MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 5 a 4a 5G: informace

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2022 18:50 Odeslat příspěvek
Ahoj borci.
K dispozici bezpečnostní záplata ;)
Stahujte.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 10. 2022 09:07 Odeslat příspěvek
Ahojte, přešel jsem na 5ku a mám dva dotazy:

Google asistent na mě nemluví - tedy jen někdy. Třeba na dotaz kolik je hodin (anglicky) jenom ukáže čas. Ale na jiný dotaz odpoví slovně.

No a pak ještě jak je to s češtinou? Můj starý telefon uměl reagovat i na české povely (třeba kolik je hodin, volej tomu a tomu, kde se narodil ten a ten a podobně). Nynější Asistent na češtinu vůbec nereaguje. Dá se to vůbec nastavit? Co ten váš?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 10. 2022 13:17 Odeslat příspěvek
ziki píše
Tak si odpovím sám, co se týče rychlého nabíjení, tak existuje několik standardů, z nichž asi nejznámější jsou Quick Charge (QC) od Qualcommu a pak USB Power Delivery (USB-PD). Nabíječky QC poznáte podle portů USB-A, kdežto nabíječky USB-PD mají porty USB-C. A zatímco Samsungy můžete rychle nabíjet jak z jeho vlastních rychlonabíječek standardu Adaptive Fast Charging, tak i z QC a USB-PD. Tak Pixel 4a je fajnovka a rychlé nabíjení se spustí pouze z nabíječek USB-PD.


usb-a neznamená nutně quick charge a usb-c neznamená nutně usb-pd .. Ale je pravda že většina ostatních nabíjecích standardů mimo usb-pd používá usb-a . Levné nabíječky bývají obvykle QC 3.0 a tudíž usb-a, nekompatibilní s usb-pd . QC 4.0 a vyšší s PD kompatibilní jsou, ale je jich na trhu málo.

-- 26. 10. 2022 14:27 --

TomZ píše
Kamarád má Pixel 4a, starý 1.5 roku a poslední cca měsíc baterka skoro nic nevydrží (100%, Po 2-3 hodinách webu a whatsupp je na 64%). Četl jsem, že to je problém posledního android update. Jde s tím něco dělat? Reklamova to nepůjde, to vím.

Včera v autě navigace, mobil na palubce - přehřál se a vypnul se. Je to běžné, nebo to jde to reklamovat?

Díky

Vypnout by se asi jen tak neměl , mám 3XL ve flip pouzdře a když ho v autě nabíjím a zároveň na něm jede bezdrátové android auto, tak se taky brutálně přehřívá .. dokonce i nejen v létě. Ale výsledek je takový, že se omezí rychlost nabíjení a pak se i vypne LTE a to stačí aby se telefon nemusel vypnout. Když jsem měl telefon třeba na Pixel Standu bez flip pouzdra , pustil wifi hotspot a třeba ještě pustil nějakou nenáročnou hru, tak telefon taky trpěl :D


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2022 21:26 Odeslat příspěvek
Listopadová aktualizace 16,54 MB k dispozici;)


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2022 06:45 Odeslat příspěvek
Mrknu na to. :-)


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2022 08:57 Odeslat příspěvek
Prejavujú sa Vám na pixel 5 problémy s pripojením na wi-fi?


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2022 09:07 Odeslat příspěvek
Za 2 roky sem si ničeho nevšim. Na wifi jsem každý den doma.
Možná by to chtělo více problém upřesnit.
Míval jsem problém se starým modemem, který nezvládal více připojených zařízení. 1xTV, 2xPC a 4x telefon. To se některé zařízení odpojily a nešly připojit.


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2022 09:21 Odeslat příspěvek
Mám Pixel 5 a Pixel 6 a ani jeden nemá s WIFI problémy.


Offline - Junior Profil 
5. 12. 2022 21:10 Odeslat příspěvek
Feature drop Prosinec k dispozici na pixel 5 ;)
433MB.
Nové funkce na Pixel telefon:
https://blog.google/products/pixel/feat ... mber-2022/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 12. 2022 09:23 Odeslat příspěvek
Ahoj všem,
prosím o radu ohledně automatických aktualizací. Pokusil jsem se automatické aktualizace zakázat kde se dá, nicméně stejně si to ten telefon aktualizuje. Jedná se o základní "gůglí" aplikace - telefon, kalendář, fotky....například ten Telefon. Zjistil jsem to jednoduše tak, že ikona je jinak barevná a zmeškaný hovor na zamčené obrazovce ukazuje kdo mi volal, což původní verze nedělala. Tak jsem odisntaloval aktualizaci. Den klid a zase. Bez ohledu na to, jestli jsem na wifi nebo ne, na nic se neptá a pošle tam novou aktualizaci. To samé fotky (tam se ale bojím aktualizci odinstalovat abych o ně nepřišel, což se mi stalo s kalendářem. Odinstaloval jsem aktualizaci a rázem byly pryč všechny moje události, které jsem si tam zapsal.)
Máte nějakou radu, pomoc , jak tomuto předejít?
Díky, M.


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2023 23:28 Odeslat příspěvek
Aktualizace Pixel k 1/23. 25,54 MB


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2023 11:02 Odeslat příspěvek
Už? Letos nějak brzo.............. :-D


Offline - Junior Profil 
6. 2. 2023 22:15 Odeslat příspěvek
Únorová zapezpečovačka k dispozici. 15,38 MB.
:)


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2023 21:09 Odeslat příspěvek
Google fotky odemykají pro starší Pixel telefony funkci kouzelné gumy :)
Odzkoušeno a funguje na jedničku :)
Upravit - nástroje - kouzelná guma :-)
Pro ostatní ne- pixel telefony je funkce dostupná v předplatné verzi Google fotek.


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2023 18:59 Odeslat příspěvek
Zdravím, tento rok končí software podpora pre Pixel 5 ?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další stránka
Stránka 14 z 16 [ Příspěvků: 229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies