MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
20. 12. 2021 12:41 Odeslat příspěvek
Hele tyhle věci jsou individuální. Nejhorší telefon, co jsem kdy měl, byl Asus Zenfone 6, ten byl tak zabugovanej, že šel z domu asi po dvou týdnech, co jsem měl chuť ho rozmlátit... a nepochybně se najdou lidi, kteří si ho nechali a používali možná i několik měsíců.

U Pixelu po aktualizaci rozhodně nevidím žádný problém se signálem ani s ničím jiným. Takže prostě někdo může mít vadný kus nebo něčím rozjebaný systém... hlavně že to nejsem já :-)

Jinak ten AOD mi zobrazuje notifikace v režimu nerušit, což je správně. V režimu večerky ne, což je podle mě akorát režim nerušit + černobílý displej, ale to je mi celkem fuk, jestli nastavím nerušit nebo večerku, holt budu nastavovat to první.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 12. 2021 13:04 Odeslat příspěvek
Mr.Scully píše
Mate mě jedna věc a to jsou notifikace v režimu "nerušit", resp. "večerka". Mám tenhle režim automaticky nastavený na noc (00:00 - 08:00), dokud je mobil v nabíječce. A problémem je, že v tomhle režimu se neobjevují notifikace na AOD. Notifikace chci (tiché), ale nedaří se mi to nastavit.

(Hledal jsem v Nerušit -> Možnosti zobrazení skrytých oznámení -> Oznámení se zobrazí na obrazovce (mám nastaveno)). Nevím, kde jinde hledat, aby mi prostě i v noci vyskakovaly Whatappy, maily a podobně - ale jen jako ikonky na AOD bez zvuku, vibrace či čehokoliv jiného. Když se prostě probudím třeba v 7 hodin, abych jen zašilhal na mobil, viděl nula notifikací a spal v poklidu dál. Takhle musím mobil zvednout z nabíječky, aby skončil režim večerky a notifikace na AOD naběhly.


Me se to povedlo nastavit, kdyz jsem nevybral "Oznámení se zobrazí na obrazovce", ale vlastni nastaveni a tam jsem to vybral co jsem potreboval. Ted se mi notifikace normalne tise zobrazuji, bez rozsviceni displeje.

Kdyz jsem mel vybrane "Oznámení se zobrazí na obrazovce", tak se mi taky notifikace behem rezimu spanku vubec neukazovaly, vybehly az po ukonceni. Takze podle me to opravdu je nejaky bug.


Offline - Junior Profil 
20. 12. 2021 17:33 Odeslat příspěvek
Nick Cave: léta jsem byl Motorole věrný, ale teď bohužel nenabízí nic, co bych byl ochotný koupit. Na telefon mám pouze 4 požadavky:
  • OLED displej
  • NFC
  • Bezdrátové nabíjení
  • čistý android
+relativně kompaktní rozměry, vše ostatní jsem ochotný oželet. Motorola nic odpovídajícího aktuálně v nabídce nemá, jinak bych už jí měl doma. Mám tady starou Motorlu X Force a kdyby mi v ní neumřela baterka, tak bych jí používal dál.

Mr.Scully: to že je systém zabugovanej bych možná byl ochotný nějak překousnout, ale to by Google nejprve musel ukázat že má nějaké koule a natvrdo říct "ano, pos*ali jsme to, tyto chyby jsou způsobené tím a tím a děláme na tom" a ne že si ze zákazníků dělají zadnici a lžou jim do xichtu že to není bug ale feature a podobně. :grr:


Offline - Moderátor Profil 
20. 12. 2021 18:44 Odeslat příspěvek
TFSi
škoda no, vím že Motorola má modely kterým pořád něco chybí, mě se například nelíbí jak pořád v něčem kopírujou Samsung
jinak po aktualizaci, pokud nejsou na zahraničních fórech žádné stížnosti, bych udělal hard reset, aby se ty bugy odstranily


Offline - Místní informátor Profil 
26. 12. 2021 20:59 Odeslat příspěvek
Pixel 6 kvůli chybám v aktualizaci dočasně přišel o dvě unikátní funkce

Mezi ty patří funkce Hold for Me a Call Screen. První jmenovaná funkce usnadňuje volání různým institucím, u kterých musíte čekat na propojení s živým člověkem (například u operátorů). Během čekání na spojení Assistant ohlídá hovor za vás, a jakmile dojde k propojení, upozorní vás pomocí notifikace. Vy tak nemusíte čekat s telefonem u ucha, než se vás někdo ujme. Druhá funkce umožňuje s pomocí Assistanta zjistit, kdo a za jakým účelem vám volá, aniž byste museli hovor přijmout. Díky tomu se tak můžete vyhnout například marketingovým hovorům.

V rámci prosincové aktualizace bohužel dorazilo také několik chyb, kvůli kterým musel Google tyto funkce pro Pixel 6 a Pixel 6 Pro deaktivovat. Technologický gigant bohužel nevysvětlil, z jakých příčin musel obě funkce dočasně pozastavit a také neuveřejnil, kdy bude chyba napravena.

[Zdroj: Smartmania.cz ]


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 12. 2021 08:49 Odeslat příspěvek
Nepoužívám asistenta takže pro mě v pohodě.


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
Prosincová aktualizace je oficiálně pozastavena. Google už našel dost kuráže, aby přiznal že s posledním udatem není něco v pořádku a tak jeho distribuci pozastavil na neurčito. Že to trvalo...
Takže se můžeme těšit jaká úžasná překvapení na nás budou čekat v lednovém updatu (vyjít má koncem ledna)


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2022 07:14 Odeslat příspěvek
Tak Pixely 3 - 5 už dostaly lednový update. PX66Pro má pro velký úspěch i tento update odložený na neurčito... GJ Google! :roll:


Offline - Moderátor Profil 
15. 1. 2022 17:05 Odeslat příspěvek
problémy Pixelu 6
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/pixe ... e-vic-lidi


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 1. 2022 20:23 Odeslat příspěvek
no, ja teda jen ta pomalejší čtečka otisku, jinak vubec zadny problem, navic dnes aktualizace ...


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2022 07:05 Odeslat příspěvek
Aktualizace, která byla vlastně k ničemu. Žádnou z mnou pozorovaných SW chyb neopravuje, čtečku také nevylepšila,... jak jsem s hw telefonu spokojený, tak SW a přístup Googlu mě se*e čím dál víc :(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2022 08:06 Odeslat příspěvek
Kdo to koupil je šílený. I ten hw je komedie


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2022 09:10 Odeslat příspěvek
Také nepozoruju nic nového. Stále vše funguje v pořádku, nemám s ničím problém.

Galaxyfans - v životě bych si třeba nekoupil Samsung. To je taková sra*ka, a podle mě si ho koupí jenom ovce. Horší telefon jsem neviděl měl jsem asi týden S20 a to byl teda hnus. Hlavně ten vtipný Exynos :D... Nejhorší procesor na světě.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2022 09:33 Odeslat příspěvek
Parzival: tak to buď rád. Mě se ten stroj dnes a denně snaží na*rat takovými specialtkami jako:
* z ničeho nic přestane fungovat horní lišta - idálně v okamžiku kdy jí člověk nejvíc potřebuje a za pár minut se zase sama chytne.
* přestává fungovat přepínání aplikací pomocí pravého čtvercového tlačítka a dokud telefon nerestartuju, tak odmítá spolupracovat,
* mizející části aplikací (např. adresní řádek prohlížeče)
* a podobné chuťovky

A nejlepší na tom je, že na bugreport nikdo nereaguje a když už náhodou ano, tak takovým arogantním *****ým stylem, že by mu jeden ten telefon nejradši narval do krku napříč.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2022 09:36 Odeslat příspěvek
TFSi: tak to můžu být opravdu rád. Za celou dobu používání (2 měsíce) jsem neměl žádný problém a nemusel jsem ani jednou restartovat. Ano nabíjení je pomalejší ale já stejně nabíjím přes noc bezdrátově. Co zkusit reklamaci? Pokud bych měl problémy jako ty tak bych zkusil přeinstalovat celý telefon a pokud by to přetrvávalo tak bych určitě reklamoval.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 40  Další stránka
Stránka 11 z 40 [ Příspěvků: 592 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies