MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 22:16 Odeslat příspěvek
Po přechodu na Android 12 musím konstatovat, že jistý prodej 8Pro se nekoná. Už jsem vyhlížel náhradu, ale A12 telefonu dala novou krev. Momentálně maximální spokojenost s telefonem.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 4. 2022 18:43 Odeslat příspěvek
Ahoj zdravím všechny vlastníky OnePlus mám také čerstvě jeden kousek OnePlus 8pro.Ale zaboha nemůžu aktualizovat na OS 12 ,když najedu do nastavení a chci aktualizovat tak mě to píše váš systém je aktuální i když najedu do položky místní upgrade.. pořád verze Oxygen OS 11.0.11.11IN11BA.Nevite prosím co stim.Jsem už zoufalí.Dekuji


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2022 18:56 Odeslat příspěvek
Pokud jsi mobill kupoval u operátora, tak musíš čekat až operátor aktualizaci povolí a uvolní...někdy si dávaji delší dobu, nutí tím zákazníky ke koupi nového mobilu...zkus nainstalovat apk Oxygen updater...

-- 24. 4. 2022 20:02 --

Vyšla nová aktualizace 11.C.16 pro 8Pro


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 4. 2022 19:07 Odeslat příspěvek
Dík za info ..telefon byl kupovaný u Alzy.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 4. 2022 20:19 Odeslat příspěvek
OS 12 je tam super děkuji moc za rady ��


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2022 18:58 Odeslat příspěvek
Ahoj,
Pozerá niekto z Vás na mobile Netflix a stretol sa s tmavým obrazom pri prehrávaní? Mam OP8Pro 256GB verziu z Datartu. Piatok sa mi vrátil OP8pro zo servisu. Mobil som hneď na to aktualizoval na A12, zrobil továrenské nastavenie (mobil bol aj tak prázdny) a začal všetko inštalovať.
V kútiku duše som dúfal, že novy Android to opravy, a keď som zbadal v nastaveniach možnosť zvýšenia jasu pri prehrávaní HDR videa tak moje srdce zaplesalo. ALE, zmena žiadna, obraz je naďalej strašne tmavý a ešte tmavé scény vyzerajú strašne, vidno ako keby mapy.
Dnes som to porovnával s bratovou OP8Pro (tiež 256GB z Alzy) a je viditeľný rozdiel.
Záhadou je že nastavenia máme rovnaké, všetky nastavenia obrazovky v nastaveniach mobilu, aj samotného Netflixu. Ďalšia záhada je, že aj keď máme obaja aktuálnu aktualizáciu tak jemu ukazuje, že mobil prehráva bez HDR obsah z Netflixu (vid príloha).
Z toho mi vychádza že možno to robí HDR kontent. Skúšal som na oboch prehrávať Dunu z HBO Max, a tam bol obraz rovnaký, nižší jas sa nekonal. Takže je chyba buď v apke Netflixu, alebo to HDR?
Netflix som skúsil premazať (keďže odinštalovať to nejde) ale i tak žiadna zmena. To samé mi robilo aj pred aktualizáciou.
https://youtu.be/_cWsTZAktxY
https://youtu.be/bUb4OK__Ew0

Dopĺňam ďalšie zistenie. Tento problém nie je len pri Netflixe, ale aj pri bežnom prehrávaní. Skúšal som pustiť 22GB qHD film a tak isto v tmavých scénach otrasná mozaika v tieňoch. Skúšal som prehrať cez galériu, xPlayer, VLC a to samé. Keď odfotím plochu, a pošlem na pc tak fotka je taká ako ju prehráva PC (v poriadku). Čiže len mobil má nejaký problém. Zaujímavé je že pri HBO Max na mobile také nevidno. Začína ma to dosť otravovať, a premýšľam že to hodím na reklamačné.


Offline - Místní informátor Profil 
1. 6. 2022 14:39 Odeslat příspěvek
Nová aktuaizace: - OxygenOs 12.1

Obrázek


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2022 16:00 Odeslat příspěvek
Zdravim, mám OnePlus 8 pro (128Gb) a Android 12.A mám problémy s aplikacema u 11 .tam nebyl problém.Jakou oficial Rom ,dobra výdrž baterie.Děkuji.


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2022 18:45 Odeslat příspěvek
Po aktualizaci jste udělal tovární nastavení? Jinak nemá cenu psát že je něco špatně.


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2022 05:44 Odeslat příspěvek
To jsem dělal,třeba je problém s Nova Launcher,kodi,při otočení displeje se někdy zasekne.


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2022 07:53 Odeslat příspěvek
kodi potřebuje mit nastaveny displej napevno na 60hz. Nova by mel fungovat normalne.


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2022 10:59 Odeslat příspěvek
Zdravím, je normální mít baterií na 45% životnosti po roce a půl? Předpokládám, že hlavním viníkem bude to ultra rychle nabíjení a je to prostě daň za to.
Neberu to jen z pohledu té app, která to ukazuje, ale i ze zkušenosti, kolik % mi zbývalo večer po celodenním používání.
Telefon 8T

Přílohy

Screenshot_20220609-142018~2.jpg
Screenshot_20220609-142018~2.jpg
[ 132.94 | Zobrazeno 50 krát ]




Offline - Pokročilý Profil 
16. 6. 2022 11:35 Odeslat příspěvek
Mám to stejně, ale na to se moc nedívej. Vydrží ti tel. 45% toho, co dřív? Tak vidíš.

Mně se hodně prodloužila výdrž s Androidem 12 a vylepšeným černým režimem. Opravdu o dost. I když ta aktualizace není bezchybná na jiné věci...


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2022 09:12 Odeslat příspěvek
No právě, že to tak nějak odpovídá, před tím den a půl v pohodě. Teď cca 3/4 dne.
Ja na 8T 12tku bych měl taky někdy dostat, ale to asi nevyřeší vyflakanou baterku.
Zkusím reklamaci, ikdyž na kapacitu se to většinou nevztahuje.


Offline - Pokročilý Profil 
18. 6. 2022 09:29 Odeslat příspěvek
Na kapacitu baterie je za zákona 6 měsíců záruka.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další stránka
Stránka 34 z 38 [ Příspěvků: 558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies