MobilMania.cz

Přihlásit se

Realme 7 6/64

Offline - Junior Profil 
20. 11. 2020 00:22 Odeslat příspěvek
Ahoj,
má někdo tento Realme 7 ideálně ve variantě 6/64?
Zajímají mě postřehy z praxe.
Díky
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 10. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
Stal se mi malér s mobilem. Jedná se o mobil Realme 7. Chtěl jsem mobil zapnout ( odemknout obrazovku ). Ale po dotyku tlačítka se nic nestalo. Říkal jsem si, že asi blbne četečka otisků prstů. Tak jsem tlačítko jen tak zmáčkl a stále nic. Mobil prostě mrtvý. ( nabitý byl na cca 30% ) Zkusil jsem reset pomotí trojhmatu. Mobil konečně zareagoval. Jenže jen tím, že se stále resetuje. Najede nápis Realme a dole Powered by android a to je vše. Chvíli to takhle svítí ale pak zase restartuje. Jinak pro informaci : tohle se mi stalo už jednou. Před cca rokem se mi stalo to samé. Mobil se nakonec po cca 5 hodinách co se takhle resetoval vybil. Zapl jsem do nabíječky a najel. Jen jsem pak zjistil, že mi to odrovnalo paměťovou kartu. Máte prosím nějakou radu co bych s tímhle mohl udělat? Může být v mobilu něco vadného?

5. 10. 2021 13:01 Odeslat příspěvek
Vytáhni SIM a paměťovou kartu.

5. 10. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
Tohle jsem udělal, ale sále reset...

Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 14:48 Odeslat příspěvek
Zkusil bych nechat úplně kleknout baterii / vybít a poté ve vypnutém stavu nechat plně nabít baterii...
Jinak dnes mi přistála na Realme 7i aktualizace na Android 11 / UI 2.0 - ozn. RMX2193_11_C_12

5. 10. 2021 14:58 Odeslat příspěvek
Zkouším to.. Ale bude to trvat hooodně dlouho :-D Navíc to nechci nabít naplno, protože případné další vybití by trvalo tak týden. Ta aktualizace by se hodila. Ale na čistý Realme 7 asi jen tak nebude.

-- 5. 10. 2021 15:24 --

Takže mobil se vybil. Dal jsem ho do sítě a po cca 10min. nabíjení zkusil zapnout. Stále reset. Co s tím může být ? Snad najdu rekl.papíry.

5. 10. 2021 16:03 Odeslat příspěvek
Pravděpodobně závada vnitŕní paměti.

Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 17:51 Odeslat příspěvek
Ještě bych zkusil ho vypnout - delší dobu držet zapínací klávesu. Pokud se povede tak pak přes recovery mode wipe vnitřní paměti (ideální je samozřejmě předchozí zálohování). Pokud vše selže, tak samozřejmě reklamovat (mobil není dva roky na trhu, takže ho určitě máš ještě v záruce).

10. 10. 2021 11:35 Odeslat příspěvek
Tak se to nakonec rozjelo. 'Zatím šlape.
No a jako bonus mi přišla aktualizace Android 11 a UI v2.0 :)

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies