MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Realme 7 Pro

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2021 13:40 Odeslat příspěvek
Ahoj, vcera jsem si koupil Realme 7 pro a dost me zarazilo, ze na nej stale neni aktualizace..docela jsem se Realme UI 2.0 tesil...zkousel jsem si menit VPN a bez vysledku...ma tu nekdo Realme 8 PRO a v nem ofiko Android 11? Premyslel jsem nad temi telefony a vzal "starsi"...je nejaka cesta, jak dostat firmware do telefonu pres PC? Jako treba u samsungu? Potazmo jsem koukal na navod pres pametovku, ale nikde jsem novy firmware ke stazeni nenasel. Ani na ofiko strankach neni stary firmware pro 7 PRO, jen pro Realme 7 a to je dost zarazejici. Diky za odpoved
Poslední příspěvek

24. 8. 2021 21:11 Odeslat příspěvek
Za kolko bolo 7 pro a 8 pro?

25. 8. 2021 09:10 Odeslat příspěvek
Par dni zpet jsem si koupil Realme 7 pro a samozrejme take zadny upgrade. Zkousel jsem VPN apod. a nic. Mobil nebudu pouzivat dokud tam nebude Android 11. To jsem si zase koupil cinsky sunt, ach jo

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 8. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
Realme jako značku skutečně nedoporučuji. Viz mé příspěvky na začátku tohoto tématu. Od té doby se evidentně toho příliš nezměnilo. Od telefonu si slibuji spolehlivost dodávaných funkcí, což se tady žel neděje. Mám info od i dalších držitelů přístroje. Nestojí to za to.

Offline - VIP uživatel Profil 
25. 8. 2021 12:02 Odeslat příspěvek
bylo by vhodné uvést problémy s Realme také sem, když existuje samostatné téma
viewtopic.php?style=6&f=10&t=1312090

25. 8. 2021 12:22 Odeslat příspěvek
Protože se tady objevil párek hejtrů ke kterým se přidal vševěd Raziel, který má asi potřebu se vyjadřovat ke všemu, tak jsem pocítil potřebu se jako dlouhodobý uživatel tohoto telefonu vyjádřit.

Bubin1990: když chceš na mobilu Android 11, tak proč si kupuješ mobil s Androidem 1O?
Mars Ultor: když trváš na mobilu s Androidem 11, tak proč si proboha kupuješ mobil s Androidem 1O?

Raziel-CZ: ty sis koupil špatný kus, který jsi vrátil. To se stává. Není potřeba se sem vracet a šířit zprávy typu " Mám info od i dalších držitelů přístroje".. Nech je se vyjádřit samotné a nemluv za ně. Já pochybuju, že píšeš pravdu. Sám neznám osobně nikoho, kdo by tento mobil měl.
Jinak vzpomínám si, že ty sám jsi mobilmanii před časem už opustil. Pak jsi jinde hejtil moderátory, abys jsi sem zase přilezl, protože jsi zjistil, že bez tvojí přítomnosti tady se tvůj "retenční byznys" neobejde.
Tvůj příspěvek zde tedy jen chápu jako promo, protože k telefonu už nemáš co říct.

Jinak k věci.
Realme 7 pro je spolehlivý telefon. Má svoje mouchy, ale většina byla aktualizacemi odstraněna.
V žádném případě se nejedná o čínskej šunt, jak píše kolega výše.
A11 jede v pohodě, ale oproti A10 nevidím moc věcí, které by ospravedlňovaly must have. Umím si představit, že bych dál jel na A10. Uf. Hejtři do mě :roll:

Ještě osobní zamyšlení:
Pokud někdo z nějakého důvodu nechce Čínu, tak buď Samsung, Asus nebo Apple. Do 10 tisíc už jen Samsung. Taková je dnes situace, bohužel. Osobně mám s čínskými mobily už také trochu problém, ale jde spíše o politické (čti humanitární) motivy :-| Příští telefon už budu vybírat asi mimo Čínu.

Offline - VIP uživatel Profil 
25. 8. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
ještě jsi zapomněl na Sony :-)

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2021 12:49 Odeslat příspěvek
Mal som Asus(juž.Kórea) tiež som mal dostat vyšši Android,obratil som sa na zastúpenie v SR,vyžiadali si veci okolo kúpi mobilu(Alza) a potom sa už neozvali,tým u mňa Asus skončil.

Offline - Pokročilý Profil 
25. 8. 2021 14:32 Odeslat příspěvek
Wtf?

25. 8. 2021 15:58 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Protože se tady objevil párek hejtrů ke kterým se přidal vševěd Raziel, který má asi potřebu se vyjadřovat ke všemu, tak jsem pocítil potřebu se jako dlouhodobý uživatel tohoto telefonu vyjádřit.

Raziel-CZ se vyjadřuje pouze k tomu, o čem má povědomí, s čím má zkušenosti. Tento telefon jsem osobně měl, důkladně otestoval a poskytl k němu některé informace, resp. splnil, co se od zdejšího tématu očekává.

nnnokiaE52 píše
Raziel-CZ: ty sis koupil špatný kus, který jsi vrátil. To se stává. Není potřeba se sem vracet a šířit zprávy typu " Mám info od i dalších držitelů přístroje".. Nech je se vyjádřit samotné a nemluv za ně. Já pochybuju, že píšeš pravdu. Sám neznám osobně nikoho, kdo by tento mobil měl.

Oba dva nemají a nebudou si kvůli tomu dělat registraci ve fóru. Pokud bych sem třeba jednoho navedl, věřím tomu, že bys pak psal, že jsem to napsal já. Je irelevantní to řešit i z tohoto důvodu.

nnnokiaE52 píše
Jinak vzpomínám si, že ty sám jsi mobilmanii před časem už opustil. Pak jsi jinde hejtil moderátory, abys jsi sem zase přilezl, protože jsi zjistil, že bez tvojí přítomnosti tady se tvůj "retenční byznys" neobejde.
Tvůj příspěvek zde tedy jen chápu jako promo, protože k telefonu už nemáš co říct.

Vzpomínáš si špatně, nikdy jsem nic o opouštění Mobilmánie nepsal.

Co se retenčního "byznysu" týče, nejedná se o byznys, nýbrž proaktivní boj proti digitální diskriminaci, jenž spadá, mimo jiné, pod neziskovou iniciativu ETIQ.CZ, z.s. (nenechávám si ze získaných příspěvků ani korunu). V rámci tohoto boje narovnáváme trh, šetříme lidem peníze, které by jinak vyhodili takřka do kanálu a vzděláváme je, tzn. seznamujeme s telekomunikační problematikou v ČR i ve světě, viz např. i příslušné blogové články na webu.

Můj příspěvek nelze brát jako promo, neboť neobsahuje odkaz ani žádnou zmínku o zmíněné činnosti. Tedy až dosud, s čímž jsi ty tady (opět) začal, což si někdo může vykládat třeba tak, že jsi můj druhý login, anebo že jsme byli domluvení. S tím si ale už musí eventuálně poradit zdejší moderátoři (spadající mimochodem pod O2)...

Mrzí mě, že se ve fóru každou chvíli v různých tématech musí vyjádřit nějaký frustrovaný uživatel jen proto, že se objeví občas Raziel-CZ, kterému asi něco závidí, ačkoli nevím co a proč. Přitom jste sami proti sobě, neboť právě až na základě vašich hejtů si lidé rozkliknou můj profil, což přivede možné zájemce. Tomu, co děláte, se říká medvědí služba. Přitom ale, jak píši, nemám z toho "byznysu" pro sebe ani korunu, peníze jsou reinvestovány do činnosti organizace.

Pokud tě vyzvu k hlasové diskuzi (telefon na mě je v profilu), tak mi nezavoláš, neboť to není o argumentech, nýbrž trollení. Přitom toto diskuzní téma je o zkušenostech s telefonem Realme 7 Pro. Domnívám se, že by bylo vhodné držet se tématu a nesnažit se jen proto, že se ti něčí zkušenosti nelíbí, zakazovat dotyčnému vyjadřovat.

Nick Cave píše
bylo by vhodné uvést problémy s Realme také sem, když existuje samostatné téma
viewtopic.php?style=6&f=10&t=1312090

Díky za odkaz...

25. 8. 2021 16:56 Odeslat příspěvek
Tvé příspěvky byly v minulosti i na můj popud smazány. A ne jednou. A BAN by ti tenkrát slušel.
Jestli ti tady ty tvoje příspěvky teď někdo pápá, tak já tedy rozhodně ne.
Proto ti ani nebudu volat, nejsi férový.
Za "pomoc" druhým si necháš platit. Wtf.
Telefon Realme nemáš, tak se k němu nevyjadřuj. Ale to je jen doporučení.
K tématu Raziel z mé strany Howg.

25. 8. 2021 17:21 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Tvé příspěvky byly v minulosti i na můj popud smazány. A ne jednou. A BAN by ti tenkrát slušel.

Příspěvky VŠECH zainteresovaných do flame-waru byly vymazány na popud můj po komunikaci s administrátorem fóra, se kterým jsem se screeny řešil pomluvy a dehonestaci mé osoby při mém jinak oslovení provozovatele zdejšího serveru. Tehdy se mi i jeden chybně rozhodující moderátor omluvil, vše jsem schopen eventuálně doložit. Vykrucuj se a lži lépe.

nnnokiaE52 píše
Jestli ti tady ty tvoje příspěvky teď někdo pápá, tak já tedy rozhodně ne.

Pak nerozumím tomu, proč mne neustále stalkuješ. Všude, kde ať napíši cokoliv, se objevíš a začneš mě napadat. I tady jsi začal, což je evidentní. S tebou jsem se vůbec nebavil.

nnnokiaE52 píše
Proto ti ani nebudu volat, nejsi férový.

Nebudeš mi volat proto, že máš bytostný strach z přímé konfrontace a jejího záznamu včetně následného zveřejnění. A zejména proto, že nechceš vyjít ze své komfortní zóny anonymity za klávesnicí. Máš špatné svědomí a/nebo lžeš a provokuješ záměrně. Nemůže to být více vidět.

nnnokiaE52 píše
Za "pomoc" druhým si necháš platit. Wtf.

Opět manipuluješ. Pomoci si může každý sám, zde se účastním tématických diskuzí, kde informuji zdarma. Za "odměnu" pomohu tomu, kdo nechce nic řešit a chce vše za sebe zajistit. Veškeré příspěvky jdou na chod organizace a její další rozvoj. Dosud z více než 400 sjednaných slev za téměř rok a půl nemám jediného nespokojeného "klienta", což opět dokáže případně internetový vyhledávač.

nnnokiaE52 píše
Telefon Realme nemáš, tak se k němu nevyjadřuj. Ale to je jen doporučení.

Telefony Realme jsem měl dva a znám dva lidi, kteří mají konkrétně sedmičku, kupovali si ji společně se mnou. Děkuji za jen doporučení. Zabij se - to je zase mé jen doporučení...

nnnokiaE52 píše
K tématu Raziel z mé strany Howg.

To by bylo už moc fajn, avšak obávám se, že to nevydržíš a opět někde začneš. Mimochodem píše se to správně howgh, ale psát to správně je také jen doporučení.
----

Moc hezky se vykrucuješ. Jen snahy o dehonestaci, ale bytostný strach z přímé konfrontace. Zkrátka klasický trolling. Lži lépe. Anebo si přečti pravidla fóra a dospěj. Já tady ti reagovat budu nadále. Zjistil jsem, že jsou FW fóru vlivem zvýšení jejich návštěvnosti přínosné, zdejší správě to vyhovuje, veškeré lži a nespravedlivé dehonestace proti sobě tedy budu nadále, pokud k tomu budou dány podněty, vyvracet; nečekej, že se nebudu bránit. Děkuji za dosavadní diskuzi.

Ještě něco pro tebe či někoho jiného mohu v tomto off-topicu udělat? Anebo už necháš téma tématu?

25. 8. 2021 18:02 Odeslat příspěvek
Zabij se? To mysliš vážně? Mám kvůli tobě umřít? Jses fakt hodnej člověk.
Divím se, že ti admini tolerují tohle v podpisu.. Ale to není moje starost.
https://mojeretence.ictx.cz/

A propos, můžeš mě už nechat na pokoji a přestat mě urážet? Na mě nevyděláš.
Odpovídat nemusíš, jen nech tohle vlákno na pokoji a jdi promovat jinam..

25. 8. 2021 19:01 Odeslat příspěvek
Takže ani slovo nedržíš... Fajn, tak budeme v uvádění věcí na pravou míru a vysvětlování pokračovat.

Odpovím, neb je po tom evidentně poptávka. A budu pokračovat, dokud a pokud to bude žádoucí a potřeba.
----

Samozřejmě že to nemyslím vážně. Je to psáno obrazně v reakci na tvé texty, pouze ti nastavuji zrcadlo. To jsi buď nepochopil, anebo to tak píšeš záměrně, což se domnívám, že je spíše tak.

Nerozumím, proč by mi neměla být v popisku, kde jsem k tomu přímo vyzýván, tolerována webová adresa? Mnoho uživatelů toto pole má vyplněno. To nemyslíš vážně toto, že ne? Takže jsi web teď sem napsal a porušil tím přímo opět zdejší pravidla proto, abys docílil vymazání svých textů, protože ty to sám udělat už, neboť ses zesměšnil, nemůžeš, to teď může už jen zdejší správa. Proč ne, mně je to jedno. Můžeme se začít bavit o tom, komu by ten BAN spíše slušel... Sám jsem tvůj FWOT označil (a byl prozatím ignorován). Nicméně pravidelně si to screenuji a umístím po skončení diskuze na své servery.

Přestanu ti reagovat, až ty přestaneš tyto debaty vyvolávat. Je to na tobě.

Naposledy upravil Raziel-CZ dne 25. 8. 2021 19:03, celkově upraveno 2

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2021 19:01 Odeslat příspěvek
Rád se zde vyjádřím také.

Realme 7 PRO beru jako mobil, který je fakt super, ale ideální je spíše pro člověka, který rozumí telefonům a je schopen si nastavit různé věci + umět přes VPN aktualizovat Android. Osobně jsem dostal nejnovější build asi 3 dny hned po Indii. Není to divné, že já nemám téměř žádný problém od té doby, co jsem si sám zjistil info? Kdo z těch, co zde plivají na VPN zkusili v systémové aplikaci Aktualizace softwaru smazat mezipamět + pamět + restart telefonu??? Ano, Realme má hodně much, ale i na A10 jel spolehlivě.

Reagovat na uživatele Raziel-CZ ani nebudu, protože jeho chování je hluboko pod mojí úrovní vyjádřování k cizím lidem.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další stránka
Stránka 17 z 19 [ Příspěvků: 277 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies