MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nová galerie MobilMania: co je nového

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2012 12:35 Odeslat příspěvek
Můj názor? Stačí si ho přečíst u datumu, který jsem uvedl. Dnes jsou v TOPu už jen tři fotky a komentářů za poslední den asi deset. To nepamatuji. Nebýt anonce na novou Nokii 808 a fotek Jana Lásky, tak s těmi návštěvami taky nevím jak by to bylo slavný. To jen tak na okraj, aby řeč nestála. :)
Poslední příspěvek


Offline - Hlavní administrátor Profil 
16. 7. 2012 16:20 Odeslat příspěvek
Dívám se teď a Top je zaplněný. Ukážu vám ale ještě jeden graf. Zobrazuje po týdnech počet nových fotografií v galerii. Začíná to březnem, kdy jsme to v tomto systému začali měřit

Novou galerii jsme pustili 11. května, tedy v 19. týdnu, uprostřed grafu. I přes nastavený vyšší limit počtu nahrávaných fotek se týdenní čísla nijak nezměnila. Odpovídá to stavu, jaký byl před tím. Takže na chod galerie tohle nemělo vliv a návštěvnost po změnách vzrostla. Samozřejmě za to může také větší propagace ze strany redakce, ale to je záměr, nikoli chyba.

(Příčinou propadu ve 14. týdnu je pravděpodobně to, že nějaký aktivnější uživatel z galerie odstranil své fotografie. To se sem také započítá.)

EDIT: Počet fotek v posledním týdnu naopak trochu klesl. Za tím bude zřejmě letní počasí v červnu, prázdniny. Stejná příčina bude zřejmě i u menšího počtu hlasů.

Přílohy

Poznámka: Počet nových fotografií, po týdnech
MM-pocet.png
MM-pocet.png
[ 19.79 | Zobrazeno 259 krát ]




Offline - Junior Profil 
18. 7. 2012 08:45 Odeslat příspěvek
Musím bohužel souhlasit s Fihovým názorem, včetně jeho komentáře z 15. 6 :oops:


Offline - Hlavní administrátor Profil 
18. 7. 2012 08:48 Odeslat příspěvek
S čím přesně souhlasíte? Návštěvnost galerie roste. Počet nahrávaných fotek je stejný jako dřív, nebo mírně klesá.


Offline - Junior Profil 
18. 7. 2012 23:32 Odeslat příspěvek
S tímto fíhovým komentářem
Fiho píše
Myslím, že jste tím limitem vícero fotek za den galerii zavraždili. Budete tam mít hejna fotek bez komentářů. Nevím, na čem vyděláváte, pokud je to na množství návštěv, tak ta myslím brzo značně klesne. Dnes už lidi nezajímá, jak který mobil fotí a z hlediska technické kvality je to téměř jedno. Myslím, že neregistrované návštěvníky sem spíš táhly hezké fotky. Je to jen můj možná hloupý názor, ale já se nehodlám přehrabovat v hromadách fotek a komentovat je.


-- 19. 7. 2012 00:39 --

Pokud jde redakci o návštěvnost, tak je možné, že je větší, ale to se nikde nedozvím. Ale myslím, že tím, že je možnost vkládat 3 foto denně, tak se mi zdá, že převládá kvantita nad kvalitou a nevím, jestli tohle bylo vaším záměrem a opět jsem zpět u Fihova komentáře :oops: :oops:


Offline - Junior Profil 
20. 7. 2012 13:35 Odeslat příspěvek
Fiho co je s tebou?


Offline - Hlavní administrátor Profil 
20. 7. 2012 13:44 Odeslat příspěvek
+liil: Fotek se ale teď vkládá méně než dřív. Tu změnu zřejmě málokdo zaregistroval, tohle odpovídá běžnému prázdninovému provozu. Jestli aktuálně někdo vkládá horší fotky než dřív, je to možné, ale nespojoval bych to s tím, co se v galerii změnilo.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2012 22:12 Odeslat příspěvek
Právě jsem zjistil, že už není na první straně odkaz na pravidla Mobilmanie, což vidím jako velkou chybu, neboť nikdo z nových uživatelů se nedozví, jaká omezení existují při vkládání fotek na MM. Takže nikdo se ani nedočte, že se mohou vkládat pouze fotografie, které vyfotí uživatel a nikoliv jeho přítel, nebo kamarád. A že pod fotografiemi se má diskutovat pouze o fotografiích a nikoliv o kde čem, jak se poslední dobou stává zvykem. A proto se přimlouvám za zařazení "Pravidel Galerie.MobilMania.cz" opět na první stranu, neb vyhledání pravidel ve fóru je značně složité a určitě je nikdo vyhledávat nebude.
Libor


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2012 10:02 Odeslat příspěvek
To, že chybí "Pravidla Galerie.MobilMania.cz" na strance galerie se projevuje právě na takovýchto příkladech: http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... 20&cat=656
A neškodilo by kromě článku "Mobilní fotka léta 2012" na stránkách mobilmanie napsat něco i na stránku galerie, protože spousta lidí si pravidla nepřečetla a proto místo jedné fotky do soutěže jich vkládají více. Nevím, které pak vlastně budete hodnotit. Je v tom trochu zmatek. :d


Offline - Hlavní administrátor Profil 
1. 8. 2012 10:21 Odeslat příspěvek
Odkaz na pravidla přeceňujete. Nečetl je nikdo před tím a nečte je ani teď. Soutěž je toho jasným příkladem – lidé se do ní dostali z článku MM, kde bylo jasně popsané, co a jak.

Odkaz plánujeme vrátit zpět spolu s kontakty na moderátory a další věci, ale na současné situaci to nic nezmění.


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2012 10:52 Odeslat příspěvek
S tím Marku nesouhlasím, já když jsem tu začal, tak jsem si pravidla řádně pročetl, tak jako i pozdější dodatky. Když se někde něčeho chci zůčastnit, tak si v první řadě přečtu pravidla ;-) abych se vyhnul případným problémům.
Jak budete řešit větší počet fotek v soutěži od jednoho uživatele? Uznáte mu pouze první? Nebo poslední vloženou? Nebo vyřadíte všechny pro porušení? To jsou otázky, které by měli všechny zajímat. :D A fotky mohou být jen letošní, nebo i starší?
Díky za odpověď Libor


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 8. 2012 23:41 Odeslat příspěvek
Súhlas s Liborom s tými nechýbajúimi pravidlami priamo na stránke galeriemobilmanie a mám dotaz na funkčnosť celého hodnotenia mediánu. Ako je možné, že systém nevidí rozdiel medzi viacnásobným hodnotením jedným úžívateľom a hodnotením viacerý užívateľov. (jeden užívateľ s ohodnotí nechtiac viacerými hodnoteniami a systém to bere ako normál: Obrázek).Taký istý problém vidím v celom vašom slávnom mediáne...treba to celé prekopať a nie dôverovať niečomu čo poriadne nefunguje a čomu ani poriadne sami nerozumiete ako funguje, lebo to nefunguje ako má!


Offline - Hlavní administrátor Profil 
6. 8. 2012 08:21 Odeslat příspěvek
Jeden uživatel nedokáže k jedné fotografii přidat více hodnocení. To prostě nejde.

Medián není nijak slavný. Je to jen osvědčený způsob, jak z mnoha výsledků (zde hodnocení) získat jeden reprezentativní, který při tom tolik ovlivněný extrémy jako aritmetický průměr.


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2012 09:04 Odeslat příspěvek
Ahoj Marku.
Marek Lutonský píše
Jeden uživatel nedokáže k jedné fotografii přidat více hodnocení. To prostě nejde.

Ale jde :shock:
http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... all&sort=2
http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... mit=rating
a ještě to tu bylo párkrát, ale už nevím u kterých fotek, dokonce i víc, než jen 2 hodnocení :mrgreen:


Offline - Hlavní administrátor Profil 
6. 8. 2012 09:43 Odeslat příspěvek
Aha, tak jinak: tohle by jít nemělo, podíváme se, v čem je problém.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 116 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies