MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Prehnane reklamy

Offline - Pokročilý Profil 
30. 7. 2012 15:15 Odeslat příspěvek
Mam mobilmaniu rad aj vsetko, ale neni to uz trochu prehnane?
A to neni len nahodne zobrazenie.

Přílohy

mobilmania.tiff
mobilmania.tiff
[ 349.84 | Zobrazeno 493 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 7. 2012 16:10 Odeslat příspěvek
Tohle bude nejspíš chyba v CSS, ale teď mě na hlavní straně zarazila jedna konkrétní reklama, která mě rozčílila víc než jakákoliv jiná. Ta reklama je na jistou levicovou politickou stranu, děláte si legraci? Celkem by mě zajímalo, proč sem na MobilManii taháte politiku, teda kromě toho, že ČSSD evidentně za reklamu dobře platí. :roll:

Na Mobilmanii chodím několikrát denně, ale tohle je pro mě důvod navštěvovat raději konkurenční weby. Neobviňuju redaktory, protože oni za to rozhodně nemůžou, ale člověk, který má na svědomí tu reklamu by se měl stydět :tleskani


Offline - Hlavní administrátor Profil 
30. 7. 2012 16:33 Odeslat příspěvek
Noker1: Příloha se nezobrazuje, ale asi vím, o co šlo - vysoký inzerát nahoře na stránce, že? To byla chyba, už by se to nemělo objevovat.

ShaWn.cz: Redakce MobilManie nemá s reklamou nic společného. A obchodní oddělení klienty nerozděluje podle toho, jestli je máme rádi nebo ne. Prodáváme inzertní prostor, ve kterém si v rámci zákonů může za své peníze každý propagovat, co chce. Politická strana je klient jako každý jiný.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 7. 2012 17:01 Odeslat příspěvek
Ano ano, to bolo ono. Dakujem


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2012 17:19 Odeslat příspěvek
shawn: Někomu třeba mohou vadit reklamy na pravicové strany, někomu jinému třeba na jistý konkrétní telefon...
Reklama je reklama. Můžeš si vybrat zda sem chodit, nebo si třeba založit svůj vlastní server - bez reklam - čistě placený.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2012 17:40 Odeslat příspěvek
Nemam nic proti vydelku z reklamy, rad podporim. A chapu, ze server z neceho zije. Ale ceho je moc, toho je prilis ... napr. v pripade mobilmania/zive. V takovych pripadech mi pomaha noscript a stylish. Sry, ale chci si v klidu pocist a ne dostat epilepticky zachvat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 11. 2012 23:45 Odeslat příspěvek
Souhlasím, reklama tady přerostla do monstrźních rozměrů, která z webu dělá disko šou.


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 11. 2012 06:50 Odeslat příspěvek
Ked nakazdej tretej stranke cela obrazovka zcernie a ten cerveny krizik na zavretie reklamy tam nieje, lebo je to maly netbook a ani po 5 sekund sa nenacita co je to za reklama a naviac to zatazenie cpu vypne tv tuner,
tak jedina moznost je blokovat.
Ja vtedy radsej zavrem prehliadac v netbooku a idem cez operu mini.
Ale aj ked som na PC, dlho trva, kym mozem to cierne okno zavret. V PC mam Cpu 3,4Ghz, ram 2GB, pripojenie 1-2Mbit.
Prehliadac najnovsi firefox. Doplnky skoro ziadne.
Ani neviem co je to za reklama. Zeby reklama na koniec sveta? :lol:
Niektore normalne reklamy na boku ma dokonca zaujali aj som nane klikol. Ale toto je moc.


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2012 07:45 Odeslat příspěvek
Já jsem reklamy respektoval dokud nezačaly vyskakovat přes text. Do Chromu jsem si nainstaloval adBlocker a od té doby jsem neviděl reklamu. Ani na youtube, ani u videí a ty vyskakovací hrůzy jsou minulostí. Místo bannerů mám bílé plochy.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 12. 2012 22:01 Odeslat příspěvek
Přesně tak, reklam je na MM příliš. Mě momentálně dožírá ta vanoční na Klasa výrobky. Stačí přes ní přejet myší a otevře se na celou stránku, popřípadě se roztáhne už s načtením stránky. Když jsem si do toho rýpnul v komentech jako OT, tak mi to nejdřív editovali na úplně něco jiného a pak smazali. Obrázek


Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
12. 12. 2012 11:52 Odeslat příspěvek
Bohužel neuvádíte, z pod kterého článku je tahle diskuze, takže se nemám koho zeptat, co bylo za problém. Trochu pochybuju, že by vám to "někdo editoval na něco jiného". Nicméně pokud se oháníte konkurencí, nebo ADblockem, pak je pochopitelné, že vaše příspěvky zmizely.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2012 23:06 Odeslat příspěvek
"No konecne poriadne reklamy zasiahli aj stranky galerie.mobilmanie. Chcelo by to este nieco vyraznejsie, lebo takto sa mi z toho toci hlava, ked fotky v galerii su oproti reklame moc vyrazne. Myslim, ze od teraz vam sem bude chodit omnoho viac ludi ako doteraz. Len tak dalej!!" :D :tleskani


Offline - Hlavní administrátor Profil 
17. 12. 2012 11:28 Odeslat příspěvek
Fisk> Když se v galerii přihlásíte, reklamy zmizí. Jsem rád, že se podařilo domluvit tento kompromis, kdy aktivní návštěvníky galerie nerušíme reklamou. Snad to vydrží.

Ať se nám to líbí nebo ne, provozovatel webů sleduje jejich úspěšnost podle finančních ukazatelů, ne podle počtu lidí, kteří na ně chodí. Galerie doposud generovaly pouze náklady, to nebylo udržitelné.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 12. 2012 21:54 Odeslat příspěvek
Mě teď štve ta reklama na foťáky. Často se mi stane že se reklama "rozevře" a nejde vypnout. Musím vypnout okno v prohlížeči a stránku načíst znovu.


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2013 20:57 Odeslat příspěvek
Ted ty vyjizdeci reklamy jsou uz fakt hodne, jeste se kazda vypina jinak a kdyz nad ni clovek prejede, tak zacne hrat :( Je mozne si zaplatit web bez reklam? Protoze ted je tu vic reklamy nez obsahu - do urcite urovne v pohode, ale ted uz je to opravdu vic nez dost.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 36 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies