MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Siemens CX65/70......jak sa na nho pozeraze s odstupom casu?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 3. 2007 22:21 Odeslat příspěvek
He,he ja som ho menil nedávno za SE K610i, ale daroval som ho. Bol absolútny nezmar. 2 krát som ho utopil a sušil s fénom! A nič! Šlape doposiaľ. Len keď som bol na Orange world a v googli som zadal wap.niečo.sk tak sa vypol. Skrátka vždy keď som zadal niečo.sk, okamžite to zabalil parchant, ale inak poho. Na surfing v OW bol very fajn... A dovolal som sa spolahlivo odvšadial ... Aj gamesky šlapali ...
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 3. 2007 19:29 Odeslat příspěvek
Ze Siemensů s barevným lcd to byl nejmíń poruchový telefon a ještě dnes udělá leckterému děcku radost.


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2007 18:51 Odeslat příspěvek
Jo byl to skvely mobil..az na to obcasne zamrzani a pomalou javu...odesel mi nedavno asi pred 1 mesicem tak se rozhoduju jaky ted ale asi Samsung E 250.No ve 14 letech si nemuzu moc vybirat:DSkoda ze uz siemens skoncil jinak bych mel asi zase siemens 8)


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2007 16:50 Odeslat příspěvek
Zatím nejlepší mobil, co jsem kdy měl, můj zlatý SIEMENS CX65, povím vám to pěkně z praxe, ze školy, kdy mě nikdy nezradil při focení taháků ;-) Vždy pěkně jasné, ostré i z blízka, ostatní kámoši takhle ostře, aby to pak přečetli, nikdy nemohli vyfotit, ať už měli třebas Nokii, byli v *****.
Je to stylový telefon, zezadu vypadá díky jeho horní části úplně jinak, ta bílá mi prostě připomíná plastovou hračku iPod :-D
Telefon má sloní paměť (na tu dobu, za tu cenu...10,3MB byl prostě boom!!!). Mám v něm stovky melodií, sic midi, ale to vůbec nevadí. Java her jsem tu měl 25. Fotí dobře, když vyčistíte čočku, ještě lépe :-)
Rozhodně bych ho neměnil, ale protože budu uzavírat smlouvu, rozhoduji se pro Samsung SGH E-250, ten má všecko, jen u displeje se vracím o krok dozadu :-(
A v neposlední řadě, u SIEMENSE vám stačilo jen mobil píchnout do PC, tam mít MPM (Mobile Phone Manager) a už jste mohli tahat sem a tam, obrázky, hudbu, ale i JAVA, bezproblémově tak, jako to děláte v PC se soubory. Asi budu hodně zklamán, protože u dnešních telefonů to prý nejde! :-(
Právě proto si myslím, že Siemens krachnul. Firmy jej prostě za jeho absolutní "svobodnost" nechtěli, jejich záměrem bylo vydělat, a proto se dnes nedají Java hry posílat jen tak!!! >=o(

SIEMENS CX65... mno, řada 65 byla vůbec nejlepší ze Siemensů, takový "zlatý hřeb" začínajícího konce! :-(

Osobně bych dnes volil teflonový BenQ-Siemens E71, je náhradou SXG75, tohle dva mají prostě úplně vše, včetně výborných hardwarových požadavků, displej, výdrž apod. Ani jeden dnes bohužel lehce není k sehnání!!! :-( Ach jo, je mi tu bez nich smutno! :'-(


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2007 17:28 Odeslat příspěvek
ZajoncZ píše
Osobně bych dnes volil teflonový BenQ-Siemens E71, je náhradou SXG75, tohle dva mají prostě úplně vše, včetně výborných hardwarových požadavků, displej, výdrž apod. Ani jeden dnes bohužel lehce není k sehnání!!! :-( Ach jo, je mi tu bez nich smutno! :'-(b/quote]


Mam obidva, a chcel by som ich kombinaciu :-)
E71 ma dost slaby fotak a nema hlasove vytacanie. SXG ma zase prekvapive slabiny v adresari (vyhladavanie podla prvych dvoch pismen, skupiny max. 50 clenov) a file manazeri (kopiroval som 30 fotiek z telefonu na kartu, trvalo to vyse pol hodiny a polovica fotiek sa na karte jednoducho neobjavila). Okrem toho je poslabsia podpora SXG zo strany Mobile Phone Managera, Simoco taktiez prilis s SXG neraci.Nastastie vznikaju nove programy. Ale moj dojem z SXG je zatial rozpacity. Zachranuje to GPS :-)


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2007 20:02 Odeslat příspěvek
To všechno jsou ale jen maličkosti:-(
Mami, já cu símens! Béééé:-(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 4. 2007 13:37 Odeslat příspěvek
Mal som Siemens S55,teraz mam S65 a nebyt krachu divizie tak moj dalsi mobil bude opat Siemens.Brat mal C65,Cx65,S65 a momentalne ma SXG75.Proste Siemens ma take vychytavky ake u inych znaciek nenajdem.


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2007 11:46 Odeslat příspěvek
CX65 mam jeste doma jako zalozni telefon... Je to nezmar... Zazil mnoho padu vcetne nekolika z velke vysky na kachlicky a nikdy se mu nic nestalo.. Proste funguje jako novy.. Upravit si diky patchovani muzete snad cokoliv, dokonce jde pridat i podpora mp3. Naposledy jsem ho akorat preflashoval na CX70, az budu mit cas a naladu tak si snim jeste zkusim nejak pohrat...


-
21. 4. 2007 11:56 Odeslat příspěvek
kdyz sem si ho kupoval za 5500,- tak to byla moje nejvetsi investice do mobilu tudis sem ho desne moc chtel, neco podobneho zazivam ted ale porad vaham, myslim ze sem uz vyrostl z toho davat takove nekrestanske penize za mobil jinak koupil jsem ho ciste kvuli tomu ze se mi libil, ted kdyz ho vidim s odstupem (ma ho jeste kamos) tak musim rict ze to byla plastova hracka se spatnym fotakem, bez mp3 sptne tlacitka, moc hlasite, spatny joystick, zadni kryt baterky se musel vykladat papirem aby drzel!!! vydrz baterky take zrovna zadny zazrak, jedinne plus co vidim ze mel jsou blikaci diody jinak to byl pekne blby mobil, jeste ze se mi ho tehda podarilo prodat za 2 500,- !!! siemense uz nikdy vic...


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2007 19:32 Odeslat příspěvek
ZajoncZ píše
Rozhodně bych ho neměnil, ale protože budu uzavírat smlouvu, rozhoduji se pro Samsung SGH E-250, ten má všecko, jen u displeje se vracím o krok dozadu :-(
SIEMENS CX65... mno, řada 65 byla vůbec nejlepší ze Siemensů, takový "zlatý hřeb" začínajícího konce!


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2007 20:04 Odeslat příspěvek
Drageus píše
ZajoncZ píše
Rozhodně bych ho neměnil, ale protože budu uzavírat smlouvu, rozhoduji se pro Samsung SGH E-250, ten má všecko, jen u displeje se vracím o krok dozadu :-(
SIEMENS CX65... mno, řada 65 byla vůbec nejlepší ze Siemensů, takový "zlatý hřeb" začínajícího konce!


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2007 20:27 Odeslat příspěvek
Jojo design,radio,pametovky, a mp3...jinak nebyt padu z 5metroveho kolotoce na beton by byl muj siemens se mnou nadosmrti(doufam ze moji:D:D)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2007 16:29 Odeslat příspěvek
Ja ted nastesti sehnal v bazu E71 a jsem max. spokojeny. Predtim MT50 a ME75, takze jeste posledni siemens, aby mi nejakou dobu vydrzel. Opravdu nechapu, jak mohl siemens zkrachovat, kdyz dela takove skvosty jako je prave ta E71. Skvely display, slusna vydrz, pametovy slot, MP3, radio, bluetooth, mozno "naprogramovat" vsechny tlacitka coz povazuju za jednu z nej veci od siemensu (neskutecne to urychluje praci s mobilem) a dokonce to ma i dynamic light (sice jen jedna takova mala diodka a jeste k tomu na horni casti telefonu, ale i tak dalsi vyfikundace od siemensu, ktera se nepochopitelne nerozsirila). A jeste k tomu za vice nez priznivou cenu. Takze podle me to nejlepsi, co siemens kdy udelal, a je to velka skoda, ze uz v tom pokracovat nebude :cry:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 5. 2007 14:03 Odeslat příspěvek
doteraz som patril medzi viac nez spokojnych uzivatelov CX70, rozchodil som si Gmail, jimma.....no bol som vacsi frajer nez ludia z novsimi telefonmi. Keby mal lepsi fotak tak by som ani iny nechcel. No vcera sa vypol a uz nejde. Vcera fungoval este hodinku ale dnes sa neda ani zapnut.
Mam aj data kabel, neviete ci by sa dal nejako zachranit, ci mam ist s nim rovno do servisu?
DIK


Offline - Junior Profil 
28. 5. 2007 19:30 Odeslat příspěvek
To se mi stalo taky to bude možná prasklou základní deskou jako u mě...ale jen to tipoju.Mi totiž spadl z nejméně 5 metrů na beton z kolotoče dolů.Sice chvíli šel a jen tak se čas od času vypnul ale pak už jsem ho nenastartoval.Škoda Siemensu.Ale s E250 jsem spokojený.Jo a ty diody na CX65 byly pekelné:D:D:D tyneměly chybu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 32 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies