MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Problémy s webem mobilmania.cz

Offline - Junior Profil 
28. 4. 2009 16:44 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
již nějakou dobu pozoruji problém s Vašimi stránkami, a to nezávisle na dvou počítačích. Jedná se o to že po přístupu na Vaše stránky chvílemi zamrzá počítač - resp. pokud se podívám na vytížení procesoru je asi na 89% (intel core2duo,druhý intel P4). Jakmile stránky(nebo taby) zavřu vše se vrátí do normálu. Stává se to především když projíždím katalog a srovnávám různé telefony, ale někdy i při načítání obyčejného článku. Proto se ptám, co že to máte na stránkách tak složitého že mi tohle dělá??? Prohlížeče jsem vyzkoušel dva, mozilla firefox a opera, a u obou jsem zaznamenal stejné problémy. Stává se to i někomu jinému? Děkuji za návrhy a nápady, už si s tím nevím rady...
Poslední příspěvek


Offline - Maniak Profil 
28. 4. 2009 17:04 Odeslat příspěvek
No firefox vytěžuje procesor neustále, každopádně může pomoct blokace reklam (pokud na mobilmanii nějaké jsou, ani nevím :-D). Jinak ale konkrétně na mobilmanii nic takového nepozoruji. (core2duo 2,4Ghz)


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2009 17:08 Odeslat příspěvek
když prohlížím internet, tak firefox skoro nezatěžuje vůbec, a to ikdyž bnych si zapnul 100panelů. To jinak není vůbec naročná činnost a kor na dvoujádro!!! Jak se dají vypnout ty reklamy? fakt je že na mobilmanii je jich tuna...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 4. 2009 19:45 Odeslat příspěvek
To je hezký, jedinný způsob, jak se redakci můžete odvděčit za jejich práci je občas na nějakou reklamu kliknout a vy si je tu adblockem zakazujete.


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2009 20:44 Odeslat příspěvek
nj ja porad nevim jak to udelat, a za druhe lepsi si zablokovat reklamy, a procitat si tenhle super web, nez nechat si reklamy a tim padem se na to vykaslat. Teda to samozrejme jenom pokud to zatezovani delaj ty reklamy, jeste jsem neprisel na to jak je vypnout...


Offline - Pokročilý Profil 
28. 4. 2009 21:25 Odeslat příspěvek
Gloe: Jo blokujem, jelikož nechodíme jen na MM...


Offline - Maniak Profil 
28. 4. 2009 21:37 Odeslat příspěvek
Reklamy zablokuješ pomocí tohoto doplňku do Firefoxu


-
28. 4. 2009 21:38 Odeslat příspěvek
Přesně tak, nejde přece jen o MobilManii. Dokud budou ty reklamní bannery ve Flashi pokoušet, kolik toho vydrží moje CPU, dokud se mi ty reklamy budou snažit zaplevelovat disk nějakým adwarem a jinými nepravostmi a dokud budou existovat stránky, co v tomto ohledu nemají soudnost a neznají zdravou míru, budu je blokovat. Neřešil bych, kdyby šlo o neškodná barevná blikátka, ta jsou všude.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 4. 2009 10:31 Odeslat příspěvek
S Google Chromem není žádný problém. Ale jo, takhle mohou mluvit a uvažovat jen lidé, kteří nikdy na žádné stránce nepracovali.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2009 16:19 Odeslat příspěvek
tak jsem to nainstaloval a otestuju to doufam ze to uz pojede tak jak ma...
ps. jestli máte ještě někdo nějaký osvědčený filtr do toho adblocku, neváhejte napsat...


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 4. 2009 19:40 Odeslat příspěvek
Žádné reklamy neblokuji, počítač běží svižně bez ohledu na to na jaké stránky lezu. Problém bude mezi židlí a klávesnicí případně v zapraseném compu.
dejv


Offline - Pokročilý Profil 
30. 4. 2009 21:56 Odeslat příspěvek
Ono nejde ani tak o vytížení CPU, ale o to, že na mě bliká 10 reklam. A to se mi nelíbí ani trochu.


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 4. 2009 22:32 Odeslat příspěvek
žiješ v komerční době, bereš věci zadarmo a za to se od tebe očekává, že něco obětuješ


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 4. 2009 23:09 Odeslat příspěvek
poznam strankum kde ak nechcem reklamy musim platit poplatok. Osobne radsej tie reklamy ako platit.
Ale ked som niekde cez GPRS modem a nacitaju sa mi len reklamy a ostatne ani po minute, tak to nie.
Tiez ked mi niekde na pol strany vykukne reklama a nejde dat prec a kvoli pomalosti GPRS idem s tej stranky prec. Ked si na spravodajskej stranke cez GPRS chcem pozret video videoreklama sa zobrazi a video sa nerozbehne ani za 2 minuty, lebo na stranke sa nacitavaju dalsie 3 flash reklamy. Na youtube cez GPRS sa da pozerat aspon po castiach.
Ked nacitam stranku a potom na nej zacnem pisat a po dopisani sa pozrem a zistim ze som nic nenapisal, lebo po zacati pisania mi nad rozpisany text skocila reklama.

K mobilmanii: mobilmania.sk sa mi nacitava asi najpomalsie zo vsetkych stranok na ktore chodievam. Na mobile cez EDGE (bez flashu v operemini) je to rychlajsie ako na PC cez flarion modem. Mobilmania.cz sa nacita rychlo.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 4. 2009 23:50 Odeslat příspěvek
snowboarder píše
žiješ v komerční době, bereš věci zadarmo a za to se od tebe očekává, že něco obětuješ

Mám předplacený Computer a sem tam si koupím Mobility...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 1 z 5 [ Příspěvků: 65 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies