MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Realme - bugy a softwarové nedokonalosti

Offline - Junior Profil 
21. 9. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
někde v diskuzích na https://c.realme.com jsem viděl, že po Evropě už lidem na Realme 7 postupně chodí aktualizace na Android 11 a UI 2.0. Takže vyčkej.

Mám Realme 7 jako služební s T-Mobilem, nějaký hovor přes 20 min jsem už rozhodně měl a žádné ukončování se nekoná, ale když se dívám do nastavení telefonu, tak tu žádnou možnost nastavení VoLTE nevidím, takže můj OP to asi neumí, nebo to na té SIM je blokované ... Tak jsem si právě ověřil, že to naše firma nemá z nějakého důvodu nastavené, takže zkusím si to nechat aktivovat a uvidí se.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 9. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Potýká se někdo s problémem odpojovani wifi připojení? Ženě se doma telefon po nějaké době odpojí a jede na data... Nepomohlo nic, ani tovární nastavení. Má Realme 6S


Offline - Junior Profil 
21. 9. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
kolega u nějakého Xiaomi má problém se společným fungováním BT a WiFi, asi za to může nějaký konkrétní čip a je to vlastnost. Mrkněte jesti to BT nemá doma zbytečně zapnuté a příp. zkuste bez něj, jestli to není podobný problém.


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2021 07:37 Odeslat příspěvek
Realme 7 Pro vlastním už 8 měsíců a ještě mě nenapadlo hledat někde nějaký graf spotřeby nebo vybíjení baterie jako to měl můj předchozí telefon (Xiaomi). Tam jsem viděl i které aplikace mají největší spotřebu. Například toto:

Příloha
Využití baterie.PNG
Využití baterie.PNG
[ 105.7 | Zobrazeno 60 krát ]


Špatně hledám nebo tato informace v telefonu chybí? Nechce se mi kvůli tomu instalovat nějakou aplikaci.
A jak jste na tom (majitelé stejného modelu) s aktualizacemi? Nabízí se Vám vůbec nějaké? Mě tedy ne. Aktualizuji přes aplikaci Turbo VPN. Většinou přes Spojené království - Manchester. Teď jsem zrovna na verzi RMX2170_11_C.27. Bezpečnostní záplata je z 5. října 2021.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Nekupuj.
Ale tohle vypadá na problém operátora O2, ne Realme..

Tak po aktualizaci na android 11 se telefon úplně změnil. Lítá jak raketa a žádné bugy jsem nenašel. Jen je škoda, že ta aktualizace nepřišla dřív a za chvíli prý bude android 12 s novou nádstavbou, tak uvidíme jak tu aktualizaci natáhnou.....aby to zas nebylo o půl roku později, než uvádějí. Teď je to super telefon.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2021 22:35 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
kolega u nějakého Xiaomi má problém se společným fungováním BT a WiFi, asi za to může nějaký konkrétní čip a je to vlastnost. Mrkněte jesti to BT nemá doma zbytečně zapnuté a příp. zkuste bez něj, jestli to není podobný problém.


Tenhle problém se objevuje u 2,4 GHz Wi-Fi napříč výrobci (Bluetooth jede na stejné frekvenci). U 5 GHz by to mělo být v pohodě.


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2021 08:18 Odeslat příspěvek
Na Android 11 mám nějak rozhozenou hodnotu teploty ve widgetu hodin s počasím na úvodní obrazovce a v samotné aplikaci Počasí. Na widgetu mám teď 19 °C a v aplikaci 4 °C. Dost rozdíl. Ne, že by mě to až tak vadilo (jak je, tak je), ale zajímalo by mě, proč ten rozdíl.
Má to někdo taky tak?


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2021 11:27 Odeslat příspěvek
JiříTechnik píše
Tak to snad nikdo nepovažuje ani za normální telefon � nic s touhle výbavou nefunguje od žádného výrobce... To je prostě fosilní pravěk v nízké cenovce. Já mám Mediateky rád, nové generace Dimensity jsou výborné, ale tohle je z dob dávno minulých..

To máš pravdu...v téhle cenové třídě je to prakticky vše na jedno kopyto.

K Mediatek...výrobce se v posledních letech vyšvihl myslím na největšího výrobce mobilních procesorů na světě o tom a kvantitě to ale ani zdaleka není...MTK bývaly tak 5-10 let otřesné CPU o tom žádná pořád něco a tady v EU potíže s lokaci GPS mimo dalšího....to už ale nějakou dobu neplatí a jsou to plnohodnotné alternativy k Qualcomm SD a další...Helio třeba 85/95 a tebou zmiňované dimensity nejčastěji používané 700/800u či občas 1200 jsou výborné
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 38 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies