MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
19. 1. 2022 11:20 Odeslat příspěvek
Dnes jsem provedl update a čtečka prstu je o dost lepší. Prste jsem znova nescanoval a používám ochranné sklo. Tak snad i v horších podmínkách bude fungovat rychle a dobře.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 1. 2022 11:41 Odeslat příspěvek
TFSi píše
Ohledně 5G, VoLTE. VoWIFI,... na Pixelech:
* problém není na straně operátorů; schválně jsem obeslal s dostazem několik (i zahraničních) operátorů a odpověď byla v podstatě stejná: na jejich straně žádné blokování není, podporu musí přidat výrobce do FW telefonu.
* Google zase na druhou stranu mlží (=lže) a tvrdí že je problém u operátorů.
* Google podporuje pouze sítě v zemích kde telefony oficiálně prodává, všude jinde je účelově blokuje.
* Dokonce i telefon pořízený v DE s DE SIM, kde 5G jede po přechodu do nepodporované země přestává záměrně fungovat.
* Google na majitele mimo podporované země vysloveně se*e a ignoruje je.
Takže na tyhle věci rovnou zapomeňte; není a nebude.
Navíc tím Google vesele porušuje nařízení EU číslo 2018/302 a evidentně mu to nevadí. Jedinná cesta jak by asi byla stížnost na Google u EU a když by bylo dostatek účastníků, tak by ho možná k něčemu dokopali.


VoLTE mi u t-mobilu normálně funguje a mám je i v nastavení, VoWIFI nikoliv. Co se týče celé diskuze a zkušeností, též mě již při prosincovém updatu přišla čtečka OK, po tom lednovém odemyká spolehlivě a velmi rychle.

Mě osobně se zatím dotkl pouze problém se signálem po prosincovém updatu a se samovolným rozsvěcováním displeje. Jiný problém jsem neměl. Bojovat, ale skoro měsíc se signálem bylo fakt přes čáru, nezavolal jsem si kdekoliv v místnosti, doma jsem musel volat u okna. To by mě právě VoWIFI bodla.

Pixela mám už třetího (2XL, 3XL) a mám své důvody proč mám Pixely rád, ale přístup googlu mě trochu zklamal.


Offline - Místní informátor Profil 
27. 1. 2022 13:53 Odeslat příspěvek
Vyzkoušeli jsme, jak rychle se nabíjí Google Pixel 6. Opravdu je to taková katastrofa?

Obrázek

[Zdroj: Mobilenet.cz]


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 2. 2022 12:47 Odeslat příspěvek
není, chce to mít jen pořadnou rychlonabíječku, ne nejakou 5w jebku


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 2. 2022 17:39 Odeslat příspěvek
Tak například S21FE na tom není o moc lépe. Já k pixelu mám 30w a nabijim vždy pouze do 80 % a např. že 40 % do 80 % je ta doba přiměřená. Většinou během dne 40-50 % ztratím.

-- 4. 2. 2022 18:48 --

Zde se dá najít návod na fix samovolného zapínání obrazovky, cesta je prozatím přes adb:
https://support.google.com/pixelphone/t ... ally?hl=en

lukasMK píše
TFSi píše
Ohledně 5G, VoLTE. VoWIFI,... na Pixelech:
* problém není na straně operátorů; schválně jsem obeslal s dostazem několik (i zahraničních) operátorů a odpověď byla v podstatě stejná: na jejich straně žádné blokování není, podporu musí přidat výrobce do FW telefonu.
* Google zase na druhou stranu mlží (=lže) a tvrdí že je problém u operátorů.
* Google podporuje pouze sítě v zemích kde telefony oficiálně prodává, všude jinde je účelově blokuje.
* Dokonce i telefon pořízený v DE s DE SIM, kde 5G jede po přechodu do nepodporované země přestává záměrně fungovat.
* Google na majitele mimo podporované země vysloveně se*e a ignoruje je.
Takže na tyhle věci rovnou zapomeňte; není a nebude.
Navíc tím Google vesele porušuje nařízení EU číslo 2018/302 a evidentně mu to nevadí. Jedinná cesta jak by asi byla stížnost na Google u EU a když by bylo dostatek účastníků, tak by ho možná k něčemu dokopali.


VoLTE mi u t-mobilu normálně funguje a mám je i v nastavení, VoWIFI nikoliv. Co se týče celé diskuze a zkušeností, též mě již při prosincovém updatu přišla čtečka OK, po tom lednovém odemyká spolehlivě a velmi rychle.

Mě osobně se zatím dotkl pouze problém se signálem po prosincovém updatu a se samovolným rozsvěcováním displeje. Jiný problém jsem neměl. Bojovat, ale skoro měsíc se signálem bylo fakt přes čáru, nezavolal jsem si kdekoliv v místnosti, doma jsem musel volat u okna. To by mě právě VoWIFI bodla.

Pixela mám už třetího (2XL, 3XL) a mám své důvody proč mám Pixely rád, ale přístup googlu mě trochu zklamal.

Přílohy

Screenshot_20220204-173241~2.png
Screenshot_20220204-173241~2.png
[ 157.48 | Zobrazeno 54 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 2. 2022 21:25 Odeslat příspěvek
Lze zpovoznit eSIM pro cesky T-mobile? V seznamu podporovanych zarizeni Pixel 6 neni.
Ma to nekdo vyzkousene? Diky.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 2. 2022 23:37 Odeslat příspěvek
eSIM pro T-mobile jsem tam dával zrovna dneska - tedy u Pixel 6 Pro. Koupil jsem si cvičně SIMku kaktusu a zavedl jsem si ji do Pixelu jakožto eSim.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2022 20:23 Odeslat příspěvek
v pondeli vyšel update

https://support.google.com/pixelphone/t ... 2022?hl=en


Offline - Pokročilý Profil 
15. 2. 2022 14:56 Odeslat příspěvek
Po třech měsících vlastnictví (velmi spokojeného) jsem narazil na první malý bug, možná souvisí s tím posledním updatem, protože se objevuje až v poslední době. Občas se mi skokově mění jas displeje, ačkoliv okolní osvětlení se nemění. Typicky je mobil třeba v šeru dost ztlumená (až moc) a najednou se prudce jas zvýší. Stává se mi to jen v horších světelných podmínkách, ve dne mi přijde, že je to viditelné normálně. Automatický jas prostě nefunguje moc dobře večer, navíc změní jas dost skokově.


Offline - Junior Profil 
15. 2. 2022 20:49 Odeslat příspěvek
A nemění se ti světlo někde v pozadí? Mně se třeba stalo v autě, telefon v držáku na palubce u čelního okna a za jízdy v bouřce se telefon zesvětloval a ztmavoval v závislosti na venkovních blescích..............


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 11:11 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám dotaz pro majitele PIXEL 6 PRO, všiml jsem si, že když s telefonem zatřesu tak slyším ťukání uvnitř telefonu v oblasti foťáku. Při dotazu na Google mi napsali, že se jedná o normální věc a dělá to prý motorek s cívkou pro ostření, mám telefon měsíc a před tím jsem si toho nevšiml. Proto se chci jen zeptat zda to někomu dělá taky? Aby mě třeba Google netahal za nos i když logiku to má. Díky moc za případné odpovědi Daniel.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 11:30 Odeslat příspěvek
Chrastí mi taky (varianta bez PRO)


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 14:19 Odeslat příspěvek
I Pixel 5 trochu chrastí. Teď jsem to zkoušel, i když jsem si toho dřív nevšiml.


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 14:41 Odeslat příspěvek
Jj dělal mi to iPhone, když jsem to zkoušel kdysi dávno, pokud mobil fotí normálně a vše funguje, pak to nemá cenu řešit a můžeš zůstat v klidu :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 2. 2022 09:27 Odeslat příspěvek
včera vyšla další aktualizace:

https://9to5google.com/2022/02/17/googl ... ro-update/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 40  Další stránka
Stránka 13 z 40 [ Příspěvků: 594 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies