MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 9. 2022 09:43 Odeslat příspěvek
S 30W nabíječkou. Třeba nabíječky od Motoroly, QC3.0 to nebere vůbec... Bere to jen PowerDelivery. Nicméně posledních 20% zabere pomale 40 minut.

Přílohy

Screenshot_20220929-103019.png
Screenshot_20220929-103019.png
[ 280.71 | Zobrazeno 49 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2022 18:29 Odeslat příspěvek
Čus jak je na tom GPS na 6 Pro v pořádku nebo má výpadky jaká je přesnost ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2022 21:16 Odeslat příspěvek
Dobrý den všem.

Prosím pěkně koupil jsem si po víc jak 10 letech jiný telefon než Sony... To víte mám rád zvláštní telefony a z úvodního nadšení telefonu Google pixel 6pro nevím co teď dělat, protože esim od O2 je nefunkční. Tedy chvilku fungovala, ale hovor trvá třeba 5 vteřin, nebo nejde vůbec volat a nebo se mi dovolat a jen mi přijde SMS, že se mi někdo pokoušel dovolat. Bohužel potřebují dual SIM, protože druhá SMS je pracovní.

Myslíte si že mi pomůže vyměnit kus telefonu za jiný kus, nebo je to prostě problém softwaru a nic s tím neudělám? �

Díky moc všem za radu a pomoc.

Hezký den všem.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 10. 2022 21:48 Odeslat příspěvek
Normální to není.
Zkusil bych přidat jinou eSim, operátoři v síti T-Mobile,Vodafone mají eSim zdarma.
Jinak vyměnit.


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2022 06:02 Odeslat příspěvek
U O2 nepochodiš s žádným Pixelem. Nefunguje VoLTE a 3G sítě už jsou vypnuté, takže se telefon musí pracně přepínat do historického 2G (musíš ho kit v nastavení SIM navíc povolené, jinak se ti nikdo nedovolá...). Jestli provozovat O2 na hovory, tak jedině s jiným telefonem.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 10. 2022 08:06 Odeslat příspěvek
Že O2 neumí VOLTE ani 5G by nemělo souviset s tím, že eSIM fungovat musí...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2022 08:39 Odeslat příspěvek
No právě taky to nechápu. Mě esim běží a tvrdí že má signál, ale jak začnu volat, nebo tedy jestli vůbec začnu, tak to hodí vykřičník na oba signály a hovor se ukončí � na googlu jsem se dočetl jsem že s tím někde v jiných zemí mají problém a tak tě nevím jestli je to chyba telefonu a pomůže mi výměna a nebo jestli operátorem, ale stejně jsem pochopil že žádný z operátorů nemá rád pixel, takže nevím jestli si pomůžu přechodem z O2 jinam...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2022 13:51 Odeslat příspěvek
Ještě jsem zjistil že mi zlobí i fyzická SIM od T-Mobile. Ach jo to je mobil...�


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2022 17:28 Odeslat příspěvek
To, že mu nabíhá vykřičník je přepínání na 2G (vykřičník je bez dát)
Mám v Tel fyzickou SIM 02 a e-sim T-Mobile. Volání přes T-Mobile je v pohodě pokud mám 4G, pokud někde tel padne na 2G tak se mi nikdo taky moc nedovolá. O2 mám na data, ale pokud z něj chci hovor, dělá to úplně stejný psí kusy, protože se telefon hlásí do 2G sítě.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 10. 2022 18:37 Odeslat příspěvek
Možná by si tam měl přehodit,něco v nastavení SIM , obě na internetu apodobne


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2022 23:27 Odeslat příspěvek
2 roky jsem používal O2 esim v kombinaci s klasickou SIM na telefonu pixel5 naprosto bez problémů.


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2022 01:14 Odeslat příspěvek
Jo ale v době před vypnutím 3G :-) v tom je ten průšvih, k ukončení 3G vysílání došlo v 11/21... Po vypnutí 3G se to dost komplikuje bez oficiální podpory českých operátorů


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2022 07:30 Odeslat příspěvek
V Pixelu 6 mám půl roku simku Vodafone + e-sim T-mobile(kaktus na data) a naprosto bez problémů


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2022 08:27 Odeslat příspěvek
Zdravim, tohle je docela neprijemne. Take planuji nakup a provozovat v nem dve TM sim.
Mate nekdo zkusenost, zda to funguje ok?

Diky!


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2022 09:19 Odeslat příspěvek
T-Mobile + T-Mobile, T-Mobile + Vodafone není problém, tito 2 operátoři podporují na Pixelu VoLTE.
T-mobile + O2, Vodafone + O2 se dá provozovat taky, ale jedině pokud je 02 pouze na data a nevolá se z něj. Pokud chce někdo provozovat v O2 hovory tak od Pixelů pryč.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Další stránka
Stránka 26 z 40 [ Příspěvků: 594 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies