MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 07:49 Odeslat příspěvek
Ja som prechádzal z Poco F3. A nepoznám rozdiel vo farbách ani čo sa týka 120 Hz vs 90 Hz.
Ono ide o to s čím to porovnávaš...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 11. 2021 16:48 Odeslat příspěvek
Zdravím.
Snažím se marně připojit si sluchátka k telefonu. Aktualizace telefonu je, restartoval jsem zařízení, vymazal data Bluetooth, ale stále mi telefon odmítá najít sluchátka (Marshal)1 a nedej bože se k ním připojit. Nevěděl by někdo co s tím. Nedaří se mi nic najít a podle návodu na netu jsem se k ničemu nedostal a nefunguje stále..

PS: stejný problém je i s dalším zařízením (reproduktor JBL)

Má někdo podobný problém?


Offline - Moderátor Profil 
9. 11. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
jedině zkusit hard reset, obnovení továrního nastavení


Offline - Junior Profil 
9. 11. 2021 16:56 Odeslat příspěvek
U mňa žiadny problém. Auto, Philips rádio, reproduktor, slúchadlá aj hodinky všetko ok.


Offline - Junior Profil 
9. 11. 2021 16:59 Odeslat příspěvek
K jinému telefonu se sluchátka připojí bez problémů? Nemají sluchátka nějakou vlastní app že by se tam tvářily jako neviditelné?
Občas je taky potřeba na sluchátkách vyvolat režim párování


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 11. 2021 21:43 Odeslat příspěvek
Ahoj, chtěl bych vás požádat o názor a radu – uvažuju nad koupí OnePlus Nord2, anebo OnePlus 8T, ale nevím, který vzít (8T je o cca 2k dražší). Preferuju svižnost, stabilitu systému a fotoaparát/kameru. Který byste doporučili a proč? Díky!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2021 07:18 Odeslat příspěvek
Jak jste prosím na tom s vydrží baterek? U mě nic moc. Max den a čtvrt.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
to Marek.987: Ty telefony jsou si v celku dost podobné, ale kdybych neměl koukat na peníze tak bych bral 8T. Má slíbenou o rok delší aktualizaci a má rychlejší USB pro kopírování větších souborů. Pro někoho může být výhoda i snapdragon.
Teď je ale otázka jestli to za ten příplatek stojí. Jsi ale ve skupině v jaký jsi, takže asi tušíš který telefon tady vyhrál :)

Patas86: za mě baterka normál pokud vydrží den a něco. Všechny dnešní telefony beru jako jednodenní pokud se teda nechci tahat s cihlou v kapse.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
Té spotřebě je věnováno docela dost na zahraničních fórech. Vadí dost lidem. Předchozí mobil XM Mi10T lite 5G mi se skoro stejnou kapacitou baterie vydržel 2x tolik.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2021 16:57 Odeslat příspěvek
Ja som prechádzal z Poco F3 ktorý mal výbornú výdrž. A Nord 2 je na tom dosť podobne. Trocha menej ale podobne...


-
13. 11. 2021 11:26 Odeslat příspěvek
Pro informaci:
https://www.techarena.cz/dalsi-oneplus- ... ne/n-5462/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 11. 2021 20:53 Odeslat příspěvek
Ahoj, jak jste spokojeni s Mediatekem v Nordu2? Četl jsem hodně názorů, že se začne Mediatek časem zpomalovat a taky sekat. Mám se obávat a raději se mu vyhnout? Pokud by měl někdo dlouhodobější zkušenost, budu rád :)


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
Ohledně procesoru si nemůžu stěžovat. Vím že tu je spousta předsudků a hejtů vůči procesorům od mediateku, ale přijde mi že se to už dost posunulo. Někdo tu měl problém s android auto takže to by si chtělo vyzkoušet ale jinak co se týče plynulosti, teplot nebo výkonu nemám nejmenší problém.


Offline - Moderátor Profil 
15. 11. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
jen v aktualizacích je problém, smart s procesorem MTK je dostává později
https://mobilmania.zive.cz/clanky/proc- ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 20:55 Odeslat příspěvek
Dorazila aktualizace DN2103_11_A.12

Systém:
-snížení spotřeby energie systému
-optimalizace back-end managementu pro lepší herní zážitek
-bezpečnostní aktualizace za měsíc říjen
-vylepšená stabilita a oprava známých problémů

Síť:
-optimalizováno používáni VoWifi a ViLTE
-optimalizace síťové stability

Velikost 593MB
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Další stránka
Stránka 4 z 28 [ Příspěvků: 414 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies