MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Realme 8 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 20:36 Odeslat příspěvek
Onder: Tak kup ten Realme GT Master Edition u o2 a ten svůj Realme 8 pošli dál v rodině. To GTčko je za těch 5,5tis super cena...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 06:56 Odeslat příspěvek
Mám Realmi 8 ve variantě 8/128 GB a po včerejší aktualizaci UI 3.0 - resp. instalaci nějaké opravy do této verze UI (RMX3085_11_C.07), Android 12 mi začaly problikávat barvy v ikonách, obrázcích i hrách, pozadí se zdá být OK.
Setkal jste se s tím někdo? Žádné uživatelské nastavení na to nemá vliv, nepomáhá restart telefonu. Tovární nastavení jsem zatím nezkoušel.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 07:16 Odeslat příspěvek
Máme v rodině 2ks Realme 8 (6/128) a vše naprosto v pořádku. Dělal jsi po instalaci androidu 12 tovární restart? Já to dělám vždy při aktualizaci na vyšší verzi systému...


Offline - Pokročilý Profil 
29. 4. 2022 07:21 Odeslat příspěvek
továrko je vpodstě nutnost, na internetu je plno nářků Realme majitelů, kterým telefonu po aktualizaci na A12 telefony jedou pomalu, sekají se a mají plno bugů, ale nikdo nedělal továrko, ti co to udělali, včetně mě :-) mají pohodu a telefon jede mnohem líp než na starší verzi. a hlavně neobnovovat ze zálohy, to by bylo jako z bláta do louže. fotky, kontakty v cloudu od googlu a zbytek hezky ručně doinstalovat, otázka půl hodiny.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 07:29 Odeslat příspěvek
Aj aj, továrko jsem nedělal, ale nepotěšili jste mě. Když jsem telefon koupil, tak mi trvalo půl dne, než jsem tam všechno dostal tak, jak jsem chtěl a potřeboval. Asi to holt budu muset absolvovat.
Každopádně díky.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 09:08 Odeslat příspěvek
Máš dvě možnosti: tovární restart a pokud nepomůže tak reklamace...


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 09:41 Odeslat příspěvek
Samozřejmě udělám ten reset do továrního nastavení, jen se na to musím psychicky připravit, že s tím zase strávím půl dne. Nejhorší je, že používám i pracovní účty, nastavení mailu, wifi a další, ke kterým nemám hesla nebo konfigurační parametry a pokud nepřevezmu zálohované nastavení z google účtu a budu chtít všechno zprovoznit, pravděpodobně budu potřebovat tyto údaje od ajťáků a to je u nás velká katastrofa (externí firma).
Zkusím si někde zapsat všechno, co najdu v nastaveních - domény, servery, hesla co znám nebo se dají zobrazit (wifi).


Offline - Moderátor Profil 
29. 4. 2022 09:53 Odeslat příspěvek
ne u všech mobilů je nutné dělat tovární nastavení po aktualizaci na nový android, u mé Moto G8 Power na A11 nebylo potřeba, protože všechno funguje jak má


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 10:23 Odeslat příspěvek
Jo, je to opruz...
Ale u R8 je nepravděpodobné, že by dorazil a13, tak to vlastně děláš naposled :)


Offline - Pokročilý Profil 
29. 4. 2022 11:20 Odeslat příspěvek
Zatím to vypadá, že všechno od Realme 8 nahoru (včetně) dostane A13, takže si to zopakuješ odhadem červenec/srpen příští rok :D


Offline - Moderátor Profil 
29. 4. 2022 11:22 Odeslat příspěvek
nemusí... pokud vydají bezproblémovou aktualizaci, u které nebude potřeba factory reset


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 13:27 Odeslat příspěvek
8-D no potěš... ale jo, hlavně aby to pomohlo a na druhou stranu si aspoň udělám pořádek v aplikacích a nechám jenom ty, které opravdu využívám. Za ty roky se tam toho už taky dost nabalilo.


-
29. 4. 2022 16:31 Odeslat příspěvek
Pravda, ne vždy je potřeba hard reset.
Ale jakmile se objevi problémy, není co řešit.
Až (jestli někdy-sakra) dostanu na můj realme GT Master A12, tak to zkusím bez hard reset..
Ale v případě, že se mi nebude něco zdát OK, mažu ;)


Offline - Pokročilý Profil 
29. 4. 2022 17:41 Odeslat příspěvek
připoj se přes VPN třeba na Německo a budeš mít A12 na master ihned.


-
29. 4. 2022 18:08 Odeslat příspěvek
Díky, já to vím. Prováděl jsem tyhle hry s minulým realme 7 pro.
Ale mě už to nějak přestalo zajímat, jestli mám nejnovější Android. Až přijde, tak bude.. Sice to opovrhování české lokalizace nechápu, ale neřeším. Počkám.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další stránka
Stránka 5 z 10 [ Příspěvků: 140 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies