MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Realme 8 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 1. 2022 10:50 Odeslat příspěvek
Mám teď nově Realme 8 6/128Gb a mám problémy s opožděným zvukem při hraní her. Máte někdo stejné problémy?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2022 11:33 Odeslat příspěvek
ne zvuk se nezpozduje v zadne hre.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 1. 2022 13:16 Odeslat příspěvek
lubosxl píše
ne zvuk se nezpozduje v zadne hre.

jakou verzi firmware máš?

-- 2. 1. 2022 13:17 --

Např. ve Standoff 2 při výstřelu je zvuk evidentně opožděný.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 1. 2022 14:57 Odeslat příspěvek
Nikdo nic?


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 18:28 Odeslat příspěvek
Ahoj také máme doma nově Realme 8 (6/128GB) a nějak nemohu přijít na to zda se dají ve správci aplikací schovat zástupci nebo alespoň je dát do složky aby to bylo přehlednější.
Netušíte jak na to?


-
4. 1. 2022 18:36 Odeslat příspěvek
Schovat z plochy znamená odstranit při dlouhém podržení.
Dát do složky stačí podržet a přetáhnout na jinou ikonu.


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 18:49 Odeslat příspěvek
Ahoj, asi jsem se špatně vyjádřil, mě jde o skrytí zástupce aplikace či vytvoření složky kam bych ty co nepoužívám dal. Jde mi o "správce aplikací" nebo jak se to jmenuje, prostě když z hlavní plochy swipnu nahoru tak se dostanu do seznamu kde jsou zástupci všech aplikací.
Snad už je to pochopitelnější...


-
5. 1. 2022 01:22 Odeslat příspěvek
Moc ne. Asi ti nerozumím nebo mám "jinej" Android 11 ;)
Pokud máš nastavenej režim Zásuvky, tak potažením nahoru se ti přece zobrazí všechny nainstalované aplikace. Všechny, tam nic neschováš..
To je prostě seznam, ne správce aplikací.


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 09:24 Odeslat příspěvek
Aha, tak je to asi nadstavbou, u mého samsungu (také A11) to funguje a u předchozího Sony také. Dokonce i manželky starý huawei to uměl. Tak jsem nabyl milného dojmu, že to jde. Nechápu, že je čistý android tak netvárný...


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 12:33 Odeslat příspěvek
Já používám už dlouho (a samozřejmě i nyní v Realme8) aplikaci Nova Launcher Prime a ta kromě jiného umí právě i skrytí nepoužívaných a duplicitních aplikací - myšleno v menu aplikací, nikoliv na ploše.
Jen pro informaci umožňuje mnohem mnohem větší možnosti ohledně nastavení vzhledu a ovládání - velikosti, množství, uspořádání, tvaru všech ikon a widgetů (i vzhledově mi ty ikony v Nově přijdou hezčí), nastavení různých gest, nastavení probuzení a uspání tel. poklepem atd.


Offline - Moderátor Profil 
5. 1. 2022 12:52 Odeslat příspěvek
foto1977 píše
Nechápu, že je čistý android tak netvárný...

žádné Realme nemá čistý android, mají svoji nadstavbu Realme UI


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 13:04 Odeslat příspěvek
Nicku, špatně jsem to opět napsal, tu nadstavbu mají, ale zrovna toto použili z čistého androida...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 1. 2022 20:18 Odeslat příspěvek
Poradíte prosím? Pár dnů používám telefon Realme 8, ale mám problém s připojením přes WiFi. Jakmile mám zapnutý Bluetooth, rychlost připojení přes WiFi padne skoro na nulu, vypnu BT a zase jede na maximum. Už si s tím nevím rady, neřešil někdo? Díky


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 21:33 Odeslat příspěvek
Nekde jsem to cetl v souvisosti s Xiaomi...jde o to ze jsou integrovane BT a Wifi cipy v jednom, pak to muze zlobit...delat nelze asi nic, krom vypnuti bt
Ale u Xiaomi to spadlo asi o ctvrtinu a ne na nulu jako tobe...chyba bude nekde jinde..tohle urcite delat nema a sel bych reklamovat.


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2022 21:08 Odeslat příspěvek
Tak se blíží aktualizace na android 12, kdo chce otestovat betu tak návod zde:
https://www.rmupdate.com/2022/01/21/realme-8-realme-ui-3-0-android-12/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další stránka
Stránka 2 z 10 [ Příspěvků: 140 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies