MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2022 08:44 Odeslat příspěvek
Tak to vypadá, že se asi stabilní aktualizace na Android 12 u Nordu2 nedočkáme, co? Ofiko updater v mobilu (nemám na mysli Oxygen Updater) mi pořád aktualizaci na A12 nenabízí a píše, že je systém s A11 aktuální...to si teda vývojáři ve OnePlus fakt dávají na čas...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 08:50 Odeslat příspěvek
Naozaj niečo otrasné.
Práve pre aktuálnosť systému som kupoval OnePlus. Ale naposledy...
Teraz radšej zoberiem Motorolu


Offline - Junior Profil 
3. 8. 2022 07:02 Odeslat příspěvek
Je to dost špatné s tou rychlostí velkých updatů, na druhou stranu bezpečnostní aktualizace chodí a asi je lepší mít stále funkční nezalagovaný telefon než kdyby ho měla aktualizace zabít jak u některých Xiaomi nebo i Samsungů


Offline - Junior Profil 
3. 8. 2022 08:01 Odeslat příspěvek
Mám problém urobiť peknú foto za pekného slnečného dňa. Fotky sú také zahmlené / mliečne. Absolútne neostré. AI mám vypnuté.
Vôbec neviem čo s tým.
Viete poradiť?


Offline - Junior Profil 
3. 8. 2022 08:20 Odeslat příspěvek
Slik: zkus někam nahrát ukázku


Offline - Junior Profil 
3. 8. 2022 09:07 Odeslat příspěvek
https://postimg.cc/gallery/66PTrg3


Offline - Junior Profil 
3. 8. 2022 10:28 Odeslat příspěvek
Na první fotce krajiny je to pěkné vidět. Ale takový opar někdy vyfotí i normální foťák. Zkusil bych fotit bez HDR. Někdy v přemíře snahy vytáhnout stíny fotku nepřirozeně zesvětlí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2022 11:02 Odeslat příspěvek
Tuší někdo kdy dojde aktualizace na android 12 , všude píšou že už je vydány a pořád nic.


Offline - Junior Profil 
7. 8. 2022 11:51 Odeslat příspěvek
aldred píše
Na první fotce krajiny je to pěkné vidět. Ale takový opar někdy vyfotí i normální foťák. Zkusil bych fotit bez HDR. Někdy v přemíře snahy vytáhnout stíny fotku nepřirozeně zesvětlí.

Nebolo to HDR. Vypínal som ho. Problém bol keď som pri tých foto zaostril na tmavšie miesto. Vtedy sa to celé rozmazalo. Keď som to nechal na automatiku, bolo to ok. A bol nejaký čudný deň, veľa svetla...


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2022 08:24 Odeslat příspěvek
Kdyz nekomu posilam video treba pres WhatsApp nebi Viber nebo mne nekdo zasle video a ja ho otevru tak to stale kazde 2 vteriny vydava zvuky zvuky jakoby upozorneni. Nevite jak to vypnout?
Dekuji


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2022 17:01 Odeslat příspěvek
Dobrý den
Nedaří se mi zprovoznit odemykání obličejem. Při nahrání obličeje to proběhne tak rychle že nestačím ani nastavit hlavu. A napíše to že oblyčej byl uložen. Při zvednutí telefonu odeknutí nefunguje, ani když na něj nejprve poklepu.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2022 08:30 Odeslat příspěvek
Odemykání obličejem funguje přes tlačítko zapnout/vypnout. Musíš mít obličej v dosahu předního foťáku.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2022 17:58 Odeslat příspěvek
....Nějaký novinky kolem updatu na A12??


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2022 05:47 Odeslat příspěvek
stale nic


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2022 14:37 Odeslat příspěvek
možná plánují A12 přeskočit a jít rovnou na A13 :)
ne vážně, před dvěma měsíci dostalo pár zařízení v Indii a tamtím směrem update na A12 a od té doby nic. Žádná tisková zpráva ticho po pěšině. Jestli to za tu dobu nebyli schopni vyladit netuším.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Další stránka
Stránka 19 z 28 [ Příspěvků: 414 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies