MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Mobility 7/11

Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
29. 6. 2011 12:14 Odeslat příspěvek
Nové Mobility jsou v tiskárně, na co se těšit? Rozmontovali jsme funkční Nokii E72, nenechte si ujít podrobnou fotoreportáž. Z přehledu telefonů s nejlepším poměrem cena – výkon vyberete svého nového mobilního společníka. Obsáhlé téma srovnává inovace v Symbianu Anna se stávajícími funkcemi Symbianu 3. Pod drobnohledem nám neunikly funkce Androidu Honeycomb, který se nachází v tabletech. Inovace v Google Mapách, princip měření pokrytí českými operátory, mobilní slovníček, jak koupit sluchátka k telefonu a další zajímavosti...

Preview: Nokia C2-02, Nokia N9, Sony Ericsson Mix Walkman, Sony Ericsson TXT Pro; retropohled na Sony Ericsson T68i
Testovali jsme: ZTE Blade, T-Mobile Move, Huawei U8500, myPhone 8855DTV, Nokia E6, LG Optimus Black, Nokia X7, Samsung Galaxy S2, Samsung S8530 Wave II
100stránkové Mobility 7/11 koupíte od čtvrtka 7. července 2011 za pouhých 49 Kč. Tady přivítáme připomínky a postřehy, děkujeme.

Přílohy

obalka_f.jpg
obalka_f.jpg
[ 34.52 | Zobrazeno 4614 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2011 14:50 Odeslat příspěvek
Po Myšpulínově zásahu to tedy zkusím jinak.

Je v tomto čísle už něco za co stojí si ho koupit? Nebo je lepší a jednodušší si ho přečíst při nákupu v hypersuper a odložit?
Já jen, že jsem si schválně nechal jedno číslo poslat na ukázku a teda ohledně mobilů a spol. děs a hrůza. Jsem ochoten utratit za časopis větší peníze např. Computer jenže mi taky musí něco nabídnout. Výčet sice vypadá dobře, ale to ostatní mě děsí.
Můžete to brát jako konstrukční kritiku, ale ve dvouch číslech co jsem viděl tento rok to bylo na úrovni Světa motorů tedy čtení za dvacku na záchod. Kdysi to bylo mnohem lepší a byl jsem i předplatitelem. Ty jo teď jsem si uvědomil jak moc už to je dlouho. Měl jsem totiž i čísla s rokem 199x

(pokud je špatně i/y omluvte to)


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2011 14:56 Odeslat příspěvek
Citace
konstrukční kritiku


konstruktivni :)


-
29. 6. 2011 16:26 Odeslat příspěvek
Mimoto "děs a hrůza" zrovna moc konstruktivně nezní. :-]


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2011 17:14 Odeslat příspěvek
Dnes jsem prošla šest novinových stánků.Ani na jednom nebyly nové Mobility. A to je 7.7......


Offline - Pokročilý Profil 
7. 7. 2011 21:20 Odeslat příspěvek
Mobility ale nevychází ihned na začátku měsíce, ale později.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2011 21:40 Odeslat příspěvek
Tak Mobility měly vyjít 7.7.2011 což je dnes. Ve schránce jsem je nenašel a u nás v trafice je ještě také neměli. Nějak Vám ta distribuce vázne :-| Tak snad zítra...


Offline - Pokročilý Profil 
7. 7. 2011 21:55 Odeslat příspěvek
Aha, tak promiň, teď to vidím i nahoře, je to tam napsáno.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 7. 2011 20:06 Odeslat příspěvek
100stránkové Mobility 7/11 koupíte od čtvrtka 7. července 2011. Joke??? Dnes jsem byl snad v 10 trafikach a vsude maji porad cervnove :grr:


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2011 20:09 Odeslat příspěvek
Je to tak :!: Telefony nezajímavý, uniformní žádná pestrost :-l Zajímavý články jsou retro, ale i to je nějak nesystematicky, pátý přes devátý. :-S A přístup vydavatele, děs běs. :grr: Jsem předplatitelem spoustu let, jsem registrovaný, ale nové čislo si nemohu přečíst na stránce MF :!: A sliby, když mne lapali, že budu mít číslo ve schránce dřív než bude na stánku :?: Nechám dojet předplatné a šlus


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 15:36 Odeslat příspěvek
Hmm. Po 2 letech, kdy jsem si každý srpen nad převodem peněz říkal, že jim ještě dám šanci, tak letos už končím. Další rok si nepředplatím, posílám vypovězení předplatného.
Kolísající kvalita, ani jediné číslo bez chyb, ať už věcných, gramatických či jiných - chybějící části odstavců mne fakt neskutečně iritují, konec katalogů, o kterém jsem se dozvěděl náhodou. Chápu, že je mých 6 stovek nevytrhne, a když o ně opravdu nestojí, tak jim je cpát nebudu.
Ach jo, a to jsem ten časopis fakt míval rád. No nic, na sentiment není čas, pravda? :hm


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 7. 2011 16:45 Odeslat příspěvek
Já už na to taky nemám nervy. Už jen kvůli tomu, že nalistuju stranu 50 a vidím tam opět 11 mobilů v testu (to jste opravdu tak natvrdlí?).
A za ty chyby z minulých vydání, to fakt ne.
Další číslo už kupovat nehodlám,


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 21:01 Odeslat příspěvek
zdravím,nevím kam bych napsal tak se omlouvam jestli to tu bude vadit.
chci se zeptat kdy přibližně vyjde katalog na jaro/léto 2011,protože minulý jsem kupoval v listopadu,tak jsem čekal že vyjde někdy květen nebo duben popřípadě červen,bohužel stále nic.Díky za odpověď


Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
15. 7. 2011 08:33 Odeslat příspěvek
doplňuji, že Katalogy mobilů byly z rozhodnutí vydavatele zrušeny, počínaje právě jaro/léto 2011


Offline - VIP uživatel Profil 
15. 7. 2011 13:57 Odeslat příspěvek
Ono v dnešní době internetu to je asi logické, a co jsem si všiml, tak stejně bývá na konci časopisu přehled parametrů aktuálních telefonů.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 32 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies