MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus 9/ Pro - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 3. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Jaké máte zkušenosti s aktualizací má novou verzi? Jsem u O2 a kupoval jsem u nich OnePlus 9 Pro. Aktualizace na 12 se mi zatím nenabízí. Mohu aktualizovat přes Oxygen Updater. Zkoušel jste někdo a jakou máte zkušenost? Díky za odpověď.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 3. 2022 16:02 Odeslat příspěvek
Telefon mi právě nabídl aktualizaci na Android 12. Pro CZ distribuci je tedy oficiálně ke stažení.

Tak první dojmy po instalaci - OnePlus už asi nikdy. Proč zmizel parkovací widget? Nejdou seřadit kontakty podle příjmení. Nejdou vyřadit aplikace z menu "Moje hry", tak abyste si je daly na plochu. Pokud je odsud vymažete, pak prostě zmizí a nikde je nevidíte. I když v telefonu jsou. Určitě toho bude víc :-(

Aktualizace na mě působí zatím tak, že si hráli s barvičkama a vzhledem a funkčnost tak nějak pokulhává :-(


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2022 19:47 Odeslat příspěvek
Tak jsem si také koupil 9 Pro. Hledal jsem na něj GCam v češtině a našel jsem jen 7.1, novější ne, víte někdo o novější? Koukám že toto vlákno moc nejede, přitom to je dost slušný telefon.

Ještě jsem zkoušel hledat dvě věci, celé téma je laděno do zelena, jak se dá změnit a také, jestli jde změnit font?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 5. 2022 10:03 Odeslat příspěvek
Mám v ruce 9 Pro, přecházím z S20 s Exynosem, kterej se od prvního dne přehřívá a drainuje baterku. Na 1+ fóru jsem četl, že spousta lidí zůstává na A11 (resp. Oxygenu 11), tak asi zůstanu také. Podle screenů se mi i víc líbí než ten ColorOS.
Jinak telefon je fajn, oproti S20 zase o něco větší. Nějaký wov efekt se ale nedostavil :-)


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2022 09:45 Odeslat příspěvek
ColorOs na 9 Pro není, je tu Oxygen 12, Color měli asi jen v Číně. Já hned aktualizoval a mám android 12 a Oxygen 12. U androidu 11 si hodně stěžovali na foťák s tím, že ve dvanáctce už je to dobré. Aktualizoval jsem hned nový a udělal továrko, pak teprv nastavoval. Jsem spokojený, ale s jedenáctkou nemám zkušenost.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 17:12 Odeslat příspěvek
Koukám tento telefon moc lidí buďto nemá, nebo je tak bezproblémový :-D Jinak cca týden zpět aktualizace na 12.1 a vše v pohodě :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 7. 2022 17:25 Odeslat příspěvek
Já zůstávám na 11.2.10.10.
Možná časem půjdu rovnou na 13


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 20:59 Odeslat příspěvek
Já jsem hned jak jsem koupil aktualizoval na 12, tak nemužu posoudit rozdíl, ale 12 se mně líbí...


Offline - Místní informátor Profil 
10. 11. 2022 15:43 Odeslat příspěvek
OnePlus 9 Pro dostal novou aktualizaci Android 13 & OxygenOs 13 aktualizace má 4,43Gb


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 11. 2022 20:29 Odeslat příspěvek
A je to pořád stejný velký špatný jako ta 12ka nebo už je to zase Oneplus?


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2022 22:12 Odeslat příspěvek
Je to jiné než 12-ka, s 11-kou nemohu rovnat, tu jsem neměl.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 11. 2022 23:20 Odeslat příspěvek
Já teda nevím, přijde mi to horší. První, čeho jsem si všimnul je mnohem větší spotřeba baterie. Nevím, třeba si to sedne. Pak - kam zmizelo počitadlo kroků? Ve 12 když jsem potáhnul dolů pravý horní roh, otevřela se mi polička, kde byla kalkulačka a počítadlo kroků. Teď to tam není :-( Ve 12 odebrali skvělou věc, kdy sis potažením dolů dal polohu parkování auta. Doufal jsem, že to do 13 vrátí. Bohužel.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2022 10:59 Odeslat příspěvek
Já jsem udělal továrko, dělám vždy při tak velké aktualizaci. Baterka snad lepší. Ten shelf v pravém rohu sice nastavení má, ale nefunguje, používám nova launcher, tak jestli je to tím, ale ve 12-ce to šlo a nenašel jsem zatím jak přepnout launcher. A taky jsem nenašel rychlý přístup při podržení otisku se nezobrazí. je to jiné než 12-ka, ale jinak zatim ok.


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2023 06:31 Odeslat příspěvek
zdravím borci, chci se zeptat na oneplus 9 pro. jak jste na tom a vydrží na novým A13 a co aktualizace? chodí pravidelně měsíční záplaty? nesetkali jste se ještě s nějakýma dalšíma problémama? díky ✌�


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2023 13:18 Odeslat příspěvek
Na A13 mě přišli tuším 3 záplaty a výdrž je asi stejná jako na A12. Jediné, že na Nova launcheru nefunguje Shelf.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 51 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies