MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
31. 3. 2022 11:08 Odeslat příspěvek
@Mr.Scully jo, používám většinou Spigen jako kryt, na P5 jsem měl ten fabric od Google, teď se mi nelíbí ta nabídka krytů od Google na P6, tak jsem koupil Spigen Liquid air a kryt od Epica..
Sklo bych v případě P6 na displej nedával, uvidím nějakou folii...možná to nechám bez
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2022 15:55 Odeslat příspěvek
Co já jsem slyšel, tak sklo na P6 se klidně dát může, akorát nastavit prst se musí znovu - aby se to nastavilo přes to ochranné sklo.


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2022 16:09 Odeslat příspěvek
lada t5 píše
Co já jsem slyšel, tak sklo na P6 se klidně dát může, akorát nastavit prst se musí znovu - aby se to nastavilo přes to ochranné sklo.


Mam Spigen AlignMaster a funguje to v pohode. Mozna je to trochu pomalejsi? Uz nemam srovnani bez skla :).


Offline - Pokročilý Profil 
1. 4. 2022 15:46 Odeslat příspěvek
Kryt jsem si koupil nějaký ten supertenký, co tu někdy kdysi doporučoval, bylo to nutný, protože mobil je fakt velký a každý milimetr už pak hraje v komfortu roli.

Jinak abych jen nechválil, tak v poslední době jsem si všimnul, že během hovoru ve sluchátku třeba každých deset sekund krátce zapraská, fakt v pravidelných intervalech. Je to až poslední týdny, takže asi po nějakém updatu, zvláštní.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 4. 2022 20:12 Odeslat příspěvek
Možná to je tím, že Pixel jede hovory na 2G, taky sleduju, že kvalita je otřesná a bohužel dokud nebude funkční 5G a VoLTE alespoň teda u O2 lepší to nebude:-( Tohle jsem vyčet na jednom fóru :
" Po nedávném vypnutí sítí 3G jsou majitelé Pixelů u nás odkázání na telefonování pouze přes nejstarší síť 2G, což s sebou nese samozřejmě horší kvalitu zvuku, delší propojování hovoru kvůli handoveru do 2G a hlavně vypnutí datových přenosů na pozadí (v síti 2G nelze telefonovat a datovat najednou)! Tedy s Pixelem se u nás technologicky vrátíte cca o patnáct let zpátky. " No budeme doufat v lepší zítřky .-) Daniel


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2022 20:18 Odeslat příspěvek
Asi tomu nerozumím - proč 2G? Můžeme přece telefonovat přes 4G, což se také myslím na mém Pixelu děje.


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2022 20:44 Odeslat příspěvek
lada t5 píše
Asi tomu nerozumím - proč 2G? Můžeme přece telefonovat přes 4G, což se také myslím na mém Pixelu děje.


U O2 ne, tam hovory jedou jen přes 3G/2G. O2 Pixely ve své síti pro VoLTE nepodporuje.


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2022 21:06 Odeslat příspěvek
Stahujte bezp. Záplatu - Duben 2022. Právě dorazila.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 4. 2022 14:45 Odeslat příspěvek
Rakaczo píše
" Po nedávném vypnutí sítí 3G jsou majitelé Pixelů u nás odkázání na telefonování pouze přes nejstarší síť 2G


Tohle mi zní docela pravděpodobně, protože kvalita hovoru je fakt otřesná. Existuje nějaká šance, že O2 povolí VoLTE pro Google mobily nebo ne? Asi těžko, když to neudělali doteď?

TMobile umí VoLTE, co Vodafone, má tady někdo? Za měsíc mi mají nabídnout tarify s 50% slevou, tak by to pro mě mohl být důvod k přechodu.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 19:50 Odeslat příspěvek
Mám Vodafone a P6. Kvalita hovoru vynikající. Srovnatelné s Motorolou Edge Pro 30, co jsem měl předtím.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 20:48 Odeslat příspěvek
Mr.Scully píše
Rakaczo píše
" Po nedávném vypnutí sítí 3G jsou majitelé Pixelů u nás odkázání na telefonování pouze přes nejstarší síť 2G


Tohle mi zní docela pravděpodobně, protože kvalita hovoru je fakt otřesná. Existuje nějaká šance, že O2 povolí VoLTE pro Google mobily nebo ne? Asi těžko, když to neudělali doteď?

TMobile umí VoLTE, co Vodafone, má tady někdo? Za měsíc mi mají nabídnout tarify s 50% slevou, tak by to pro mě mohl být důvod k přechodu.


Vodafone umí na Pixelech VoLTE taky.

O2 mi cca před půl rokem napsali, že to zatím nemají v plánu a že si mám vybrat telefon z jejich nabídky. Takže jsem přešel k TM :).


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2022 18:09 Odeslat příspěvek
Tak už mám tem pixel 6 sem si ho koupil a pocity zatím dobré,jinak není někde návod jak vytahnout z pixelu ty nejlepši fotky ? jen se ptám a díky předem za odpověd PS:k pixelu 6 jsem jsi koupil i malý přenosný stativ


Offline - Pokročilý Profil 
12. 4. 2022 19:04 Odeslat příspěvek
Už automatika je na Pixelu fakt skvělá, umí perfektně nastavovat kompromis ISO/čas, umí výborně protisvětlo, video má hodně dobrou stabilizaci atd...

Jinak samozřejmě si můžeš nastavit RAW a dělat postprocessing v jakémkoliv editoru, pak dosáhneš nejlepších výsledků.


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2022 20:10 Odeslat příspěvek
Co se týká přenosného státivu, máte někdo tip? Chtěl bych konečně vyzkoušet Astrography na Pixelu….


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 06:15 Odeslat příspěvek
Ad stativ; já ž léta používám malý Gorilla Pod s držákem na mobil. Maximální spokojenost. Je to skladné, takže to v batohu nezabere místo, tvarovatelné, takže to drží i na křivých površích, má to magnetické nožičky, takže to jde přidělat třeba i na plot,...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  Další stránka
Stránka 16 z 40 [ Příspěvků: 594 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies