MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Podpora TapaTalk

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 5. 2010 16:49 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

Byla by možná podpora celého Superfora pro aplikaci Tapatalk, která je v současné době dostupná pro většinu mobilních platforem.

Děkuji Michal
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2010 18:29 Odeslat příspěvek
taky bych se rád zeptal jak to vypadá s tapatalk.
Díky vojta


Offline - VIP uživatel Profil 
10. 10. 2010 19:45 Odeslat příspěvek
Viz vyjádření M.L. zde: http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... 1#p7617371


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2012 08:57 Odeslat příspěvek
To je ale škoda.


Offline - VIP uživatel Profil 
9. 9. 2012 12:10 Odeslat příspěvek
Pro android je tu přímo speciální aplikace: https://play.google.com/store/apps/deta ... rforum.app


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2012 12:25 Odeslat příspěvek
Já vím, ale to není ono. TapaTalk je lepší.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2012 12:59 Odeslat příspěvek
A není to individuální? Pro mne je nejlepší normální zobrazení, kde vidím vše.


Offline - VIP uživatel Profil 
9. 9. 2012 14:14 Odeslat příspěvek
Mobilní verze mi naprosto dostačuje.
dejv


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2012 16:50 Odeslat příspěvek
Tapatalk jsem si na AppStore koupil v domění ze forum pojede, docela zklamaní SF nenajde a fora ručně přidávat nelze, mobilní verze fora mi nevyhovuje. Tapatalk podporuji androidforum,iphoneforum a další, proč se tomu tak branite, jestli mohu vědet?
Kdyby byla alespoň na store aplikace tak jako pro androidforum, ale té se také nedockame.
Superforum je jedno z nejnavštěvovanějších v ČR a na uzivatele tak trochu kašle...nechte si aplikaci od někoho vytvořit a dejte ji na AppStore, mile rad si ji koupím.


Offline - VIP uživatel Profil 
23. 12. 2012 18:50 Odeslat příspěvek
A co konkrétně v mobilní verzi chybí, že je třeba uvažovat u tatapalku?
dejv


Offline - VIP uživatel Profil 
24. 12. 2012 09:58 Odeslat příspěvek
WolfN píše
Tapatalk podporuji androidforum,iphoneforum a další, proč se tomu tak branite, jestli mohu vědet?

Marek Lutonský píše
Obchodní model, kdy někdo nabízí placenou aplikaci a provozovatelé pro něj bez podílu upravují fóra, se nám nelíbí. Navíc nechceme posílat data neznámé externí firmě.


WolfN píše
docela zklamaní SF nenajde a fora ručně přidávat nelze


Jasně, že ručně přidávat nejde. Provozovatel fóra musí od Tapatalku nainstalovat rozšíření, jinak to nejede...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 1. 2013 17:59 Odeslat příspěvek
I já bych orodoval za přidání podpory Tapatalku. Myslím že to není až takový problém tam ten plugin přidat. Jestli se mýlím, tak se omlouvám:)


Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 1. 2013 20:46 Odeslat příspěvek
Problém je v něčem jiném, přečti si vyjádření Marka Lutonského.


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2013 09:14 Odeslat příspěvek
To vyjadreni je stare uz nekolik let. Vzhledem k tomu, ze Tapatalk pouzivaji i jina (mozna i znamejsi fora), tak realny problem spatruji spise v necem jinem. Asi by bylo vhodne si nalit cisteho vina a rict si, ze pri zobrazeni pres Tapatalk se provozovateli Superfora nezobrazuji reklamy a tudiz ma nulovy prijem. Nicmene zde by asi bylo vhodne premyslet v souvislostech, kolik takovy provozovatel ma z nekoho, kdo stejne tak ci tak pouziva treba AbBlock.


Offline - VIP uživatel Profil 
17. 2. 2013 10:00 Odeslat příspěvek
Mě se při prohlížení SuperFóra přes stejnojmennou aplikaci pro Android taky reklama nezobrazuje, v tom takový problém nebude.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 1 z 5 [ Příspěvků: 66 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies