MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Realme X3 SuperZoom - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 4. 2021 07:56 Odeslat příspěvek
A11 dorazil
Poslední příspěvek


-
9. 4. 2021 11:15 Odeslat příspěvek
A já na 7 pro stále čekám. Přitom původně měl být na 7 pro dříve.


Offline - Junior Profil 
9. 4. 2021 19:18 Odeslat příspěvek
V Betě nebylo moc chyb tak to pustily do světa, je to verze C4, na 7-ku už je snad beta C7 nebo kolik, tam to skřípe


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2021 07:53 Odeslat příspěvek
Tak se dá říct, že mám to jejich UI2.0 teď už dost projity:
- je to posun vpřed, rozhodně se to dá už považovat za slušnou nadstavbu
- možnosti přizpůsobení jsou teď rozsáhlé, nastavit lze vše od rozmístění ikon, tvaru, barev....
- odezva prostředí je lepší
- spotřeba energie o něco vyšší
- vylepšené gamecenter teď umí u některých her zapnout vyhlazování, takže pubg už nevypadá jak starý Wolf 3D
-lepsi práce s Ram - umí teď alokovat až 10GB zbytek je asi vyhrazen pro GPU
- možnosti napájení, vypínání aplikací, chytré noční nabíjení atd
Nadstavba vychází z ColorOS 11


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 9. 2021 07:12 Odeslat příspěvek
Zaujala mě cena tohoto telefonu na Alze - 6999 Kč.
Má o něm smysl uvažovat i dnes v této cenové hladině, pokud by prioritou bylo focení a videa s využitím zoomu? Samozřejmě i jinak očekávám, že bude použitelný, ale tím je pro mě i třeba starší Nokia 6.1, kterou mám jako druhý telefon. Možná by mohl nahradit i primární Samsung Note 8, když vynechám bezdrátové nabíjení, OLED a S-PEN.
Nečekám kvalitu zrcadlovky nebo telefonů za víc než 2x, 3x vyšší cenu, ale třeba i lepší než zánovní kompaktní foťák s 5x zoomem kolem 5000, který beztak sebou nenosím, by mohl být? :D


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
sorry, ale tady nečekej ani průměrnou kvalitu fotek, je to jen pozlátko. Jakýkoli kompakt za 5k ti udělá lepší fotku za všech podmínek. 7k jsou za tohle vyhozené peníze.


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 9. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
OK, nesrovnávejme tedy s kompakty, i když mě třeba ze Samsungu Note 8 lezou lepší fotky než z Nikonu P300. Jakýkoliv foťák má jednu zásadní nevýhodu, že ho málokdo nosí pořád a spousty zajímavých skutečností zachytím jen mobilem.

Co další uživatelé, jaký mají dnes názor na tento telefon jako relativně levný fotomobil i jako běžný Android?


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2021 17:20 Odeslat příspěvek
Pokud budeš používat standartní aplikaci na focení tak lepší fotky udělá i nějaké Redmi za 2500, pokud port Gcam, tak se tam dá bavit o kvalitě cca rovné Galaxy S7. Pochybuju, že ho někdo ještě má (já ho prodal už dávno)


Offline - VIP uživatel Profil 
15. 9. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
Už je vyprodaný, jak jsem se o něm zmínil ještě v jedné diskuzi tady na Superfóru tak byl najednou vyprodaný. Papírové parametry nejsou vše.


Offline - Místní informátor Profil 
9. 8. 2022 20:46 Odeslat příspěvek
Realme UI 3.0 v otevřené Beta verzi pro Realme X3

Právě nyní je přichystaná otevřená beta verze nadstavby pro telefon Realme X3. Tento telefon debutoval v Indii v roce 2020 na konci června/júna. Telefon běžel na operačním systému Android 10, loni v květnu/máji dostal aktualizaci na Android 11 a nyní jej značka Realme chce aktualizovat na Android 12.

[Zdroj: Gizchina.cz]
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies