MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OTÁZKY?!

Offline - Junior Profil 
21. 12. 2009 10:44 Odeslat příspěvek
už se to řeší

//vypadá to, že to už funguje
Poslední příspěvek


-
21. 12. 2009 12:55 Odeslat příspěvek
Tak, obracejte se na Chrise, evidentně je v obraze. :-]


Offline - Moderátor Galerie Profil 
22. 12. 2009 00:52 Odeslat příspěvek
Už to funguje, díky :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 4. 2010 23:03 Odeslat příspěvek
Tak nám to od včera ukazuje dáko málo aktuálnych snímkov na úvodnej stránke, nedalo by sa s tým niečo urobiť? :-)


Offline - VIP uživatel Profil 
9. 5. 2010 20:39 Odeslat příspěvek
neviem preco, ale zakazdym, ked idem do galerie, som neprihlaseny. dam prihlasit, ukaze sa hned moje meno aj s vyplnenym heslom, zakazdym dam automaticky prihlasit, ale staci ze zavriem a znova otvorim stranku, uz som zas anonym :oboze

takze upresnujem: http://galerie.mobilmania.cz/ prihlasi automaticky,
ale http://galeria.mobilmania.sk/ (link pouzivam z hlavnej stranky forum.mobilmania.sk) ma stale berie ako neprihlaseneho :hmm:
ale ked sa prihlasim na sk, automaticky ma presmeruje na http://galerie.mobilmania.cz/index.php
by sa mohol z titulky forum.mm.sk prepisat link na cesky, ved je to to iste.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 6. 2010 09:36 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat:
bylo by možno trochu pozměnit hodnocení jednotlivých fotografií?

Mám na mysli třeba toto: fotografie je kvalitou naprosto ničemná, ale to co zobrazuje mě naprosto natchlo/uchvátilo atp.

Spousta lidí pak takévé fotografii dá 9 nebo i 10 bodů.

Rozdělil bych hodnocení na dva směry: technická stránka a estetické/emocionální cítění.

Příklad: daná fotografie je tmavá a neostrá, technicky dám známku 1, ale protože je na ní (dejme tomu) Karel Gott jak se směje od ucha k uchu, tak bych dal esteticky za 10.


-
27. 6. 2010 09:50 Odeslat příspěvek
To zní komplikovaně. Nelze fotografii zhodnotit prostě podle toho, jestli mě zaujala nebo ne?


Offline - Pokročilý Profil 
4. 7. 2010 11:49 Odeslat příspěvek
To je podle mě nepřesné. Nejvíce se mi zamlouvá takovéto hodnocení:

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us


Offline - VIP Galerie Profil 
5. 7. 2010 09:13 Odeslat příspěvek
Václave, tak nějak mi uniká proč to dál řešit. Hodnocení je jen subjektivní záležitost. Nelze to stále sešněrovávat. Navíc existují galeristé, kteří o body a honbu v top nestojí. Co s nima ?

Tohle je stále se opakující pisnička snad na všech galeriich, kde se zobrazuje top. Smiř se s tím, že nikde nenašli spravedlivou medicínku. Pak existují galerie, kde se top neřeší a tím pádem tam je klid a je čas na skutečnou diskuzi, prostou Opávií s darů jejich země :)


Offline - Pokročilý Profil 
5. 7. 2010 10:04 Odeslat příspěvek
Když to vezmu kolem a kolem tak musím uznat že máš pravdu.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2010 14:45 Odeslat příspěvek
chtěl bych se vás zeptat, čím to je, že když sem vložím fotku i s gps souřadnicemi, jaktože mi to neukazuje u všech fotek ? Fotky neupravuji.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 10. 2011 15:31 Odeslat příspěvek
Zdravím vás. Mohl bych někoho, kdo má tu moc, poprosit o "ruční" smazání všech fotek v mém profilu "Tripolis", resp. v mé galerii? Děkuji moc. Nenašel jsem nikde možnost, která by to nabízela, tudíž se rád obrátím na někoho, kdo to svede. Díky moc. S pozdravem Martin (Tripolis) ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 10. 2011 17:54 Odeslat příspěvek
Můžeš i sám. Upravit údaje nebo tak něco a pak je tam možnost smazat. Dřív to šlo, teď by to mělo jít taky. Nejsi jen líný?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 3. 2012 14:09 Odeslat příspěvek
Jak jde přidat fotomobil Samsung galaxy Note ?


Offline - Trvalý BAN Profil 
4. 3. 2012 14:18 Odeslat příspěvek
Ty nijak.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 34 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies