MobilMania.cz

Přihlásit se




Podvádění v letní soutěži

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 8. 2010 09:29 Odeslat příspěvek
Dobrý den chci upozornit na to že někteří uživatelé si ke svým fotkám v letní soutěži dávají hlasy samy prostě jenom vytvoří nový účet se kterého si potom daji hlas udělal bych to tak že hlasy všech kteří mají míň jak 5 fotek se prostě nebudou započítávat
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
19. 8. 2010 09:55 Odeslat příspěvek
S tímto neférovým jednáním jsem se již setkal v několika soutěžích ať už na různých webech, či na facebooku, kde jsou lidé také schopni si udělat falešné profily. Je to jen o lidech


Offline - VIP Galerie Profil 
19. 8. 2010 10:05 Odeslat příspěvek
tomixak: Mám pár připomínek k tomu cos napsal. Používání více registrací na jednoho uživatel je v galeri zakázáno a můžu říct, že jako bývalý moder mám celkem přehled kdo je kdo. Nevidím v tomto směru žádné problémy. Další věcí je vyhlašování vítěze soutěže. Možná by to chtělo si přečíst pravidla, tam je jasně uvedeno kdo výsledky vyhlašuje. S rozhodutím Iva Kocery a Carreaum sice nemusíme souhlasit, ale respektovat ano. To je vše.


-
19. 8. 2010 10:17 Odeslat příspěvek
Grimjaur píše
Používání více registrací na jednoho uživatel je v galeri zakázáno

Určitě je to tak? Ve fóru třeba něco takového nezakazujeme a v galeriích, co jsem si všiml, uživatelé běžně používají víc loginů kvůli omezené datové kapacitě na jednoho uživatele.


Offline - VIP Galerie Profil 
19. 8. 2010 13:33 Odeslat příspěvek
majkle určitě, duplicity řešil už snow loni. Proto se pak navyšovala kapacita u uživatelů aby si nemuseli zakládat další profily. Jinak v pravidlech to tak i bylo, alesponv lonských. Ono pár lidí si udělalo několik profilu a pak se bodově naháněli, sami sobě odpovídali v komentech atp....což byl stav celkem nahlavu. Ostatně, fetiš topu funguje spolehlivě do teď, jen je větší klid i díky té restrikci s jedním profilem.

Výtah z pravidel:
• Nevytvářejte si další účty. Jeden uživatel může mít jeden aktivní účet, multiúčet bude bez upozornění deaktivován. Nestačí-li vám místo na disku, kontaktujte moderátory nebo administrátory (Platí pro multiúčty vytvořené po 27.červenci 2009, starší účty vytvářené kvůli kapacitě nebudou tímto pravidlem dotčeny - nebudou-li již aktivně využívány)


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2010 07:48 Odeslat příspěvek
jaký že je maximální velikost kterou můžete do galerie uložit?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies