MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 3. 2022 22:58 Odeslat příspěvek
Tak A.18 nepřišla a přišla rovnou A.19. Zaznamenali jste po instalaci nějaké změny?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 07:34 Odeslat příspěvek
Asi žádná změna.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 19:18 Odeslat příspěvek
Povedlo se vám nějak rozchodit nahrávání hovorů?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 3. 2022 17:03 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám neustále problémy s Android Auto. Nechce se připojovat, když už se připojí a jedu např. s Waze tak po chvíli se začne odpojovat a zase připojovat. V AA módu nefungují ani telefonní hovory. Ani odchozí ani příchozí, ale třeba WhatsApp notifikace chodí. Infotainmentem v autě to nejspíš nebude, manželky iPhone 12 tam funguje bez problému, dcery Xiaomi Redmi 9 s Androidem 11 taky bez problému. Předchozí Nokia 7 Plus chodila taky OK. Mám tam nejnovější DN2103_11_A.19. Máte někdo podobný problém a podařilo se vám ho nějak vyřešit? Díky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 3. 2022 19:19 Odeslat příspěvek
Zdravím, nemám síce OnePlus Nord 2, mám Xiaomi mi 11i a problémy s android autom začali po aktualizácii na Android 12. Všeobecne je to asi problém Androidu 12.


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2022 22:15 Odeslat příspěvek
Vypadá to že konečně vychází první Beta verze Androidu 12 na Nord a Nord 2. Zatím dostupná jen v Indii na testování pro 200 lidí.

https://www.rmupdate.com/2022/03/14/one ... st-update/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 3. 2022 10:41 Odeslat příspěvek
@dodop61 - No já spíš doufám, že právě přechod na Android 12 pomůže problém s AA vyřešit. Podle toho co jsem četl na OnePlus fóru, tak s tím AA mají problém spousty lidí, a to už od léta, a náprava nikde žádná. Nord 2 5G je pěkný, výkonný, skvěle fotí, ale tohle mě štve tak, že jestli to rychle neopraví, tak jim ho hodím na hlavu a půjdu radši do iPhonu, kde to funguje bez problému.


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2022 11:05 Odeslat příspěvek
Podle úniků by nový Nord 3 měl mít 6,7 palcový full HD+ AMOLED displej, 120Hz refresh rate, nový procesor Dimensity 8100 a 4500mAh baterii s 150W nabíjením.

Nakonec jsem rád za 6,4 displej. 6,7 by už na mě bylo celkem dost.


Offline - Junior Profil 
20. 3. 2022 09:42 Odeslat příspěvek
Mám Norda cca měsíc a chtěl bych se zeptat jestli je problém u mě,nebo to má ještě někdo další.
1.Nastavení automatického jasu-přijde mi,že i při velkém světle automatika nenastaví víc,než polovinu jasnu,což při slunečných den je fakt málo a display je nečitelný

2.Tlačítko na zapnutí displaye reaguje občas až na 2-3 zmáčknutí

3.Při zaplé Wifi si jí drží i při velmi slabém signálu,kdy není internet k dispozici(jdu ven se psem,ještě před barákem mám velice slabí signál,ale na data nepřepne)

Všechny tito věci začali podle mě až s poslední aktualizací.Má někdo podobný postřehy nebo mám třeba něco blbě nastavený?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2022 10:57 Odeslat příspěvek
rumukrad:
- 1. S automatickým jasem problém nemám. Ve tmě se ztlumí na minimum a na přímém slunci svítí na maximum. Nemáš na displeji fólii nebo ochranné sklo, které by zakrývalo senzor vpravo vedle horního reproduktor? Zkus kdyžtak senzor vyčistit nějakým hadříkem.

- 2. Tlačítko na zapnutí displeje mi reaguje na první zmáčknutí + používám gesta na odemknutí displeje (poklepání, přetažení...).

- 3. Tohle jsem nesledoval, takže nemůžu posoudit. Zkus jít ale do možností pro vývojáře a zkontroluj, zda máš zapnuto "Ponechat mobilní data vždy aktivní".

Mám nejnovější update A.19. Zkoušel jsi restart mobilu? Pokud by problém přetrvával, zkusil bych obnovení továrního nastavení.


Offline - Junior Profil 
20. 3. 2022 16:13 Odeslat příspěvek
Tak restart vyřešil to tlačítko na zapnutí a vypadá to, že i automaticky jas... Díky


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2022 19:13 Odeslat příspěvek
Když se dlouho nerestartuje, tak to začne dělat tyhle blbosti.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 4. 2022 08:59 Odeslat příspěvek
Zdravím. Jaký soft používáte pro volání? Ten co je origo v telefonu mně přijde trochu divný. Občas se na nějakou vteřinu zasekne, neumí české znaky, takže pokud je v kontaktu háček, tak ho nenajde. Ukončení hovoru, nebo obsazení volaného čísla nijak nesignalizuje a pod. Možná ho neumím jen nastavit, ale tak, jak je mi to moc nevyhovuje.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 4. 2022 22:30 Odeslat příspěvek
Také všechny zdravím. Moc prosím o radu, jsem už nešťastný. Jak prosím nastavím, aby si telefon pamatoval nastavení fotoaparátu. Neustále musím zapínat automatický blesk. Jakmile se do foťáku vrátím, už je zas blesk vypnutý... Pořád ho pouštět je šílená otrava.

Dekuji


Offline - Moderátor Profil 
5. 4. 2022 22:57 Odeslat příspěvek
jedině asi nainstalovat jinou apku fotoaparátu která to umožňuje
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Další stránka
Stránka 16 z 28 [ Příspěvků: 414 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies