MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Práce

Offline - VIP uživatel Profil 
26. 10. 2011 09:22 Odeslat příspěvek
Já jsem s umístěním konektorů na HTC Desire HD spokojen. Oba jsou dole, takže nemám problém s používáním v autě nebo třeba můj šéf který ho má taky ho může používat v kanceláři ve nabíjecím a synchronizačním stojánku.
V autě má taky držák, kam telefon je posadí a nemusí extra připojovat nabíječku. Myslím, že má i nastaveno přepnutí telefonu do jiného režimu.

Mimochodem mi tu teď zbyl obdobný stojánek pro SE s fastportem, který používal syn u PC s V640i než mu odešel. Když seděl u PC posadil telefon do stojánku, telefon se nabíjel a zároveň byl spojen s PC.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
26. 10. 2011 19:49 Odeslat příspěvek
Já bych jack na N8 klidně nechal nahoře, ale aspoň uprostřed, protože vlevo nahoře, pokud mám telefon naležato překáží.


-
26. 10. 2011 22:00 Odeslat příspěvek
Překážet bude i uprostřed. Když ten telefon držím naležato, mám ukazováky zapřené o obě ty plastové lišty a připojené může být v tu chvíli něco skutečně jen na boku.


Offline - Missák MobilMania Profil 
28. 10. 2011 11:33 Odeslat příspěvek
Psal jsem celkem dlouhou dobu pro nokiamanii (timto zdravim KK, to je clovek na svem miste) a byla to zajimava zkusenost. Dnes jsem zamestnancem jednoho operatora, kde s technikou prichazim do kontaktu denne, tudiz me nadseni preslo. Precijen si clovek po praci rad odpocine, nez aby zase zkoumal to co dela v praci :) ale zlusenosti na NM vyborne, skoda ze vsechno spadlo na Krystofa samotneho. Jestli ale mohu, tak jeste jednou a prede vsemi chci rict, ze Krystof vi o cem pise a tak to ma byt, z nej si vem priklad :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 34 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies