MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Nová galerie MobilMania: co je nového

Offline - Hlavní administrátor Profil 
10. 5. 2012 11:30 Odeslat příspěvek
Právě jsme spustili novou galerii MobilManie. Funkčně se od té starší zase tolik neliší, jde především o úpravy vzhledu, o zjednodušení a vypíchnutí toho nejdůležitějšího, co v galerii je – samotných fotek.

• Přeskládali jsme titulní stranu: nahoře jsou teď fotografie; kategorie a další bloky, které zabíraly místo, jsme přesunuli dolů.

• Náhledy snímků jsou větší, už také máme větší monitory než před pěti lety.

• Galerie je zjednodušená: hodně jsme řezali a dali pryč všechno, co se nám zdálo, že je v galerii navíc. Sledovali jsme, co se skutečně používá, a co ne.

• V detailu je fotka hned nahoře, přesunuli jsme navigační pruh.

• Snadnější navigace: na další fotku se dostanete kliknutím na šipky. Zvlášť upozorňuji na extrémně návykovou klávesovou zkratku Ctrl a šipka doprava (doleva).

• Komentáře jsou přehlednější.

• Limity zůstaly stejné, vkládat lze jednu fotku denně.

• Trochu jsme upravili pravidlo pro hodnocení fotek. Hodnotit a komentovat fotografie mohou uživatelé po čtyřech vložených fotkách. Už není nutné, aby pro povolení hodnocení/komentování museli každý měsíc vkládat jednu fotku.

Kdybyste narazili na nějaký problém, popište ho prosím do této diskuze.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2012 10:58 Odeslat příspěvek
Pod fotografiemi chybí popisek, o který fotomobil jde. Tak důležitá věc chybí ? V nabídce fotomobilů chybí Samsung Galaxy Note-je to přece taky fotomobil.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
11. 5. 2012 11:57 Odeslat příspěvek
Popisky jsou v detailu jednotlivých fotografií, na titulní straně jsme galerii hodně zjednodušovali a asi to zatím necháme tak. Typ telefonu ale doplníme do popisku, který se ukáže po najetí myši na náhled.

Samsung Galaxy Note je v nabídce telefonů při nahrávání fotek. Akorát s ním ještě nikdo nic nevyfotil, proto není vidět v seznamu na titulní straně galerie. Tam jsou jen telefony, jejichž fotografie jsou v galerii.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 5. 2012 16:42 Odeslat příspěvek
úprava se mi líbí..už to chtělo trochu oživit..


Offline - Pokročilý Profil 
11. 5. 2012 18:00 Odeslat příspěvek
Nejdřív sem měl dojem že se mi stránka špatně zobrazuje.
Nový vzhled se mi líbí je přehlednější a je to určitě krok do předu, zvykání nebude trvat dlouho.


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2012 18:55 Odeslat příspěvek
Nová galerie je fajn. Ty popisky pod obrázky v náhledu mi nechybí, ba právě naopak, nechal bych je skryty dokud se fotka neoboduje nebo se bodování zřekneme. Já vím, že to nejde, ale bral bych to. Dnes jsem vložil fotku a její náhled se mi nezobrazuje v galerii. Zobrazí se až po stisknutí "Všechny fotografie". Nevím kde je chyba.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 5. 2012 19:30 Odeslat příspěvek
S U P E R , velmi dobrý nápad :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 5. 2012 01:17 Odeslat příspěvek
Nové rozvržení galerie je nepřehledn..zbytečně velký ukázky fotek..chybí to hlavní-popisky o který jde mobil...škoda..předtím to nemělo chybu...inovace by měla být k lepšímu a ne naopak. :hm


Offline - Junior Profil 
12. 5. 2012 10:40 Odeslat příspěvek
Nové náhledy jsou lepší, oživilo to galerii. :-D Trochu mi tam chybí původní přehlednost, musí se víc rolovat. Vadí mi, když vjedu do profilu uživatele a chci si prohlídnout fotky tak chybí popisek, hlavně datum a musím fotku po fotce rozklikávat. Alespoň v profilech uživatelů bych popisek nechal. Kalendář jsem používal, mohl zůstat místo bloku "nejaktivnější uživatelé", ten se mi zdá zbytečný.
A TOP 5 dnů se mi zdá zbytečně dlouhý, je to nuda. :oops: Takže by bylo lepši se vrátit zpět ke 3 dnům , tak jak jste to vrátili i na Digiaréně. Při 3 dnech bude přehled pestřejší.
Sem tam se někde překliknu, ale zvyknout se dá. :tleskani
Libor


Offline - Moderátor Galerie Profil 
12. 5. 2012 20:45 Odeslat příspěvek
Nový design se povedl, "omlazení" galerii opravdu prospělo a bylo potřeba, nicméně by to chtělo i nové funkce. ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 5. 2012 21:15 Odeslat příspěvek
Už som sa vyjadroval aj vedľa vo fóre DA, keď tam nabehol nový design a všetko, čo k tomu prináleží a mne to vôbec nie je pochuti..že sú teraz väčšie miniatúry fotiek nie je pre mňa nejaká výhoda (veď aj tak si fotku vždy rozkliknem).


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 5. 2012 22:24 Odeslat příspěvek
Charismatický: jaké nové funkce bys chtěl?


Offline - Junior Profil 
12. 5. 2012 23:30 Odeslat příspěvek
asi je tam nějaká chyba,když si nechám zobrazit fotky od jednoho typu telefonu ,tak pak při přechodu na druhou stránku s výsledky mi to zobrazí zase od všech typů dohromady :-|


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 5. 2012 03:47 Odeslat příspěvek
já na tom nevidím jediný pozitivum..dřív jsem viděla hezky nová fota v menší velikosti,což bylo bezva..nepadalo to na mě z monitoru jak ted...pod tím uvedeno čí fotka to je a jakým telefonem..ted tam ani jedna z těchto informací není..nevím jak budu klikat na každou zvlášt ,abych se dozvěděla od koho foto je. xD...a jakým mobilem... :tleskani .. :oboze ..divím se,že to nikomu z vás nevadí :-) ..mě to teda vadí víc než dost..inovace se nepovedly ani v jednom směru..z přehledného serveru je chaos bez základních nutných informací...místo toho bych se zaměřila na funkce v profilu.které jsou tam jaksi zbytečně protože nefungují.....nejde mazat příspěvek a to ani můj..natož upravovat případně...jedna fotka denně je taky zvláštní nastavení..důvod "zneužívání" jaksi neobstál..aspon u mě ne... :-) ...tak vám nevím....měl by se na to podívat někdo kdo to opravdu vylepší ...ale ne k horšímu ;-)


Offline - Junior Profil 
13. 5. 2012 10:29 Odeslat příspěvek
Taky se přimlouvám za zkrácení TOPu na 3 dny. Takhle je to opravdu nuda. :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další stránka
Stránka 1 z 8 [ Příspěvků: 116 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies