MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 7 / 7 Pro

Offline - Junior Profil 
10. 3. 2023 11:02 Odeslat příspěvek
vycházím z testování na NoteBookCheck a PhoneArena

Obrázek
Obrázek


vlastik-habbib píše
Ja mam sice jen Pixel 6, ale zkousel jsem prejit na Galaxy S23.

A vydrz mi prisla stejna. Pouzival jsem 3 dny oba telefony zaroven a meril jsem % ubytek na Accubattery. Samozrejme Pixel byl na 4G, Galaxy na 5G. Podle me to je prave ten rozdil, Samsung 5G modem na Pixelu, a zvlast na P6, neni moc optimalizovany. Pixel 7 by uz mel mit lepsi modem, a tak by mozna i vydrz na 5G mela byt lepsi.

Jinak Galaxy S23 jsem nakonec taky vratil, kvuli slabemu fotaku. Mel jsem podobne dojmy jako kolega nahore. Fotky uvnitr preostrene, plne sumu. A obrovsky problem s pohybujicimi se objekty (deti) venku i uvnitr.

Ale bylo mi to lito, Pixel je na me moc velky telefon, S23 se mi strasne libila :).


Mě se zas líbila S23 Ultra, ale právě kvůli fotkám dětí do ní nejdu.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 3. 2023 15:07 Odeslat příspěvek
Já šel kvůli shutter lagu do iOS. Nezbývalo mi nic jiného.


Offline - Junior Profil 
10. 3. 2023 16:16 Odeslat příspěvek
To mi neříkej :-| . Trochu jsem počítal s tím, že minimálně ten Pixel by na tom mohl být srovnatelně s iP (možná i ostatní vlajky, když zmiňujou problém jen u Samsungu)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 3. 2023 18:44 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám u Pixelu 7 dva problémy, nefunguje zrcadlení obrazovky v TV Samsung(zrcadlení přímo z YouTube ano), a při volání z auta přes bluetooth se ozývá výrazné praskání. Setkal se s tím někdo, nebo můžete někdo prosím poradit. Mockrát dekuji. M.


Offline - Junior Profil 
10. 3. 2023 19:47 Odeslat příspěvek
Zrcadleni z Pixelu na televizi funguje jen pres Chromecast.


Offline - Junior Profil 
10. 3. 2023 19:57 Odeslat příspěvek
Pokud neproběhla nějaká změna, tak Pixely používají k zrcadlení obrazu Chromecast, kdežto Samsung zařízení Miracast a obojí jsou nekompatibilní technologie. Chromecast vyžaduje připojení k internetu, kdežto přes Miracast se připojujete k TV nepřímo. Zrcadlení YouTube funguje na jiném principu. Jediný způsob, jak na Samsung TV rozjet Chromecast, je pomocí HDMI adaptéru.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 3. 2023 22:09 Odeslat příspěvek
Pixel 7 je naprosto bezproblémový, co se týče 10 měsíční dcery. Nechám automatiku, která občas rozpozná pohyb natočí video a vybere snímek. Funguje dokonale. Žádný shutter lag, žádné mazanice v interiéru. U S22 ultra to vyřešil camera assistant One UI 5.1. Takže rovněž bez problémů. iPhone jsem koupil na rady tady na fóru a do týdne letěl pryč. Nepoužitelný telefon, velmi slabé fotky, neodpovídající cena. Jsem z fotoaparátu Pixelu 7 mile překpaven. V cenové relaci nemá konkurenci a není daleko od iPhonů za dvojnásobek.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 3. 2023 00:11 Odeslat příspěvek
KLUC94 píše
vycházím z testování na NoteBookCheck a PhoneArena


Moc tomu testování nerozumím, to nechávají třeba displej pořád naplno nebo něco? Těžko to může být v nečinném stavu 20 hodin, když mně vydrží při používání 48 hodin...


Ad foťák, neviděl jsem srovnání s iPhonem (nikdy bych do něj nešel kvůli mé osobní averzi k iOS), ale opravdu není u Pixelu problém ani se shutter lagem, ani s expozicí, s ničím. Kdybych chtěl vyloženě něco foťáku trošku vyčíst (a už jsem to tu psal), tak při silném protisvětle dělá zbytečně kontrastní a lehce podexponované fotky, ale to je fakt detail. Udělat v interiéru mázlou fotku se skutečně podaří málokdy. Ta automatika je fakt skvělá. A nějaký ISO 800-1000 je z hlediska šumu úplně na pohodu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 3. 2023 12:15 Odeslat příspěvek
KLUC94 píše
To mi neříkej :-| . Trochu jsem počítal s tím, že minimálně ten Pixel by na tom mohl být srovnatelně s iP (možná i ostatní vlajky, když zmiňujou problém jen u Samsungu)

Pixel je v pohodě. Shutter lag nemá. Jen mě nesedl kvůli nepodpoře 5G, procák umí pěkně topit na ten výkon a spotřeba mě moc nepřesvědčila. Ale to je můj soukromý názor. :-)
S fotkama budeš spokojený.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 3. 2023 19:47 Odeslat příspěvek
Keď odomykam telefón tak sa odomkne tak zasekano,borci robí to aj vám?sem tam proste zaseka domova obrazovka,tie prechody, animácie.
Vieme poradiť?


Offline - Junior Profil 
12. 3. 2023 21:26 Odeslat příspěvek
hurec píše
KLUC94 píše
To mi neříkej :-| . Trochu jsem počítal s tím, že minimálně ten Pixel by na tom mohl být srovnatelně s iP (možná i ostatní vlajky, když zmiňujou problém jen u Samsungu)

Pixel je v pohodě. Shutter lag nemá. Jen mě nesedl kvůli nepodpoře 5G, procák umí pěkně topit na ten výkon a spotřeba mě moc nepřesvědčila. Ale to je můj soukromý názor. :-)
S fotkama budeš spokojený.


Nakonec jsem ještě nějak stihl pár posledních kusů v předobjednávce na Xiaomi 13 Pro n MP, tak snad nezklame :) Maximálně bych ho pak vyměnil za ten Pixel :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 3. 2023 06:15 Odeslat příspěvek
Když nevadí miui. Tak proč ne. Ten mobil je hodně skvělý.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 3. 2023 11:42 Odeslat příspěvek
Ináč toto je ale fórum ����,ako klobúk dole, človek sa snaží získať nejaké informácie, poradiť, mám pixel prvý krát a tu že kupujem xiaomi a podobné sračky �����kokos mám dosť.
A odpoveď od skúseného človeka,alebo ľudí čo majú pixel 7 pro aby mi trošku poradili ani jedna ���, šak toto tu je ako matovočov cirkus ���


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2023 14:40 Odeslat příspěvek
Hele nechápu proč se tu rozčiluješ.
Já tu nikde zničehonic nenapsal, že kupuju Xiaomi. Měl jsem zájem o Pixel 7 Pro, chtěl jsem vědět nějaký osobní zkušenosti k tomu - ty jsem zde dostal. Že jsem napsal, že nakonec kupuju Xiaomi byla jen informativní zpráva (asi nebyla 100% nutná, jen takovej status update), ve které zmiňuji, že v případě nespokojenosti bych stejně zkusil Pixel.


Že ti nikdo neporadil s tvým problémem - všichni jsou tu dobrovolně, nikdo není povinen komukoliv na něco odepsat. Nevím, co máš s Pixelem za problém (nedohledával jsem ho), ale taky může být možnost, že ostatní třeba jen neví, co s tím.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 3. 2023 20:52 Odeslat příspěvek
Běž si pobrečet na slovenské fóru ty cirkusu :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 47  Další stránka
Stránka 19 z 47 [ Příspěvků: 702 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies