nevyužil všechny jejich schopnosti)

Jinak na verzi: 11.0.7.7 jsem s OnePlus 8 Pro velice spokojen, vše je už dlouho super.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 06:27 Odeslat příspěvek
To je pravda, vše ti bez telefonu Galaxy nepůjde. A to EKG, je tak na vyzkoušení, 1x či 2x a už asi nepoužiješ, tedy pokud nemáš nějaké zdravotní potíže a měl bys to jako informační měření.
Když jsem měl 1+ 8 pro, tak jsem k nim měl Fitbit Sense a pak G Fenix 6X, tam placení šlo. Co jsem kvůli vyzkoušení přešel na IOS, tak jsem pořídil AW6 a EKG vyzkoušel 1x jen abych viděl rozdíl proti Fitbitu. A ten dá mnohem více zdravotních výstupů než Apple. Už jsem zpět na Garmin.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 8. 2021 07:01 Odeslat příspěvek
^
Garmin Vivoactive 4


Offline - Junior Profil 
15. 8. 2021 13:38 Odeslat příspěvek
hudys píše
To je pravda, vše ti bez telefonu Galaxy nepůjde. A to EKG, je tak na vyzkoušení, 1x či 2x a už asi nepoužiješ, tedy pokud nemáš nějaké zdravotní potíže a měl bys to jako informační měření.
Když jsem měl 1+ 8 pro, tak jsem k nim měl Fitbit Sense a pak G Fenix 6X, tam placení šlo. Co jsem kvůli vyzkoušení přešel na IOS, tak jsem pořídil AW6 a EKG vyzkoušel 1x jen abych viděl rozdíl proti Fitbitu. A ten dá mnohem více zdravotních výstupů než Apple. Už jsem zpět na Garmin.


Díky za vaše odpovědi.

Určitě EKG nevyužiju, proto mě to spíš mrzí jen malinko (překvapilo mě spíš to omezení na Galaxy).
Pravděpodobně do nich i půjdu, protože jinak si myslím, že mají vše co chci.
Co ten IOS šel jsi zpět na Android, nebo ne? Hlavní důvod?
V rodině mám pár IOS, ale asi by mě chyběla volnost a nastavení Androidu.


Offline - Pokročilý Profil 
18. 8. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
Dneska se mi nabídnul update 11.0.8.8 pro Oneplus 8 Pro. Zahlédl jsem tam něco o vylepšení přední kamery (což by telefon potřeboval, to je velké mínus jinak solidního foťáku), ale první testy to nepotvrdily. Uvidíme, asi promažu cache a třeba se aspoň zlepší baterka, kdo ví.


Offline - Pokročilý Profil 
18. 8. 2021 08:37 Odeslat příspěvek
...i na model 8T dnes dorazila aktualizace s vylepšením přední kamery. Taky po aktualizaci nevidím rozdíl. Jedině třeba někde v nějakém programu to prodej, ale běžným okem na fotce nevidím nic lepšího.


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2021 12:28 Odeslat příspěvek
I mě přišla na OnePlus 8T aktualizace Oxygen OS 11.0.10.10.KB05BA


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
Upozornění:
Pozor na originál tvrzená skla od OnePlus - první várky jsou vadné.
Alespoň na OP 8T - nevím jak na tom jsou jiné OP 8,8pro,9 atd.
Když jsem vlastnil OnePlus 7T nebyl problém.
Koupil jsem, nalepil vše fungovalo výborně - pouze otisk prstu nejde zadat.
Po hromadě pokusů jsem odlepil a hodil do koše - 500 v háji.
A to nejsem sám na fórech OnePlus si stěžuje plno lidí.
Teď mám sklo od 3Mk a vše funguje jak má.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 38  Další stránka
Stránka 28 z 38 [ Příspěvků: 558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies