MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2022 07:52 Odeslat příspěvek
OxygenOS A.20 pro OnePlus Nord 2 5G
Nová aktualizace.

Obrázek
Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2022 08:40 Odeslat příspěvek
@ rumukrad Přesně stejné věci mě štvou na telefonu taky. S jasem jsem si nějak poradil, s tou WIFI zatím bohužel ne. Další věc co zlobí je Android Auto (AA) - když jedu delší dobu a během ní se připojený telefon nabije doplna, tak pak se Android Auto začne pravidelně odpojovat. Jako by chtěl odpojit napájení, ale zapomněl, že ten kabel zároveň přenáší data a tak se znovu připojí a za pár minut znovu. Ono vůbec i připojení AA po nasednutí do auta je o nervy.


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 10:29 Odeslat příspěvek
No já připojím AA bez kabelu, tobě to nejde?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 4. 2022 19:54 Odeslat příspěvek
Ahojte, funguje niekomu google asistent na zamknutej obrazovke?


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2022 10:27 Odeslat příspěvek
Na zamknuté obrazovce asistent funguje, ale musí být rozsvícená obrazovka at už tlačítkem nebo poklepáním. Netuším jestli tu funkci odstranili protože jsem ji ani v nástavní nenašel, ale v minulosti na jiném telefonu mi asistent fungoval i při zhasnutém displeji.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2022 10:31 Odeslat příspěvek
No práve, na predchádzajúcom lg mi to fungovalo - príklad: telefón vo vrecku, sedím v aute, dám hlasový pokyn zapnúť bluetooth. Na oneplus sa to nedá.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 5. 2022 12:11 Odeslat příspěvek
Jde vám prosím 5G pokud máte dvě simky ?


Offline - Junior Profil 
1. 5. 2022 14:50 Odeslat příspěvek
Mě jo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 5. 2022 20:04 Odeslat příspěvek
Už jde nechápu, proč se to v nastavení po vložení změnilo. Jen u druhé SIM nelze zapnout 5G. Je tam max. LTE v nastavení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 5. 2022 15:22 Odeslat příspěvek
Ahoj,
rád bych si dal do rychlého spuštění volání kontaktu. Bohužel mi to nabízí jen přidání nového kontaktu, a nebo volání 4 konkrétních kontaktů (nevím podle čeho vybraných.
Jak tam dostat konkrétní kontakt?


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2022 18:21 Odeslat příspěvek
Ahoj, je to trochu schované ale jde to. Po rozkliknutí kontaktu s podrobnostmi je vpravo nahoře malá hvězdička. Když se označí, tak se přidá daný kontakt do oblíbených


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2022 06:59 Odeslat příspěvek
Ahoj chtel bych se zeptat kdyz mne nekdo vola tak hlasitost vyzvaneni se pomali zesiluje. Nevite nekdo kde tu funkci vypnout nemohu to za boha najit?
Dekuji


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2022 11:41 Odeslat příspěvek
No, a přesně po tomhle se mně stýská. To dřív mívaly staré Nokie, že začaly zvonit nastavenou hlasitostí a postupně intenzitu zvonění zvyšovaly až do maxima. Hodně jsem toto vyzvánění používal, jmenovalo se myslím "zesilující".
Bohužel pro mě už to asi nikdo nemá, minimálně poslední mnou vlastněné telefony to neměly. Škoda.


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2022 12:54 Odeslat příspěvek
Ono kolikrat kdyz mam telefon treba v kapse nebo tasce a nez to zacne normalne hlasite zvonit abych ho uslysel tak volajici to prerusi v domneni, ze se nedovolal. Proto tu funkci chci vypnout, ale nenasel jsem jak :(


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2022 13:13 Odeslat příspěvek
Nie je to len typ zvonenia? Skúšal si iné?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 28  Další stránka
Stránka 17 z 28 [ Příspěvků: 414 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies