MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Google Pixel 4a – obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
29. 9. 2021 06:54 Odeslat příspěvek
to byla krátkodobá akce na google store DE při příležitosti nějakýho výročí, podmínka ale byla adresa v DE.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
"Německý Google shop láká na pěkné slevy. Končí za pár hodin" https://www.svetandroida.cz/google-slevy-nemecko-narozeniny-2021/


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 14:35 Odeslat příspěvek
Ano, byla to krátkodobá akce. Dobu dodání mám 4.-7.10., tak uvidím jestli dorazí. Popravdě tomu moc nevěřím. :-)


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 22:18 Odeslat příspěvek
Tak mobil je doma a jediné, s čím mám trochu problém, je displej. Ta bílá je vážně žlutá. Kdybych ho koupil za 11tis z Alzy, tak ho jdu vrátit. Není někde v okolí Ostravy možnost ho vidět naživo? Fakt by mě zajímalo, jestli je to vlastnost displeje a mají to všechny pixely 4a, nebo je to kus od kusu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 10. 2021 22:01 Odeslat příspěvek
Dobrý deň dnes som si všimol že na fotkách a videách sa mi začala objavovať tmavšia škvrna. Pravdepodobne určite to bude z priameho svetla. Čo mám s tým robiť? Ísť s tým do servisu? Dalo by sa to vyreklamovať?
PS: fotografia sa nedá poslať.


Offline - Junior Profil 
26. 10. 2021 22:18 Odeslat příspěvek
Fotografie se poslat samozřejmě dá a to vícero způsoby. Stačí se na to zeptat strýčka Google.


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 18:24 Odeslat příspěvek
gloom83 píše
Tak mobil je doma a jediné, s čím mám trochu problém, je displej. Ta bílá je vážně žlutá. Kdybych ho koupil za 11tis z Alzy, tak ho jdu vrátit. Není někde v okolí Ostravy možnost ho vidět naživo? Fakt by mě zajímalo, jestli je to vlastnost displeje a mají to všechny pixely 4a, nebo je to kus od kusu.

Také mě ten žlutý display ze začátku hodně vadil, ale po čase jsem si na to zvykl a dnes už to neřeším, obzvlášť když používám tmavý motiv, kde to není tak patrné.
Dost jsem to tehdy řešil v diskuzi o Pixelech na Facebooku, ale většina uživatelů psala, že je to ok, asi je to dost individuální a záleží z jakeho telefonu uživatel přechází a na co je zvyklý,já treba prechazel z Xperia Z5C a ta ma LCD display hodne do modra, ale také do dnes nevím jestli je to nějaká vlastnost, nebo chyba nějaké série, protože jsem zatím neměl možnost porovnat s nekym jinym, ale stezovali si na to i nekteri uzivatele s Pixelem 5.


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
tomus: Díky za reakci. Když člověk ví, že v tom není sám, lépe se s tím pak smíří. :-D

A abych řekl pravdu, tak už i já jsem si na ten displej celkem zvykl a začínám být spokojeným majitelem pixelu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 11. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
měl bych dotaz na Pixel a VoLTE (přístup k datům při hovoru).
Je na Pixelu 4a funkční? Koupil jsem pixel bratrovi a bohužel při hovorech mu data nefungují.
Operátor Vodafone. Android už je verze 12. V nastavení volba Volte nemá.
Předem díky za reakci.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 11:28 Odeslat příspěvek
Koupi mobilu Pixel 4a bychom si teď rozmysleli. Na co si uživatelé stěžují?

https://www.svetandroida.cz/google-pixel-4a-prasklina/


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Rocky: Také mám Pixel 4a a operátora Vodafone a mohu potvrdit, že VoLTE nefunguje, potažmo tato položka nikde v nastavení není. Čert vem vyšší kvalitu hovoru nebo rychlejší sestavování spojení s VoLTE, ale to že jste během hovoru a ještě chvíli po něm offline, tak to mě teda víc štve :roll:


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2022 10:36 Odeslat příspěvek
resil uz nekdo problem s tlacitkem zapnout/vypnout? dnes z niceho nic restarty a vytaceni tisnove linky....
EDIT: tak to vypada na vadne tlacitko.Jen pohlatim tlac,tak reaguje..da se vymenit nebo popripade jen soft vypnout?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 12. 2022 08:15 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo s tímto telefonem aktuální zkušenost se (pro mě) samovolnou aktualizací systémových aplikací? Např. Telefon, Kalendář, Hodiny, Fotky a pod...zakázal jsem snad všechno co jsem uměl, aby se to samo neaktualizovalo, ale stejně se to po odisntalaci aktualizace vždy dosype třeba po dvou dnech. Už nevím, kde co mám zakázat - Google Obchod jsem v obecném nastavení zakázal, v aplikaci taky jsem snad našel...už nevím. Díky za radu...


Offline - Místní informátor Profil 
20. 9. 2023 20:30 Odeslat příspěvek
Google Pixel 4a se loučí. Google ukončil jeho podporu

Telefon končí s podporou po třech letech
Poslední aktualizace na telefon dorazila v srpnu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #
Stránka 5 z 5 [ Příspěvků: 74 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies