MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 12. 2021 06:54 Odeslat příspěvek
Tak update by měl dle mého dojít v prosincovém balíku, což bude tento týden. Verizon verze dostala update na čtečku již v listopadu a na XDA si hodně pochvalovali, jak šlape daleko lépe.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2021 07:20 Odeslat příspěvek
Co se čtečky týká, tak mám podežření, že to Gůgl po*ral softwarově. Protože z toho, co mám vypozorované, tak někdy odemyká třeba půl dne na první dobrou i když se na čtečku trefím sotva půlkou prstu a najednou přijde "období", kdy prstem neodemknu ani kdybych se rozkrájel. Takže když napodruhé neodemknu prstem, tak automaticky odemykám pinem. No a za pět minut zase odemykám na první dobrou. A přitom přihlašování do aplikací (banking,...) funguje snad úplně vždy a to používá stejnou čtečku?!?!


Offline - Pokročilý Profil 
6. 12. 2021 11:00 Odeslat příspěvek
Aha, takže my jsme tu aktualizaci čtečky ještě nedostali, to bylo jen pro US trh? Tak to je fajn - pokud se to třeba o půlku zlepší, tak největší problém bude vyřešen.

Ad přihlašování - já spíš nechápu (ale to může být moje dlouhodobé nepochopení Androidu obecně), že většinou čtečka funguje, ale občas musím prostě zmáčknout HW tlačítko, abych vůbec mohl čtečku použít. Typicky třeba vyndám mobil z kapsy, vidím Always On displej i čtečku, ale na prst to nijak nereaguje a musím napřed stisknout HW tlačítko na zapnutí a pak teprve se čtečka rozjede.

Plus občas vyndám mobil z kapsy a Always On neběží vůbec... prostě displej tmavý. To jsem taky nevypozoroval, za jakých podmínek to nastává.


Offline - Místní informátor Profil 
7. 12. 2021 10:51 Odeslat příspěvek
Google Pixel 6 získává v Česku podporu pro odemknutí auta

[Zdroj: dotekomanie.cz]


Offline - Pokročilý Profil 
7. 12. 2021 14:38 Odeslat příspěvek
Trošku mi uniká, proč bych měl k BMW pro odemknutí přikládat mobil, když stačí položit ruku na jakoukoliv kliku... pokud se tím myslí, že člověk nemusí mít pro odemknutí v kapse klíčky, tak to je taky k ničemu, na to má BMW mobilní aplikaci, že si kdykoliv přes mobil na dálku odemkne nebo pustí topení nebo tak něco... no nic, počkám na užitečnější updaty :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 12. 2021 07:57 Odeslat příspěvek
Zdravím, neobjednával jste někdo kryt MNML (PHNX)? Jsou to nejlepší kryty ale na ofiko stránkách mi napsali, že teď nezasílají do ČR. Tak mě zajímá zda nemáte nějakou stránku kde se to dá koupi. Mám když tak naprodej Spigen Thin fit. Vyhodil jsem obal tak ho nemůžu vrátit. Nechám za 500 včetně zásilkovny.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 12. 2021 09:33 Odeslat příspěvek
O PHNX pouzdrech jsem neslyšel, ale vypadají zajímavě. Pak hoď zkušenosti.

Ještě se vrátím k nočnímu (nebo vlastně obecně standby) vybíjení. Trochu jsem s tím laboroval a v noci mi to sundá 1-1,5% za hodinu a dokonce ani když zapnu ultra spořič baterie, tak se to nezmění. Takže za noc jsem klidně 15% dole. Ještě zkusím na noc dát režim letadlo, ale to je vlastně jenom ze zvědavosti - není to řešení. Na diskuzích jsem se dočetl, že to dost lidem vyřešil factory reset - to beru jako poslední řešení.

Nemáte s tím někdo zkušenost? Kolik vám bere telefon v klidu bez používání?


Offline - Moderátor Profil 
9. 12. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
může to dělat nějaká aplikace
https://svetandroida.cz/wakelock-detect ... d-neusina/


Offline - Pokročilý Profil 
9. 12. 2021 10:15 Odeslat příspěvek
Klíčové je, jestli je AOD nebo ne. Pokud ano, tak 1-1.5% je standardem už všech telefonů (jen Oneplus mi žral v noci 4% za hodinu). Pokud AOD není, tak vybíjení v noci by mělo být minimální.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 12. 2021 12:11 Odeslat příspěvek
Sklo objednané z amazon.de tloušťka 0,26 a nemám problém se čtečkou funguje pořád dobře :).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 12. 2021 18:37 Odeslat příspěvek
Samo ze AOD je vypnuty. Dneska jsem vyzkousel dat rezim letadla a stale jsem za noc na 10%... Uvidim jak po updatu pristi tyden a kdyztak zkusim ten factory reset.

Parzival: dej link prosim


Offline - Pokročilý Profil 
11. 12. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
To zkus buď v nastavení nebo nějakým speciálním software detekovat, co to způsobuje za aplikaci nebo systémové nastavení. Já jsem před dvěma hodinama vyndal mobil z nabíječky, mám AOD a mám pořád 99%. Vybíjení při nečinnosti určitě není problém tohohle mobilu.

Btw. včera se mi aktualizovala aplikace fotoaparátu, ale ještě jsem nezjistil, jestli to mělo nějaký efekt.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 12. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
Zdravim,

jestli mate nekdo zajem o Pixel 6 Sorta Seafoam, pouze rozbaleny, kupovan pres Google Store, tak mam 1ks k dispozici. Je k nemu origo case Google, cena 13.500kc. Idealne osobni predani v Plzni, ale pokud bude rozumna domluva, muzu poslat pres Zasilkovnu. Kontakt pls do SZ.


Naposledy upravil Valnik dne 12. 12. 2021 14:35, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 12. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
franco.n1 píše
Parzival: dej link prosim


Tady máš :) https://www.amazon.de/-/cs/gp/product/B09KRCVPXQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 12. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
Vcera vecer mi pristala aktualizace. Trvala odhadem skoro hodinu a zadnou zasadni zmenu nevidim.

Teda ctecka je se sklem co mam vyrazne lepsi, ale porad zadna hitparada.

Ohledne baterky se to trochu zlomilo asi 3 dny zpatky, podle me to muze byt aktualizaci sluzby pripojeni google, ktera prisla ten den. Ted jsem nekde mezi pul a jednim procentem za hodinu v klidu. Takze lepsi, ale porad je co zlepsit. Uvidim co po prosincovem updatu...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Další stránka
Stránka 8 z 40 [ Příspěvků: 592 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies