MobilMania.cz

Přihlásit se




Potažením do "Zpět"

Offline - Junior Profil 
27. 5. 2021 06:43 Odeslat příspěvek
Mám zásadní problém. Snad to popíšu dobře: u Oxygen OS (OnePlus 9 Pro) potažení pro Zpět! Dřív šlo potažením ve spodní části zdola nahoru a to buď vpravo nebo vlevo. Ale nyní je to tak, abych se pro "Zpět" musím líznout zleva doprava nebo zprava doleva. Jenže potažením zleva doprava potřebuji vytáhnout např. u Oulooku nabídku jako třeba Odeslaná pošta, Odchozí pošta, Koncepty ......nebo to samé u prohlížeče Dolphin. Potažením zleva doprava mám nastavenou nabídku oblíbených stránek ......ale v obou případech mne to hází na Zpět. Poradíte? Díky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Zkus netahat od hrany displeje. Případně si v nastavení pokud to tam je, vypnout gesta. Jsou to gesta androidu 10 a 11.


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2021 10:04 Odeslat příspěvek
Děkuji. Akorát když vypnu gesta, tak mám jedinou volbu a to je mít dole o řádek navíc s třemi volbami, a to nechci. :hm


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2021 15:47 Odeslat příspěvek
Většinou jde pro gesto zpět nastavit senzitivitu. Případně může fungovat i podržení prstu na levém okraji obrazovky cca 2s a menu aplikace samo "povyjede".
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies