MobilMania.cz

Přihlásit se




Podrobné vyhledávání v katalogu mobilů: dotazy

-
17. 5. 2010 23:57 Odeslat příspěvek
Měl bych dva dotazy týkající se podrobného vyhledávání v Katalogu mobilů na webu MobilMania:

  • Zadal jsem do formuláře podmínky pro svůj eventuální mobil. I když se mi zvolená kritéria nezdála moc přísná, katalog žádný mobil nenašel. Zkusil jsem proto schválně zadat parametry tak, aby odpovídaly mému stávajícímu mobilu (Nokia 6500 Classic) - katalog přesto odpověděl, že našel 0 produktů. Přitom údaje ZDE jsou správné a odpovídají realitě. Kde je problém?
  • Vyhledávání parametrů na staré MobilManii vyhazovalo i přibližné výsledky (shoda se zadanými údaji byla vyjádřená v procentech. Proč je tahle fíčura teď pryč? Zakliknout ve formuláři pomalu 100 položek a pak se jen suše dozvědět, že pro vás neexistuje žádný mobil, je, mírně řečeno, pakárna.

Předem děkuju za odpovědi.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2010 16:07 Odeslat příspěvek
ad1: ano, také se mi to stává. potom je kalalog bohužel polofunkční neslopehlivý.


Offline - VIP uživatel Profil 
22. 11. 2010 18:36 Odeslat příspěvek
teraz som cez Katalog skusil porovnat SE Cedar a Zylo, rychlo som ho zavrel. ani hladat nemusim.
Informacii hrozne malo na niektorych modeloch, niektore mylne,... to radsej rucne budem porovnavat. Katalog stoji za velke **** :(


-
22. 11. 2010 18:57 Odeslat příspěvek
Pokud zítra půjdu navštívit redakci a náhodou si vzpomenu, tak se na katalog přeptám osobně a bude. :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies