MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 2. 2022 10:12 Odeslat příspěvek
Máte taky někdo problém s bezdrátovým nabíjením po poslední aktualizaci pár dní zpět? Před tím mě s neorigo baseus podložkou telefon nabíjel na 15W od té doby jede jen na 5W.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
23. 2. 2022 23:00 Odeslat příspěvek
Pixel 6 zlobí WiFi a Bluetooth, oprava dorazí v březnu
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/pixe ... -bluetooth


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2022 09:58 Odeslat příspěvek
lukasMK: jak poznáš kolika W se telefon nabíjí?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 2. 2022 07:13 Odeslat příspěvek
Mám nabíječku od baseus s displejem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 3. 2022 10:45 Odeslat příspěvek
Edit: nevím, co se změnilo, protože restart jsem zkoušel, ale už to nabíjí zase jak má.


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2022 10:55 Odeslat příspěvek
A nemůže to dělat na nabíječka?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 3. 2022 11:02 Odeslat příspěvek
Zatím fungovala naprosto konstantě tak těžko říct, zjevně nějaká haluz. Ale ani restart telefonu, ani odpojení zapojení nabíječky, ani změny pozice telefony tenkrát nepomohly. Dnes to funguje jak má. Ono těžko říct, některé komponenty google aktualizuje přes gplay, dneska se mi stáhlo nová aktualizace google play. Těžko říct, celý pixel 6 je jak počasí.


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2022 14:43 Odeslat příspěvek
Pořád nad ním přemýšlím, jestli přejít z pětky............... Kdyby byl menší, už ho mám doma.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 3. 2022 14:54 Odeslat příspěvek
Já osobně jsem přešel z 3XL, původně bylo velké nadšení, ale postupně zjišťuju, že nic moc navíc tam není, rozdílů minimum. Zatím, co ale trojka byla vyladěná, ale už je zase bez aktualizací. Počítám, že proti pětce to bude min. rozdílů. Na co si nemůžu extra stěžovat je výdrž. S trojskou jsem byl večer na nule a musel jsem dávat nabít.


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2022 15:03 Odeslat příspěvek
Mně pětka dokáže vydržet i dva dny, takže velká spokojenost. Odladěná je taky dobře, vše maká jak má, žádné problémy. Na šestce mě láká ten lepší foťák.


Offline - Pokročilý Profil 
3. 3. 2022 15:49 Odeslat příspěvek
Foťák je podle mě přelomovej, tohle je fakt špička a to říkám jako fotograf. Asi Samsung se Sony budou díky většímu snímači o malinko lepší, ale jinak je to top, až mě to překvapilo.

Co se týče velikosti... když jsem to měl poprvý v ruce, tak mě skoro trefilo a vážně jsem zvažoval, že to prodám. Ale koupil jsem si naprosto minimalistický pouzdro a nakonec jsem si rychle zvyknul.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 3. 2022 15:42 Odeslat příspěvek
Podařilo se mi zřejmě něčím zapatlat displej, jsou na něm jakoby tři malé kapky něčeho, nevím... jako jo, s mobilem obědvám a všechno, ale tohle nejde dolů :-D Není to poškozené, ani poškrábané, jsou to prostě tři malé nesouměrné flíčky, nevím jak to říct jinak... a z tý gorila glass to nejde dolů. Při běžným používání to není vidět, ale na černém displeji proti slunci jo. Nějakej tip, co zkusit? Nemá to na nic vliv, spíš mě to irituje z principu :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 3. 2022 16:21 Odeslat příspěvek
Jakou máte zkušenost s vypadáváním signálu při hovoru u Pixelů 6? Po prosincové aktualizaci to byla naprostá katastrofa. Teď se to s každou aktualizací lepší,ale pořád to má k bezchybnému fungování daleko. Denně uskutečním cca 30 hovorů a jeden až 2 mi vždy vypadnou. Už jsem s tím telefonem chtěl dávno praštit, ale ve všem ostatním mi maximálně vyhovuje. A reklamovat v Německu se mi nechce.


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 3. 2022 19:24 Odeslat příspěvek
Gal80: přečti si zahraniční fóra a uvidíš jak na hovory nadávají jinde. Je to katastrofa pořád.


Offline - Pokročilý Profil 
9. 3. 2022 11:24 Odeslat příspěvek
Aha, tak už chápu ten občasný výpadek. Já mám v průměru tak jeden hovor za dva dny, takže mi to vypadne cca jednou měsíčně a tudíž mě to netrápí (navíc to vypadává obvykle až třeba po deseti minutách hovoru, což se mi stávalo i s jinými telefony, třeba OnePlus jsem si neustále vypínal uchem), všechno vyřizuju přes WhatsApp a proto jsem to nikdy neřešil.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 40  Další stránka
Stránka 14 z 40 [ Příspěvků: 594 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies