MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Velká vánoční soutěž a Galerie MM

Offline - Moderátor Galerie Profil 
25. 11. 2012 23:51 Odeslat příspěvek
Zdravím,

rád bych se zeptal, či bych spíše směřoval otázku na vánoční soutěž, která se týká pořízení fotek a jejich následné nahrání do galerie fotomobilů. Opravdu bylo bezpodmínečně nutné nahrávat tyto fotky do galerie? Ten kdo tuhle soutěž navrhoval a vymyslel, že se budou nahrávat do galerie, tak zřejmě nedomyslel možné důsledky. Může to dojít tak daleko, že v galerie budou stovky, ne-li tisíce fotek. Mezitím ostatní uživatelé, kteří odjakživa přispívali přestanou zcela přispívat. Tímhle nápadem chcete pohřbít galerii? Udělat z ní odpad? Pochybuji, že by tenhle nápad někdo dopustil u jiné galerie fotek na českém internetu.

Na galerii jsem od jejího vzniku a něco tak šíleného jsem doposud nezažil. Díky za případné vysvětlení, myslím si, že bych ho uvítal nejenom já.....
Poslední příspěvek


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2012 10:21 Odeslat příspěvek
Zdar Michale. Díky za tuhle otázku. Docela šok, co? Ty fotky jsou stupidní jedna vedle druhé. Tady se bude vybírat losem, jinak to totiž nejde ani dělat. Prostě se smiřmě s tím, že se galerie mění na plakátovací plochu a čůrat proti větru se asi nedá. Tahle akce odradí i zbytek galeristů, co ještě přidávají pěkné fotky. Já ted poslední dobou taky zvolnil, ale osud galerie mi není lhostejný. Tak nějak to je pořád srdcovka. Psal jsem Filipovi, tak jsem zvědav na odpověd.
Pokud to srovnám se soutěži Vodníka o rámečky, tak to byla i co do obsahu fotografii podstatně jiná liga, a docela jsem se při vybírání nejlepších fotek zapotil.
Jo a taky to tehdy nezaplevelilo galerii......


Offline - Moderátor Galerie Profil 
26. 11. 2012 10:31 Odeslat příspěvek
Ta soutěž měla aspoň nějakou úroveň. Proč ne, soutěžit? Ale na vybrané téma nebo aspoň aby ty fotky měly nějakou minimální vypovídající hodnotu. Takové bezduché cvaky? Přes kopírák? O2 asi hezky zaplatilo....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2012 10:48 Odeslat příspěvek
Ač se snažím, jak se snažím nechápu proč si pro tuto soutěž nenašlo O2 lepší místo. Mohli zvolit své oficiální stránky nebo facebook. Ušetřili by peníze, které museli zaplatit mobilmanii za tenhle nevkusný čin. Galerie by zůstala nedotčena a my bychom byli spokojený. Takhle nemá smysl nahrávat žádné fotky. Ztratí se mezi tou hromadou hnoje. Doufám jen, že až tahle příšernost skončí, fotky budou vymazány a ti uživatelé se už nikdy neobjeví!


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2012 10:48 Odeslat příspěvek
No hlavně jde o to nacvakat co nejvíce fotek u těch prodejen. Takže tady si někdo plete pojmy jako fotosoutěž s cvakálistickým turismem a následným reklamním tapetování.


Offline - Moderátor Galerie Profil 
26. 11. 2012 10:55 Odeslat příspěvek
A pokud budou se najdou takoví, co skutečně objedou stovky prodejen, tak v galerii bude nespočetné množství těchto paskvilů.


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2012 10:56 Odeslat příspěvek
to si piš :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2012 10:58 Odeslat příspěvek
Osobně ani nechápu, co některé z nich tak táhne soutěžit. Pár jich má opravdu mobilní děla. Ano N8 už není nejnovější, ale já ji mám a je to supermobil. Pak tam mají Samsung galaxy S3, Apple iphone 4 16GB, HTC Evo 3D... ti už si výhrou nepřilepší. I kdybych měla sebe horší mobil, nic by mě nedonutilo se téhle akce účastnit >:-(


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 11. 2012 11:00 Odeslat příspěvek
Vyhrají, telefon prodají..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2012 11:09 Odeslat příspěvek
seterwohipikule: pravděpodobně

Mimochodem, včera do diskuze pod článek o této "soutěži" psal i Fiho. Samozřejmě cenzura okamžitě zareagovala a nyní nezbyla po jeho komentáři žádná stopa


Offline - Moderátor Galerie Profil 
26. 11. 2012 11:29 Odeslat příspěvek
Já si myslím, že cenzura za chvilku zasáhne i zde :)) To víš, my uživatelé galerie jsme brány zřejmě jako póvl. Galerii dlouhodobě nikdo neřeší, ale na reklamu a peníze, to je dobrá. Skončí soutěž a galerie opět jako by neexistovala.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2012 12:18 Odeslat příspěvek
No máte všetci pravdu, ale obávam sa, že touto debatou nič ohľadne "super spamovacej reklamy" na galérii fotomobilov nič nezmeníme. Dali nám priestor pre svoje fotky, ktoré si ale v konečnom dôsledku nemôžeme ani sami vymazať ak prípadne uznáme za vhodné a môžu si s nimi robiť, čo len chcú. Je to arogancia najhrubšieho zrna. A ako vraví Michal sa galéria stáva len odpadom na reklamné účely..hlavné je na tom zarobiť a takýchto ovcí, čo bude fotiť trebars aj svoju riť ak to bude chcieť reklamný sponzor sa nájde vždy dosť nech pôjde o akúkoľvek cenu. Takto by to chcelo premenovať galériu.mobilmánie na súťažný spamovací fotokútik. 8-S :D


Offline - Hlavní administrátor Profil 
26. 11. 2012 12:35 Odeslat příspěvek
Tohle jsme trochu nedomysleli. Fotky z této sekce galerie se nebudou na její titulní straně zobrazovat. Jen to musí odfiltrovat programátor, v administraci se to nedá rychle nastavit.

Potom si sekce pojede sama nezávisle a kdo nebude chtít, ten ji snad ani nezaregistruje.

EDIT: Už to je.

Carismatico> Jestli se cítíte jako póvl, nebudu vám to vymlouvat, tohle je ale doufám pouze váš názor. A mrzí mě, že tohle píšete zrovna v době, kdy se redakce MobilManie snaží na galerii pravidelně upozorňovat.

Carismatico, MM-N6280> Všimli jste si, že když si odmyslíte tuto první soutěž tohoto typu, tak v galerii není na rozdíl od webu nebo fóra vůbec žádná reklama? V tomto případě bohužel nevím, jak dlouho se to v tomto stavu podaří udržet – vzhledem k okolnostem je přidání reklamních bannerů asi už blízko. Snad to ale půjde udělat jen pro neregistrované-nepřihlášené návštěvníky, aby se pro lidi, kteří do galerie nahrávají fotky nebo hodnotí, nic nezměnilo.


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2012 12:38 Odeslat příspěvek
Marku díky moc. S Filipem jsem se spojil už dříve a jsem rád, že redakce v tomhle směru zasáhla, ještě jednou díky moc !

Michale, s tím povlem to nevidím tak tvrdě, i když jsem byl taky nazlobený. On je totiž fakt, že reklama je prostě všeobklopující a to se pak člověk snadno vytočí. Na Galerii to tak nebylo a doufám nebude ještě dlouho poznat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2012 13:12 Odeslat příspěvek
Marek: Samozrejme, že som reagoval na túto konkrétnu spamovaciu reklamu, ktorá ak by bola nastavená ako ste ju sem pôvodne dali a desať dní by tu vkladali fotky len ksichty s obchodným pozadím, tak by to viac znechutilo ľudí skutočne fotiacich, ako nejaký ten nenápadný reklamný banner. Tým nehovorím, že nie som rád, že tu tie bannery ešte nelietajú a budem rád ak to takto udržíte. Zároveň taktiež ďakujem, že už sa na tie obchodné ksichty nemusím pozerať a že viditeľná galéria nebude dehonestovaná takouto fotoprízemnosťou. ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 25 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies