MobilMania.cz

Přihlásit se




Blackberry - funkčnost

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2022 11:11 Odeslat příspěvek
Zdravím, chci se zeptat, je zde někdo kdo zůstal s telefonem typu Passport etc. tj s původním BB OS - jde mi to jestli vše v úrovni klasického telelefonu funguje - volání, SMS a jen připojení via LTE (tj. že se z něj lze naklonovat hotspot pro tablet), víc "nežádám" :) POkud tam nějaké SW pojedou (word, pdf etc.) je to super

díky za info PK
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2022 11:17 Odeslat příspěvek
Ano, dokonce běží i Messenger Lite stažený přímo ze stránky fb (FB lite neběží, ale kdysi ano) a z nějaké APK rep. jsem si stáhnul starší VLC, co podporuje Android 2 a to taky jede bez problémů...


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2022 12:15 Odeslat příspěvek
Funguje aj mail, ale len Gmail, doména outlook.com už nie, Takisto fungujú aj Whatsapp a Telegram ale samozrejme androidové. Office aplikácie sú OK.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2022 13:12 Odeslat příspěvek
Super díky, to zní nadějně...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2022 14:49 Odeslat příspěvek
petryk píše
Ano, dokonce běží i Messenger Lite stažený přímo ze stránky fb (FB lite neběží, ale kdysi ano) a z nějaké APK rep. jsem si stáhnul starší VLC, co podporuje Android 2 a to taky jede bez problémů...


Jo akorát ještě jedna věc prosím, když ten telefon koupím nyní a restartuji (jakože obnova systému) - tj. po vymazání dat, nastaví se čistý OS když ty servery nejedou? Já ho měl před lety a pro nastavení se to tam nějak k nim přihlašovalo ne? jako bez toho to snad nešlo dokonce?


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2022 15:18 Odeslat příspěvek
Sa mi zdá, že na Crackberry spomínali, že sú s tým nejaké problémy, ale opäť sa mi zdá, že prišli s nejakým riešením.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies