MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobilmania = iPhonemania?

Offline - Junior Profil 
29. 8. 2010 20:58 Odeslat příspěvek
Majkl píše
Z těch 5 článků o iPhonu jsi očividně čtyři otevřel, čímž jsi zvedl číslo popularity článků o iPhonu na MM celkově. Jen tak dál a ještě týden nebudeme vědět, že existují i nějaké jiné telefony. ;-)

-- 29. 8. 2010 21:40:07 --

Mimojiné - všimněte si spodního boxíku tady na fóru: 7 článků o iPhone 4 a jeden prolink z AutoRevue.


no tak sorry, holt jsem mel delsi srani a uz nebylo co cist, slibuju ze uz neotevru ani jeden clanek o iphonu
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2010 21:08 Odeslat příspěvek
Souhlasím s názory tady! O Iphone se kolikrát píše v takových superlativech, že se kolikrát divím že lidi co nemají iphone nechodí kanálama!
Podle mě jsou mnohem lepší mobily než výše zmiňovaný! Ano iphone je povedený kousek je pravda že na svou dobu byl revoluční Iphone 3G..
Ale dneska? Iphone 4 je podle mě nevydařený křáp se zásadním problémem signálu a přesto o něm najdeme na MM min. jeden článek denně.

V podstatě tohle dělá Apple největší reklamu, náš i světové weby o mobilech píšou o iphone jako o spáse a to je obrovská reklama pro Apple a zadarmo, kdo z vás si koupil mobil aniž by se koukl na MM a přečetl si názor autorů?


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2010 21:15 Odeslat příspěvek
freddy158158 píše
šlo by něco udělat či změnit aby tu nebyl každej prd o IP4?..není vám to už trapný? .. 8-)


s tím nic neudělaj...takovýhle prdy vydělávaj, lidé to čtou, tak proč v tom nepokračovat, byznys...

Jen je škoda, že se tady člověk nedoví taky něco jinýho než jak se iPhone vybaluje z krabice.


-
29. 8. 2010 21:16 Odeslat příspěvek
@ Zamiš> Neboj, ty sám to stejně nevytrhneš. ;-)


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 8. 2010 21:16 Odeslat příspěvek
No myslím, že diskuze je o něčem jiném, než jestli je iP dobrý nebo ne a jak ho kdo marketingově tlačí.

Ale je neděle, dříve čas, kdy si člověk mohl v klidu přečíst nějakou tu megarecenzi a další zajímavé články. Zato dneska? Poprvý za týden mam na MM čas a jelikož mě iP opravdu nezajímá (zejména z důvodu, že je to pořád to samé dokola), tak prostě mam smůlu, nepřečtu si nic. Ač pravověrný mobilmaniak, tak musím ke konkurenci, bohužel...


-
29. 8. 2010 21:19 Odeslat příspěvek
Na nedělní megarecenze taky už vzpomínám jen se slzou v oku...


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2010 21:29 Odeslat příspěvek
Jestliže nedostává redakce Mobilmanie zaplaceno od Applu za reklamu tak jste vážně na hlavu a o objektivnosti vašich stránek se dá vážně pochybovat. Tyhle ódy na radost z iPhone4 nechte iPhonemanii a věnujte se tomu co máte v názvu a to mobilním telefonům všech značek, díky vám jsem na nový iPhone přímo alergický a to jsem ho ještě neviděl ani z dálky :-D !


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 8. 2010 21:57 Odeslat příspěvek
Je zbytočné uvažovať nad tým, prečo sa situácia na MM okolo iP má tak, ako sa má.. Takisto sú už zbytočné výhovorky predstaviteľov mainpage v štýle "má to vysokú čítanosť, tak to vydávame" - to by bolo aktuálne vtedy, ak by vôbec bolo na stránke čo iné čítať. Ale ono jednoducho nie je, tak je predsa logické, že sa články o iP budú čítať najlepšie. :)) Záujem MM o iP treba hľadať v osobnom zapálení ľudí z cpressu (alebo mafry, či čo to dnes je) pre tento prístroj - stačí sa pozrieť na osobný twitter M. Lutonského alebo T. Holčíka - sú s nimi nadmieru spokojní a jedná sa o ich osobné prístroje, za ich vlastné peniaze, nie o testovací model na recenziu. A nedal by som ruku do ohňa za to, že aspoň jeden z dvojice pánov Kůžel/Láska takisto nemá/nebude mať svoj vlastný, ale to už sú len dohady..

A s tým už vážne nikto nič nenarobí, MM je "ich" (rozumej súkromný, komerčný) web a ak sa rozhodnú vydávať trebárs recepty na jablkové štrúdle, bude to len ich vec. Koho zaujímajú iné témy, ten si ich holt nájde inde - internet je na to veľký dosť. :)


Offline - NokiaManiak Profil 
29. 8. 2010 22:12 Odeslat příspěvek
Vydržte, ono to přestane. Teď se o tom prostě čte, teď je ten hype, tak o tom píšeme. A nejen my, je to takhle u všeho a všude.

A když už vás to tak štve, tak mrkněte na jiné manie, kde to žije ne zrovna jen iPhonem ;)

www.nokiamania.cz
www.semania.cz
www.smartmania.cz


-
29. 8. 2010 22:15 Odeslat příspěvek
mar72 píše
a to jsem ho ještě neviděl ani z dálky :-D !

Já jo, měl jsem ho v ruce. Signál mu přitom klesl na dvě čárky.


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2010 22:49 Odeslat příspěvek
Raději než na jiné mánie bych doporučoval kouknout na jiné stránky zaměřené na stejné téma, tam naštěstí nemají problém přijmout iPhone jako další mobil na trhu a informuji o něm jako o každém jiném :!:
http://mobil.idnes.cz/
http://mobilenet.cz/
http://mobilizujeme.cz/
http://www.fony.sk/index.php


Offline - Moderátor Galerie Profil 
29. 8. 2010 23:23 Odeslat příspěvek
Přesně ne všude se o tom píše, takhle časté články o iPhone jsou tak okaté, že to opravdu vypadá jako placená reklama Applu. Ani bych se nedivil, kdyby byla nějaká provize...


-
30. 8. 2010 02:45 Odeslat příspěvek
Já sice moc nepíšu ale už velkou spoustu let pravidelně čtu, před pár lety jsem začal s RSS takže každý den několikrát aktualizace. A abych byl naprosto upřímnej, tak už mi ten iPhone taky leze krkem. Mně vadí prosazování jakékoliv značky nad ostatní, to samé mi přišlo v době Nokie. Nokia N70, Sony Ericsson K750i a teď iPhone. Nejraději bych měl objektivní články o všech platformách as všechny novinky. Já se nebráním žádné platformě, měl jsem několik dumbů, WM telefonů, Symbianů, iPhone jsem si taky otestoval, Palm OS a teď zase jedu na RIM OS (BlackBerry). Zajímá mně všechno, a jak jsem po letech zjistil tak každá platforma má své pro a proti, a rozhodně iOS není žádná velká rána proti RIM OS nebo Symbianu. Má funkce ve kterých je jednoznačně překonává, a taky slabiny ve kterých oni zase hravě překonají jeho a doteď nejsou a zřejmně nebudou dotaženy.

Jinak je mi to v principu fuk. Když vidím nápis iPhone, iPad, iPod, Apple, tak držím delete dokud to všechno nezmizí. A to pozor nejsem žádný velký odpůrce Applu, právě píšu z MAC OS X. Jenom jsem už o iPhone přečetl tolik, že bych o něm mohl napsat knihu s ceníkem.


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 8. 2010 04:23 Odeslat příspěvek
preboha, dalsi clanok o iPhone. Ved zalozte iphonemaniu/ak este nie je a tam vsetku to omacku hadzte, tam by to hned vsetko vyjedli. Staci dat odkaz a je to vybavene. Toto je web o vsetkych znackach, ak nahodou zabudate.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2010 13:11 Odeslat příspěvek
napřed se omlouvám za založení stejného tématu,ale k věci...už to vydržte.ještě bude následovat .. "jak iphonem podložit kývající se stůl" .. "iphone opravářem" .. pak pár návodů jak se k němu pomodlit a pak konečně zase na rok zmizí v propadlišti dějin 8-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 62 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies