MobilMania.cz

Přihlásit se

Realme 8

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 4. 2021 12:00 Odeslat příspěvek
Téma o Realme 8

Používá už někdo? Uvítám poznatky, tipy, triky...

Já přešel po třech a půl letech ze Sony xperia xz1 compact a potřeboval bych poradit. Při nastavení režimu nerušit na noc telefon stále vibruje a notifikuje zvukem. U Sony fungovalo v pořádku. Je někde ještě nějaké další nastavení nebo něco? Možná to může být i na jiných realme nebo i jiných androidech, netuším. Cíl každopádně je nastavit telefon na noc tak, jako byl soňák. Tzn notifikace jen vizuálně, bez zvuků a vibrací u všech appek typu whatsapp, fb, messenger email atd. Hovory klidně zvonit můžou. Díky za radu
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 4. 2021 13:30 Odeslat příspěvek
U realme 7 Pro mi to funguje normálně (ale mám Android 10).
Zapnu režim Nerušit a je to, podívej se ještě do nastavení režimu Nerušit, jestli tam nemáš nastavené nějaké výjimky.

29. 4. 2021 15:24 Odeslat příspěvek
Žádné výjimky, ještě mě napadlo, jestli se to nemohlo nějak pokazit přenosem nastavení z té xperie. Někde vedle někdo psal, že se mu přenesl nějaký text na displeji, který nejde smazat ani přenastavit. Smazal jsem ty profily a nepomohlo. Tak třeba někdo s realme 8 dá vědět. Nechce se mi hned dělat továrko a nastavovat znovu...

1. 5. 2021 18:39 Odeslat příspěvek
Tak jen doplňuji, aby to někoho případně nemátlo, že problém je vyřešen. Opravdu byl problém někde v přenosu nastavení z xperie. Nebylo třeba ani dát úplné tovární nastavení. Stačilo dát v nastavení, zálohování a resetování Obnovit systémová nastavení a tichý režim funguje naprosto korektně.

Offline - Pokročilý Profil 
2. 5. 2021 10:01 Odeslat příspěvek
Toto je na androide obvykly problem. Nedavno to zblblo priatelke, ked matke menila mobil, nejaky starsi Samsung za Samsung A40. Na prenos pouzila aplikaciu Samsung Smart Switch a po prenose nefungovalo viacero veci. Mobil trebalo resetnut do tovarneho nastavenia a preniest iba obsah, bez nastavenia a aplikacii.

Offline - Junior Profil 
5. 7. 2021 11:15 Odeslat příspěvek
Ahojte, podelil by sa niekto o dlhodobejšie skúsenosti s Realme 8? Na huramobile ho maju do zajtra v akcií za 5.4k tak zvažujem že by som ho kúpil mladšiemu bratovy (Uvažujem ešte nad starším Realme 7 a Galaxy a51[kôli podpore])

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies