MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Časopis Mobility končí :-(

Offline - Pokročilý Profil 
8. 12. 2011 09:53 Odeslat příspěvek
Ale upřímně – co by v těch Mobilitách mělo být? Každý číňan nacpe do svého mobilu Android, iPhone (iOS) vyjde jednou za rok, telefony s WP7 jsou jako vejce vejci (čest Nokii). Dneska umí každý mobil (systém) snad totéž. V podstatě už ani není co recenzovat. Nové modely mají minimum inovací, resp. co bychom po nich ještě chtěli?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2011 10:12 Odeslat příspěvek
No to snad né! Já měl ty Mobility předplacené až do 11/2012. To jako přijdu o ty investované peníze?


Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
8. 12. 2011 11:32 Odeslat příspěvek
Zdravím a přikládám oficiální vyjádření, více po mě zatím nechtějte :(

Mobility skutečně mění periodicitu a styl vydávání, už je nebude možné předplatit. Mladá fronta se předplatitelům ozve a vyřeší to s nimi, případně mohou sami kontaktovat oddělení předplatného na 800 300 302.


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2011 12:25 Odeslat příspěvek
Filip: A to nikdo nevedel, co se chysta uz behem letni foto souteze? Zajimalo by me, jak to bude s nami, kterym prislo listopadove cislo DIGIfoto/Mobility. Predpokladam, ze prijde i prosincove. Ale co pak dale? Docela me to mrzi, DIGIfoto je opravdu skvele.


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 12. 2011 12:34 Odeslat příspěvek
Tipl bych si, že ne, resp. nevěděli to ti co soutěž pořádali. Podle mě to byl i blesk z čistého nebe pro redakce obou časopisů.
V případě výherců odhaduji, že nabídnou předplatné jiných titulů v cca stejné hodnotě. Jak píše Filip, ozvou se nebo se ozvi sám a uvidíš na čem se dohodnete.


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 12. 2011 12:49 Odeslat příspěvek
Taky si myslím, že tato bouda byla ušita hóóódně vysokóóó - v Mladé frontě :D


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2011 12:51 Odeslat příspěvek
Premyslim, ze bych si nechal poslat zbytek letosnich cisel. Dulezity je obsah a recenze beru jako bonus, tak by mi nevadilo, ze by nebyly prilis aktualni :-)

Jak psali vyse. U Mobilit je to tezke, napsat neco, co by lidi nalakalo, kdyz si to mohou v den aktualnosti precist zde na webu. O to vice me mrzi DIGIfoto. Clanky a tipy jsou v teto forme daleko prijemnejsi na cteni, nez na webu. Jedine recenze si radeji prectu na webu; vleze se tam vice informaci, nez do papirove verze. Je to vazne skoda, po vyhre jsem se tesil jak male dite na vsechna cisla, ktera mi jeste prijdou.


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2011 13:29 Odeslat příspěvek
Tak mi právě volali z MF, že Mobility končí letošním prosincovým číslem, nabídli mi převedení předplatného na časopis Computer, tak jsem na to kývl. Sice bych radši DigiFoto, ale to také končí, takže mi ani nic jiného nezbylo. O jednoho předplatitele méně...


Offline - VIP uživatel Profil 
13. 12. 2011 13:59 Odeslat příspěvek
Mají vrátit peníze, syčáci. To nechtěli?
To je jako v kšeftě s jídlem, dají mi čokoládu místo chleba, protože ho nemají.
To je logika vychcaných kšeftařů - jídlo jako jídlo - časopis jako časopis - a Playboy nechtěli dát :D ?


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2011 14:05 Odeslat příspěvek
Tak kdybych trval na vrácení peněz, tak by je asi vrátili, ale stejně mi předplatné končí za tři měsíce. Přečtu si Computer, něčím doma topit musíme...


Offline - Pokročilý Profil 
14. 12. 2011 10:59 Odeslat příspěvek
Dnes mi taky volali, končí mi předplatné v únoru, tak jsem taky vzal Computer. Škoda. :-(


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2011 15:13 Odeslat příspěvek
To se dalo očekávat. Proč jednou za měsíc kupovat něco, co je každej den na internetu zadarmo? Navíc po určitý době se člověku začnou hromadit časopisy u kterých váhá, jestli je ještě skladovat nebo už vyhodit. A ktomu v neposlední řadě $$$. Tohle v budoucnu čeká i Computer. Kompromisem by mohlo bejt vydávání v elekronický podobě pro čtečky. U nich neni problém se skladovánim a cena je taky menší. Jenže k tomu se Mladá fronta nemá.


Offline - Expert Profil 
15. 12. 2011 14:05 Odeslat příspěvek
Tak nejdriv Stuff mi zrusili, ted Mobility...

Myslel jsem, ze kdyz je to jediny casopis ze tu prodejnost ma. Navic web a casopis se plne neprekryvaji.
Ty chyby me taky vadily, ale jeste to cist slo. Hlavne jsem furt nemusel koukat na nejaky LCD, protoze papir je papir. Na obrazovku ziram cely den v praci.

Mobility zacinaly jako priloha Computeru a ted tedy tak i skonci.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 12. 2011 15:21 Odeslat příspěvek
Taky sem byl překvapenej... sám mám předplaceno do 8/2012, ale nutno přiznat, že se to dalo čekat :!: Vždiť na MobilMania.cz a dalších... i když ten papír má svý kouzlo ;-) Ale prodejnost bohužel nezaručuje přežití, to zaručí pouze inzerce a ta dneska není zrovna populární.... Souhlasím s tím, že zase Mobility budou v příloze Computeru, smutné že?!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 12. 2011 15:31 Odeslat příspěvek
Tak to je škoda. Vypracoval se na solidní úroveň. Ať žije vydávání bulváru.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 39 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies