MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Realme 7 Pro - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 11. 2021 06:40 Odeslat příspěvek
Ahoj
2 nnnokiaE52 - pro normalni lidi nevim jestli je dulezite nahravani, ale pro me a zenu urcite.
- ujistuju se v domluvenych terminech, maily , telefony a adresy co mi kdo diktuje si nemusim psat
- zena je projektantka a ta mi porad rika, hlavne mi do toho nevrtej at to neprestane nahravat, ta to vyuziva denne
- nahravani mi uz vydelalo 1000kc kdyz automechanik jako ze zapomnel mi vratit litr a jako ze to nikdy nerekl a bla bla bla, jak sylsel sam sebe, tak se nasssral samozrejme na me a litr vratil. Ja ze 100 hovoru si prehraju mozna
4 ale zena podstatne vice.

2 Mirus100 - diky, procetl jsem a vypada to ze to na tech vasich sedmickach funguje, tak to zrejme brzy risknu.

Diky kluci
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 11. 2021 21:26 Odeslat příspěvek
Tak jsem se rozhodl aktualizovat na android 11. Čekal jsem vylepšení funkce "vždy na displeji" ale bohužel se nic nezměnilo. Jediné plus vidím v rychlosti systému.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 11. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Ahoj, po 4 rokoch s Honor 9 planujem prejst na novy telefon a vyhliadol som si Realme - bud 7 Pro alebo 8 (nie Pro). Ktory z tychto 2 by ste si vybrali? Cenovy rozdiel je zanedbatelny, parametrovo mi vychaza lepsi Realme 7 Pro (RAM, rychlost nabijania, procesor, stabilizacia obrazu), len neviem, ako to bude s podporou do buducna - ci sa skor nevzdaju podpory 7 Pro ako 8.
Telefon potrebujem na bezne pouzitie, hry na nom nehram. Ktory z tychto ma lepsi fotak?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 01:24 Odeslat příspěvek
Myslím že 7 pro, pokud chceš realme 8 tak jedině 8pro má lepší foťák, jinak je ve všem lepší 7pro které má ještě navíc stereo reproduktory.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 12:04 Odeslat příspěvek
Diky, tiež som naklonený skôr k 7 Pro. Ako je to inak s rýchlym nabíjaním - neznižuje taká rýchlosť životnosť batérie?


Offline - Moderátor Profil 
17. 11. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
tak baterie se samozřejmě rychlým nabíjením opotřebovává o něco více než běžným, ale než dojde k nějaké degradaci to už budeš mít dávno nový telefon


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
:-) Tak myslím, že je rozhodnuté, vďaka za rady


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 16:03 Odeslat příspěvek
Navíc až si stáhneš aktualizaci na android 11, tak máš možnost si rychlé nabíjení vypnout. Jinak přes rychlé nabíjení mobil nabiješ do 40 minut.


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2021 16:20 Odeslat příspěvek
Vypnutí rychlonabíjení - to je pro mě novinka. Kde konkrétně se to dá ovládat?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 16:35 Odeslat příspěvek
Nastavení-Baterie-Další nastavení baterie-Optimalizované noční nabíjení


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2021 16:49 Odeslat příspěvek
To si asi nerozumíme. Já měl na mysli RYCHLONABÍJENÍ. Ne regulaci rychlosti nabíjení v noci. To jsou podle mě dvě úplně odlišné funkce.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 16:59 Odeslat příspěvek
Tak to vyzkoušej. Mě to nabíjí pomalu.

-- 17. 11. 2021 17:10 --

A jak to máš s AOD? Všude píšou že se bude dát na displeji nastavit 5 různých formátů hodin. Ale vůbec žádná změna se nekoná.


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2021 17:13 Odeslat příspěvek
Určitě vyzkouším. Až bude potřeba. Před hodinou jsem nabil 100%.
Ještě jedna věc - k tomu pomalému nabíjení používáš origo rychlonabíječku, která byla v balení u telefonu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 17:41 Odeslat příspěvek
Ano origo. Ale zkoušel jsem to jednou večer a nabíjelo to pomaleji. Jinak občas si půjčím nabíječku od manželky (Samsung) a to pak jde opravdu hodně pomalu.


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2021 06:02 Odeslat příspěvek
Když už zde řešíme nabíjení (a vybíjení baterie) velmi mě mrzí, že Realme 7 Pro nemá nějaký graf spotřeby nebo vybíjení baterie jako to měl můj předchozí telefon Xiaomi. Alespoň jsem nic takového nenašel. Mám tím na mysli například TOTO
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Další stránka
Stránka 20 z 27 [ Příspěvků: 403 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies