MobilMania.cz

Přihlásit se




Realme C11

Offline - Expert na retence Profil 
18. 11. 2020 19:18 Odeslat příspěvek
Zakládám téma pro Realme C11 (červen 2020). Levný mobilní telefon do 3.000 Kč včetně DPH. DualSIM plus microSD. Zatím s ním nejsem vůbec spokojen. Odezva systému pomalá, při rolování se trhá, hovory (přes CUBE ACR) nenahrává, dokonce i pokud mluvím se zapnutým reproduktorem, tak mě protistrana chvíli slyší a chvíli ne, jakoby se zvyšovala a snižovala hlasitost. Telefon se mi zdá velice nekvalitní a takový polofunkční. Dnes jsem jej zakoupil a do konce týdne asi vrátím v rámci 14 dnů. A co vy, jaké jsou vaše zkušenosti?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2020 20:50 Odeslat příspěvek
Zařízení s těmito parametry se kupuje max tchýni kterou nemáte rád...


Offline - Expert na retence Profil 
18. 11. 2020 21:20 Odeslat příspěvek
Přitom můj Samsung Galaxy S9 má parametry velmi podobné. A funguje výtečně... Jeho jedinou slabostí je akumulátor.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2020 23:17 Odeslat příspěvek
S9 je o několik řádů výkonnější stroj, zmiňované Realme je HW doba páry nebo spíš hluboký pravěk... S9 disponuje 3 násobkem výkonu tohohle paskvilu


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2020 21:27 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Přitom můj Samsung Galaxy S9 má parametry velmi podobné. A funguje výtečně... Jeho jedinou slabostí je akumulátor.


Tak teď jsem se opravdu zasmál :D ty si fakt odborník...srovnávat bývalou vlajkovou loď s tímto paskvilem musí být odvaha :D


Offline - Expert na retence Profil 
21. 11. 2020 23:01 Odeslat příspěvek
To je tak, když si někdo přečte osobní recenze a neudělá vlastní test... Což se již stalo. Procesor S9 má trojnásobný výkon.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2021 16:22 Odeslat příspěvek
Kde se u tohoto telefonu nastavuje, aby se nové kontakty ukládaly do účtu Google.


-
3. 5. 2021 17:10 Odeslat příspěvek
Tipuju: aplikace Kontakty - Nastavení - Účty (případně Výchozí účet pro nové kontakty).


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2021 19:13 Odeslat příspěvek
anebo synchronizace, dědek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
Děkuji za tipy, bohužel nic tam není ... :-(


-
3. 5. 2021 20:06 Odeslat příspěvek
Dej screen.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies