MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 6a - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 4. 2023 20:22 Odeslat příspěvek
Alpenflair píše
Problém je s O2. Jako jediný operátor v ČR nepodporuje VoLTE a celkově má na Pixelech horší konektivitu.

To je mi ale novinka, vedle mě na stole teď leží Samsung A40 se dvěma SIMkami Datamanie uvnitř a u obou indikátorů signálu mi jasně svítí indikátor VoLTE. A schválně jsem teď vytáhl z šuplíku i starý Samsung A3-2017 ve kterém je GO Karta a dle menu také zapnuté VoLTE. Takže problém bude na straně Pixelu než u O2 ;-) .
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2023 20:28 Odeslat příspěvek
Je to problém kombinace Pixel - O2.
Vodafone a T-mobile tento problém nemají.


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2023 21:43 Odeslat příspěvek
Ziki: Omlouvam se asi jsem se spatne vyjadril, samozrejme jsem mel na mysli ze O2 jako jediny operator v ČR nepodporuje VoLTE na Pixelech (ne vseobecne)


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2023 09:09 Odeslat příspěvek
Alpenflair: Jasně, pochopil jsem, ale i tvrzení "O2 jako jediny operator v ČR nepodporuje VoLTE na Pixelech" je hodně nepřesné až zavádějící, jako by byla vina za tuto nefunkčnost na straně O2. Ve skutečnosti je ale vina samozřejmě na straně Googlu a Pixelů, který momentálně nepodporuje VoLTE u žádného českého operátora. To že se dá VoLTE rozjet aspoň u T-Mobilu a Vodafonu pomocí nějaké softwarové berličky (a je nutné to opakovat s každou sw aktualizací) se rozhodně nedá označit za to, že tito operátoři VoLTE u Pixelů u nás podporují (a O2 ne) a už vůbec ne za příkladnou podporu ze strany Googlu.


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2023 11:17 Odeslat příspěvek
Ziki: Nemáte pravdu měl jsem pixel 6pro a momentalne mam pixel7pro. Jsem na tmobile a volte fungovalo na obou dvou telefonech bez jakychkoliv softwatových berliček (ta se da prave aplikovat na o2)

6pro jsem dal kamaradovi ktery ma vodafone a opet volte funguje naprosto bez problemu bez jakychkoliv uprav

Toto mohu odprisahnout �

-- 12. 4. 2023 12:20 --

Volte bylo v ČR povoleno spolecnosti Google (po zajmu obou vyse zminenych operatoru) v roce 2021 v breznovem security updatu

-- 12. 4. 2023 12:21 --

VoWifi ale nejede u nikoho bez ,,berliček,, to uznavam. Nicmene problemy s konektivitou u Pixelu ma POUZE O2


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2023 14:21 Odeslat příspěvek
Pixel6 - Vodafone - Volte bez problému.
Na Pixel5 také v poho.


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2023 14:35 Odeslat příspěvek
Lada: Dekuji za potvrzeni

-- 12. 4. 2023 15:38 --

Kazdopadne s červnovým updatem bychom se snad měli všichni dočkat plnohodnotné podpory, včetně 5g - alespoň to tak, dle nejnovější beta QPR3 vypadá ;)


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2023 19:35 Odeslat příspěvek
To by bylo super. Kdyby to byl květnový update, nevadilo by mi to :-))


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2023 22:13 Odeslat příspěvek
To me take ne ;) ale je to temer vyloucene. Beta verze QPR3 jak nazev napovida souvisi se 3 velkym ctvrtletnim updatem - tedy cervnovým. Spise se obavam aby to neodsunuli treba az na dalsi ctvrtleti, popripade jeste pozdeji.

Nicmene napriklad slovensti uzivazele hlasili, ze jim v teto betaverzi 5g nefunguje, my mame alespon nadeji xD - funkcnost je potvrzena u všech operátorů


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
21. 4. 2023 08:58 Odeslat příspěvek
https://www.vodafone.co.uk/mobile/phone ... e/pixel-6a

V Anglii už prodávají u Vodafone Pixely. Mají u nich napsané 5G. Takže pojede takový Pixel 6a v ČR ve Vodafonu v 5G ? :D


*******************************


Tento telefon podporuje 5G, ale budete potřebovat také:
- tarif 5G - u vybraných tarifů získáte 5G bez příplatku*
- pokrytí 5G ve vaší oblasti
- aktualizaci softwaru

Po nastavení si budete moci užívat vyšší rychlosti a spolehlivější připojení díky 5G na 293 místech ve Velké Británii a Evropě - to je více míst než v jakékoli jiné síti.

Zkontrolujte pokrytí 5G ve svém okolí

Zjistěte více informací o 5G

*K dispozici u datových tarifů s omezeným objemem dat 2 GB a více a u tarifů Unlimited Max. Rychlost může být ovlivněna řadou faktorů.


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2023 20:02 Odeslat příspěvek
No, toť otázka.......................


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2023 06:12 Odeslat příspěvek
Jsme trochu specifický trh, ale třeba si to neuvědomí a zapnou to i pro nás �
Teď ještě počkat až se tu to 5G spustí. Tedy skutečné 5G.


Offline - Junior Profil 
17. 5. 2023 02:29 Odeslat příspěvek
Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá problémy s příjmem. Již se mi párkrát stalo, že se lidem co mi volali objevila hláška, že jsem nedostupný a dovolali se až na podruhé, potřetí. T-Mobile (Kaktus)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 9. 2023 18:28 Odeslat příspěvek
Google slaví 25 let! Na Google Store se chystají zajímavé slevy

Google slaví 25. narozeniny
Při této příležitosti nabídne v Google Store zajímavé slevy
Akce oficiálně začíná 12. září

Očekává se, že Google nabídne podobné slevy, jaké nedávno poskytla v Japonsku. Slevy byly až 25 % na širokou škálu produktů, včetně telefonů řady Pixel 7, Pixel Tabletu, Pixel Buds-A, Pixel Buds Pro, Pixel Watch, Nest Hub 2. generace, Chromecast 4K, Nest Wi-Fi a kamery Nest Cam.

Pokud by se skutečně ukázaly 25% slevy, bylo by možné získat produkty za následující ceny:

Google Pixel 7 – 486 eur (asi 11 800 korun)
Google Pixel Tablet – 510 eur (asi 12 300 korun)
Google Pixel Buds A – 82 eur (asi 2 000 korun)
Google Pixel Buds Pro – 171 eur (asi 4 100 korun)
Google Pixel Watch – 284 eur (asi 6 800 korun)
Google Nest Hub 2. generace – 75 eur (asi 1 800 korun)
Chromecast s Google TV 4K – 52 eur (asi 1 300 korun)
Google Nest Wi-Fi – 105 eur (asi 2 500 korun)
Načasování těchto slev rozhodně není náhodné. Už 4. října nám totiž americká společnost ukáže hromadu nových produktů včetně řady Pixel 8 a tak je nyní ideální příležitost k vyprodání skladů. Až se akce ukáže, budeme vás o ni samozřejmě informovat a přineseme oficiální ceny.

https://www.svetandroida.cz/google-store-slevy-25-let/


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
15. 9. 2023 12:40 Odeslat příspěvek
60 € beim Kauf von Pixel 6a sparen – ab 03.08.2023, 01:00 Uhr MEZ, bis 31.12.2023, 00:59 Uhr MEZ.^^
Ušetřete 60 € při nákupu Pixel 6a - od 03.08.2023, 01:00 CET, do 31.12.2023, 00:59 CET.^^

Projeví se ta sleva (trvající do Silvestra) v ceně u českých přeprodejců ? :D

349 € (Před slevou 409 €)

Běžná cena momentálně u ČR přeprodejců - +- 8 999 Kč.

https://store.google.com/de/config/pixe ... bUU9In0%3D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 47 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies