MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 4a – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
28. 10. 2020 17:21 Odeslat příspěvek
Nejde sem ta fotka noční oblohy dát v lepším rozlišení?
Jak jsi jinak spokojen s Pixelem? Uvažuji o té pětce, že bych se jako poslední Mohykán odpoutal od Nokie a dal své Sirocco do krabice a do skříně....................
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2020 19:08 Odeslat příspěvek
hanz.nb píše
Je funkční VoLTE a VoWiFi? Dík.


Tuto polozku v menu nemam. Zalezi na tom, jestli nas da Google mezi podporovane zeme.


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2020 15:27 Odeslat příspěvek
P3p3k píše
David79 píše
No já už vážně nevím, telefony jsem samozřejmě dal do továrního nastavení a zkusil jsem to jen s tím, co je tam nainstalované A STÁLE TO NEFUNGUJE-SIGNÁL GPS BYL ZTRACEN. :-(


Zkus tohle co tam uvidis https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.gpstest&hl=cs

Jak mas nastaveny ten pristup k poloze?

Je divny, ze to dela u dvou mobilu. Mne se to nestalo nikdy u zadneho.


Tak teda problém byl vyřešen, já teda zkoušel všechno možné..několikrát jsem jak 3a tak 4a restartoval, instaloval různé GPS aplikace, dával telefony do továrního nastavení a nakonec jsem vyměnil SIM kartu A TO BYLO ONO..VADNÁ SIM KARTA. ;-)


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2020 14:57 Odeslat příspěvek
Tak to je zajimavy zjisteni.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 11. 2020 16:04 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl bych koupit pixel 4a že zahraničí, tady ty ceny nejsou normální. Potřebuji ale koupit na firmu kvůli odpočtu, má někdo zkušenost?


Offline - Junior Profil 
9. 11. 2020 18:06 Odeslat příspěvek
Mě by zajímalo,jestli si někdo objednal telefon z Německa z google store. Jestli vše proběhlo v pořádku včetně dodání do ČR.


Offline - Junior Profil 
9. 11. 2020 19:24 Odeslat příspěvek
Google store > mailboxde > CR. Mam ho takhle doma.


Offline - Junior Profil 
10. 11. 2020 14:00 Odeslat příspěvek
Cenově dostupný Pixel 4a je odolnější, než byste si mysleli

https://mobilenet.cz/clanky/cenove-dostupny-pixel-4a-je-odolnejsi-nez-byste-si-mysleli-42192


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2020 20:10 Odeslat příspěvek
Ahojte, objevil jsem další chybu, která mě mírně řečeno irituje. Nefunguje Google asistent.U svého minulého Sony (se sterým androidem) jsem řekl - Hey Google, call my wife (napíklad) a už to jelo. Toto heblo prostě napíše, že potřebuje další nastavení (Get the full Assistant experience) a tím to hasne. Nic se neděje. Taky na moje další otázky neodpovídá hlasem, ale jen ukáže data na displeji. Máte s tím taky takové zkušenosti? Očekával bych, že tady Asisten poběží jak po másle...


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2020 22:40 Odeslat příspěvek
Asistent neni v CR moc podporovan, ale neco se ovladat da. Pokud je problem, chce to neco nastavovat a skonci to "chybou pripojeni"


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2020 16:40 Odeslat příspěvek
Asi po hodině laborování jsem to trochu rozchodil. Aspoň tedy tak, jak to bylo na mém starém founu. Je potřeba nastavit jazyk AJ, vše nastavit (hej Google a tak) a pak zpět přehodit na ČJ a AJ nechat jako druhý jazyk.


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2020 19:28 Odeslat příspěvek
Ja to mam jednodussi, anglicky neumim a tak to nepouzivam. Kdyz se to chtelo naucit muj hlas, tak jsem nic do anglictiny neprestavoval. Ale jen jsem to ruzne zkousel, pustil YT a tim to skoncilo. Ovsem je to dobra vec, pokud by to u nas fungovalo v cestine ;) Ale pro google jsme jen takove jedno mensi americke mesto ;) Je treba pockat na samoucici se AI.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2020 13:01 Odeslat příspěvek
Já to používám v podstatě jen v autě při vytáčení kontaktů a zadávání navigace. Jinak s asistentem nepotřebuji konverzovat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2020 11:23 Odeslat příspěvek
Funguje vám Wi-Fi volání (VoWiFi)? Jaký operátor?


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 15:38 Odeslat příspěvek
Toto vůbec nepoužívám.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 3 z 5 [ Příspěvků: 74 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies