MobilMania.cz

Přihlásit se
Galerie Mobilmania

Offline - VIP Galerie Profil 
31. 8. 2014 22:39 Odeslat příspěvek
Přestože už delší dobu nedělám moderátora galerie mobilmanie, tak občas kouknu na nové fotky a něco nahodím. Pochopitelně mi neunikl nový uživatel "Naturel" http://galerie.mobilmania.cz/member.php ... &protype=2
Vybraný slovník a nepravdivé informace o použitém modelu vlastních fotek jsou vcelku jeho věc, ale tapetování galerie a nadávky ostatním jsou hodně za hranou slušného chování. Proto bych rád na tohoto lumena upozornil admina a modery. Děkuji Grim
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
31. 8. 2014 23:21 Odeslat příspěvek
Jaja, tak jak sme se před nějakou dobou snažili zablokovat tebe, taky jsi tam psal hovadiny a blitky.


Offline - VIP Galerie Profil 
31. 8. 2014 23:39 Odeslat příspěvek
Seter, ty ještě žiješ? :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2014 08:40 Odeslat příspěvek
No já to seřadil tak jak to šlo v levé fotce jsou jeho reakce i to co jej vytočilo a na pravé fotce napadá druhého galeristu EyghtiFour v domění že je to Methyl

http://2i.cz/3f00a78d5e

Jistě si každý udělá obrázek že jeho reakce byla neadekvátní a neměl důvod ta k sprostě nadávat uživatelům, ba co víc celou noc psát pod fotky uživatelů tyto vyblitky. Prosím o zablokování jeho IP adresy a smazání všech jeho výroků / bude stím moooc práce/

Děkuji za pochopení


Offline - Moderátor Galerie Profil 
25. 11. 2014 01:50 Odeslat příspěvek
Vzhledem k událostem, posledních týdnů či spíše měsíců, bych byl pro upravení současných pravidel. Prosím o vyjádření zdejších galeristů.

Za sebe bych navrhoval omezení nahrávaných fotek na jednu denně.


Offline - Junior Profil 
25. 11. 2014 02:11 Odeslat příspěvek
taky se k tomu přikláním. Málo autorů dává víc než jedno foto denně. Pro ty co sdílejí to nejlepší co se jim zadařilo je to krok vstříc :tleskani


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 11. 2014 02:45 Odeslat příspěvek
Ještě se zeptám jednou. Kde se v pravidlech uváděly dvě fotky za den, o kterých charismatiko píše?
Pak jsi mu fotku smazal neprávem. Chápu, že spamuje s blbýma fotkama, ale tohle si dovolit nemůžeš ani ve snu. Pravidla na toto nejsou, jak jsem pochopil a ty z vlastního rozmaru mažeš fotky. Připadne ti to normální? Předej žezlo někomu normálnímu. Kdo si nebude vymýšlet pravidla vlastní a nebude to lhář, jako pan charismatický.
Dobrou noc.


Offline - Moderátor Galerie Profil 
25. 11. 2014 08:45 Odeslat příspěvek
Set - a vidíš snad, že by na to někdo dohlížel, že by se o to fórum někdo staral. A mažu fotky? Smazal jsem jednu fotku, nejdřív si ověř fakta. A nechovej se hystericky, připomínáš mi ženskou. Jinak díky, že jsi přišel s něčím konstruktivním. Jaké je tvé řešení pane chytrý? Nechat to být, ať si každý dělá co chce, všichni se dohadují, a prostě tam je bordel. Asi tak?

A imho být tebou, tak se o nějakém porušování být tebou zrovna nevyjadřuji, jestli máš krátkou paměť, tak sám jsi svým vyjadřováním a příspěvky x krát porušoval pravidla, dobře mám na paměti tvé urážení druhých a další "lahůdky". Tak si nejdřív zameť před svým prahem, než někoho začneš obviňovat.


Offline - VIP Galerie Profil 
25. 11. 2014 12:22 Odeslat příspěvek
Michale, můj návrh je stejný jako před lety, kdy se to dělalo selektivně. Staří uživaté měli možnost až tří fotografii denně, nováčci jen jednu. U dlouhodobého galeristy se dá předpokládat určitá zkušenost. Někteří nováčci pro změnu zkouší co galerie vydrží. Sluník a naturel jsou toho zářným příkladem. Pokud nepomáhá korespondence s moderátorem, tak není problém povolit pro začátek jen jednu fotografii za tři dny a pak, až to pochopí návrat do normálu.


Offline - Moderátor Galerie Profil 
26. 11. 2014 01:57 Odeslat příspěvek
Souhlasím. Asi tak, zkusím to pořešit s někým z vedení, asi by to chtěl trošku upravit znění zdejších pravidel.


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2014 02:47 Odeslat příspěvek
Díky Michale.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 11. 2014 05:37 Odeslat příspěvek
Car: nech si urážek laskavě.. Já tě svým způsobem chápu. Taky se mi nelíbí, že to zasírá blbostma, nebo jednou fotkou upravenou na 10 způsobů, ale tu fotku jsi mu smazat neměl, za tím si stojím, to byla od tebe hloupost. Klidně po dohodě s někým vyšším nastavte jednu fotku denně, stačí to, víc využije stejně asi málokdo. Zvažte klidně ban, ten člověk vadí víc lidem. Ale to si vyřešte sami, aby to nenadělalo víc škody, než užitku. Schvalování fotek, podobně jako tady na fóru schvalování příspěvků, to by na galerii šlo? Samozřejmě ne pro všechny.


Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 11. 2014 15:08, celkově upraveno 1


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2014 14:23 Odeslat příspěvek
Souhlas se seterem. Zajímavý návrh.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 14:40 Odeslat příspěvek
No jasně,-že byla moje fotka smazána NEOPRÁVNĚNĚ...
Pokud ovšem nerespektuje pravidla galerie admin. tak asi co... :oops:

Dále:-o tom co jsou a nejsou "blbý fotky" těžko rozhoduje 1-3-ani 6 uživatelů...
Pokud fotce nerozumím nebo jí nepojímám: TAK SE K NÍ NEVYJADŘUJU. nebo všichni co tak dělají mají za sebou výtvarnou vys školu v oboru ?? ( a i kdyby měli) Pak je galerie NEDEMOKRATICKÁ a jako taková může jít do řiti... :tleskani :tleskani :tleskani

Takže koho se to týká ať pouvažuje... (pokud možno hlavou ne druhým koncem) HOWGH. :pozor


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 11. 2014 15:22 Odeslat příspěvek
Ano, nikdo tvým fotkám nerozumí. Nový druh umění asi. Cvaknout něco a udělat z toho deset výřezů na 10 způsobů. Na 10 dní klid máš. Na to nikdo nepotřebuje vysokou uměleckou, aby pochopil, že se jedná o zbytečný výcvak a ztrátu času. K tomu ty tvé rádoby umělecké popisky, to je jen třešnička na dortu ;-) A pohni, dneska jsi ještě nedal tři cvaky, tak ať se "pokocháme".


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 16:35 Odeslat příspěvek
Taky souhlasím se Setem, fotka být smazána neměla, žádné psané pravidlo neporušil a tudíž nebyl důvod ji mazat.
Povolit nahrávání podle stáří účtu? Nováček jen jednu a starý klidně tři? To zapříčíní kastování. A zase omezit upload jen na jednu denně? To taky není dobré řešení.
Spíše bych navrhl kombinaci jedné fotky normálně, a dalších dvou po schválení. Ale to potřebuje někoho kdo bude tyto fotky schvalovat. Někoho, kdo dokáže ohodnotit nejenom kvalitu ale i nápad a nebude mít předsudky.
Jak už jsem napsal v komentáři jednoho uživatele, dávat za mouchu devitky, jen podle toho kdo ji vyfotil a pak dát za abstrakci (ze začatku měl dobré nápady a zajimavý pohled na svět skrze fotomobil, zkazil si to pak ale tím kopírovaním donekonečna) jen jedničky a ataky v komentářích mi nepříjde objektivní.
Ale pokud chcete už měnit, tak začněte od samotného webu. Jako kategorie "léto 2012" nebo rok starý "podzim se Samsungem" mít stále jako hlavní?
A co třeba filtrování podle kategorii na titulní stránce?


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 11. 2014 16:46 Odeslat příspěvek
Jedničky a ataky, plus jeho chování, aspoň se vidí, co to s galerií dělá. Kdo je dnes objektivní? Každý hodnotí podle sebe, do toho připočti další faktory, tapetujícího uživatele, na kterého má podle mě už dost lidí alergii, to všechno se do hodnocení promítne.
Ale furt si myslím, že jedna fotka denně je akorát. Když má člověk trochu soudnost, nenahraje každou blbost, kterou cvakne, nebo znovu upraví, tak je to ok.. Pak si člověk rozmyslí, co uploadovat. Já teda galerii sleduju tak z povzdálí, věnuju se hlavně fóru, ale tohoto jsem si taky všiml i jako návštěvník. Sluník je zkrátka troll.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 17:00 Odeslat příspěvek
Ale faktor tapetování nebo alergie nemá nic společného s fotografií. To je jako by jsi řekl, že Saudek to občas nemá v hlavě v pořádku a tím i jeho fotky jsou braky a hnusy.
Ty jedničky a ataky/nepochopení byly už od začatku. Mě osobně se jeho první fotky docela líbily a taky jsem okomentoval, že abstrakci uvítám v stoleté vodě hmyzu. To že už vykrádá sám sebe, to už je věc jiná. Ono totiž, i kdyby tady vyfotil fotku roku a nahrál ji, jen pár lidí ji dá něco jiného než jedničku a nebo nenavistný komentář.

Ale zaráží mě jiná věc, na sesterské galerii je taky, ale tam se nic takového neděje a fotky má docela povedené a žádné nenavistné a shazující komentáře tam nejsou.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 11. 2014 17:06 Odeslat příspěvek
Ať si to dává i jinam, to je jedno. Dává to na Galerii MM, tu tady řešíme, ne co je jinde. Vybudoval si tu jméno, ať si ho užívá.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 17:09 Odeslat příspěvek
meleš chlapče H****A...
Toť věškerý dojem z tvých excesů...
:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
já píšu jen že to čemu nerozumím,-taky nekritizuju nekomentuju...
A když seš TAKOVEJ detailista tak mi ukaž laskavě mých deset x deset......

-- 26. 11. 2014 16:13 --

co se týká těch jedniček a nesouvislejch blábolů mimo mísu k tomu,-je pro mně akorát důkazem o velikosti a soudnosti jejich autorů...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 17:13 Odeslat příspěvek
Myslíš galerii MOBILmanie, kdy MOBIL je přístrojem k zachycování momentek? Takových momentek člověk udělá jen jednu za den?
Tímhle jsi rozbil návrh jedné fotky denně.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 17:23 Odeslat příspěvek
Osobně jsem pro limit jedno foto denně...
Vyjímku by tvořilo max.nějaká serijka...ale i ta by si myslím snesla denní odklad... To je na uvážení admin..Byla by s tím tak trochu práce navíc.. :tleskani :tleskani :tleskani
Pro dnešek HOWGH.. :-D


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2014 17:23 Odeslat příspěvek
Staří uživatelé málokdy dávají víc jak jednu denně, ale tu možnost prostě mají. Sluník se rozhodl tlačit na pilu, tak ať se nediví. Osobně nemám problém ohodnotit príma kousek, na jméno se koukám až pak. Ale kdo je autorem tapet je jasné už náhledu. A komu se to nelíbí, tak není demokrat, to je snad logické. Nebo ne?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 18:00 Odeslat příspěvek
Grim:
Je jasné z těchto dvou náhledů kdo je autor?
Obrázek
Obrázek
Já osobně jsem nepoznal kdo je autor, protože použití tlustého rámečku jako hlavního znaku je v obou případech stejné. A z malého náhledu pořádně nepoznáš obsah.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 18:42 Odeslat příspěvek
Mám to tedy chápat tak,-že pro hodnocení je navýsost důležité(snad i hlavní)kdo je autorem ??

dtto-Sluník se rozhodl tlačit na pilu, tak ať se nediví. -
čemu se nemám divit??
že v galeriích píší příspěvky hlavně hulváti a lidé nesoudní?? Tak tomu já se už dááávno NEDIVÍM..píšu to už po stý... úroveň autorů je z příspěvků nasnadně!!! :tleskani :pozor 8-S


Offline - VIP Galerie Profil 
26. 11. 2014 19:27 Odeslat příspěvek
n3pi píše
Grim:
Je jasné z těchto dvou náhledů kdo je autor?
Obrázek
Obrázek
Já osobně jsem nepoznal kdo je autor, protože použití tlustého rámečku jako hlavního znaku je v obou případech stejné. A z malého náhledu pořádně nepoznáš obsah.


Aha, tak další co to chce polopatě. Podívej se laskavě na úvodní stranku MM a co uvidíš? sluník, sluník, sluník, x,x, sluník, sluník, sluník, x, x, sluník, sluník, sluník. Za X si dosaď koho chceš. Vůbec s tebou tady nebudu probírat rámečky a další okrajové kraviny, promiň, o tomhle diskuse není.

Přílohy

slunik.JPG
slunik.JPG
[ 246.28 | Zobrazeno 303 krát ]
Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2014 19:56 Odeslat příspěvek
Takže i tobě polopatě.
Měl jsi se laskavě podívat na úvodní stránku MM třeba jeden letní den a co by jsi viděl?
Moucha (x), Moucha (x), Vážka (x), sluník, sluník, Vosy (x, mimochodem ty vosy byly úžasné), sluník, Šidélko (x, taky úžasná fotka), Moucha (x), Čmelák (x), sluník, Motýl (x) Za X si dosaď koho chceš.

A já se tebe už raději na nic nebudu vůbec ptát, protože dáš nějaké tvrzení a na otázku ani neodpovíš a místo toho si dáváš jen tu "svou" pravdu.

Když už tady dáváš obrázek titulky, tak zauvažuj, proč tam má sluník tolik fotografií, i když může nahrát jen 3 denně. Co znamená, že mezi dvěmi trojkovými spamovacími seriemi, jsou jen 3 fotografie.


Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
27. 11. 2014 12:17 Odeslat příspěvek
Sluníku, bude nějaká reakce na můj mail, nebo mám jednat o vás bez vás? Už to moc odkládat nebudu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 14:35 Odeslat příspěvek
Jak čtu tuto diskuzi tak nevím co bych asi já měl tobě odpovědět...
Fotku mi smazali-neprávem.
Dodržuju pravidla.
A tohle je i má odpověď:
-Když už tady dáváš obrázek titulky, tak zauvažuj, proč tam má sluník tolik fotografií, i když může nahrát jen 3 denně. Co znamená, že mezi dvěmi trojkovými spamovacími seriemi, jsou jen 3 fotografie.-

Pokud ti to takhle stačí...
Změň pravidla,-pro všechny a je to. Jeden den jedna fotka. A po týdnu je výsledek stejný,-že...
Takže: 1,zakážeme slunikovi dávat sem fotky vůbec...bez důvodu(je to NAŠE galerie...)
1,nebo donutíme ost.autory více produkovat(nesmyslné nedemokratické)
1,vysereme se na to ať to běží dál (vono ho to přestane bavit)
1,uděláme nějakou sobě vlastní populární razii-bann-atd ať ostatní vidí jací sme borcííí)
Takže jak z toho ven.....??? :potichu :pozor :oboze :tleskani :arrow:

-- 27. 11. 2014 13:38 --

Takže ve finále sem já vlastně vinen tím,-že do galerie skoro nikdo nepřispívá...???
50-tá léta opět tady....????? :tleskani :potichu :pozor :pozor :pozor


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 17:08 Odeslat příspěvek
Sluníky ale taky už brzdi. Jedna věc je, chovat se uraženě kvůli smazané fotce (a to oprávněně) a druhá věc je neuvědomění si následků svého jednání.
Pokud se tady budeme chovat všichni arogantně a tím nemyslím jenom tebe, ale hlavní postavy protistrany, tak se budeme pohybovat v kruhu a nikdy se nic nevyřeší.
Řešením je diskuze na slušné úrovni a snaha nalezení schůdného kompromisu pro obě strany.
Takže, přestaň se chovat jako rozmazlený fracek, kterému každý ubližuje a začni se chovat jako dospělý člověk, který nehledí jen na sebe.
Toto platí i pro protistranu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 18:17 Odeslat příspěvek
Milý chlapče n3pi...
Po zpetném pročtení VŠECH příspěvků si opravdu nemyslím,-že jsem to JÁ kdo tady přehání a chová se jak píšeš jako neurvalej fracek ,je neurvalej,nekonstruktivní atd...Z mé strany toliko: jsem ochoten (potažmo pak i povinen) dodržovat jakékoliv pravidlo galerie(mně to problém(y) nedělá..)
A jestli si jakýkoliv z těch omezenců(jimž řádně vane pod tašky..) myslí ,-že mne nějak rozhází svými neadekvátními hodnoceními a zcela nekonstruktivními výlevy typu: o ničem,snůška blbostí,tapety spam,atd... :pozor :pozor :pozor .
Ale co je to za galerii,-ve které mi kdosi smaže fotku řádně dle pravidel danou ,další mi píše na soukr.email že mne pobrzdí atd... ??? Pak se smysl galerie zcela vytratil díky stupiditě pár jedinců ke kterým se přidává stádo... Ani jeden z nich nemá ve své galerii nějaké bůhvíjaké perly...a píšu jim to já snad pod fotky ??? NE. Pokude se mi něco nelíbí-nerozumímtomu.nechápu..Taxi toho NEVŠÍMÁM..Bohužel to zde psavá většina nedokáže... :oboze :oboze :pozor :pozor
FotoGalerie má být o focení ne o urážení-žvanění...
Já osobně FOTÍM...


Naposledy upravil sluník dne 27. 11. 2014 18:28, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 18:24 Odeslat příspěvek
Milý Sluníku, můj příspěvek jsi si ve své vztahovačné povaze vůbec nepřečetl.
To jednání, které tady předvádíš, se netýká jenom tebe ale i tvých oponentů/protistrany.
A přečti si POŘÁDNĚ co jsem napsal. "Pokud se budeme chovat všichni arogantně, tak se budeme pohybovat v kruhu a nikdy se nic nevyřeší".


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 18:31 Odeslat příspěvek
co to blemceš ,-řešení snad uvádím.... :tleskani :potichu
nebo co tam asi píšu???
Nebo jak myslíš TY ,-danou věc řešit??...
Za sebe: pravidla dodržuju,nikoho neurážím,neshazuju takže co!?

-- 27. 11. 2014 17:33 --

???Jaké předvádím jednání ??? že si nenechávám srát na hlavu a čistě se JEN bráním???...


Ne né tady TO nemá cenu. :pozor :pozor :pozor


HOWGH. :oboze


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2014 11:47 Odeslat příspěvek
Já vidím smysl galerie v tom nedávat sem cvaky ale snažit se ukázat, že i s mobilem se dají udělat pěkné fotky. Chodím sem rád a rád se učím od těch co umí a jsou ochotni poradit. Sluník si jede svou a myslí si asi,že je velký Kim a může si dělat co chce. Pokud se to tu nebude udržovat v duchu
kamarádství a občas se vyskytující individua typu Sluník nebudou zcela humanitárně eliminováni, pak tu nejen já ale jak je vidět i mnoho dalších pidičipofotografů ukončí činnost a můžete pak Sluníkovi povolit klidně nahrávat deset dílek denně aby tu aspoň něco bylo.


Offline - S40 Maniak Profil 
28. 11. 2014 16:54 Odeslat příspěvek
Sice mi galerie nic moc neříká, ale ty humáče co tam Sluník pouští jsou opravdu extrémní humusy. Jako fotit si vlastní zuby je absolutní idiocie.


Offline - Moderátor Galerie Profil 
28. 11. 2014 23:30 Odeslat příspěvek
Prostě stručně shrnuto, tím, že se nastaví opětovně jedna fotka denně se prostě nic nezkazí. Lidé se alespoň naučí pečlivěji vybírat svoje fotky a zaměří se na kvalitu a ne na kvantitu. Za současné podoby má galerie podstatně nižší úroveň, než měla kdysi.


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 11. 2014 00:50 Odeslat příspěvek
Prohlídnul sem si posledních několik desítek fotek zde výše uvedeného autora, ten člověk má evidentně nějaký problém, problém například v telefonu to ale fakt nebude....Nastavte nějaký rozumný limit (co autor to x fotek měsíčně, atd.), tohle je hrůza.
dejv


Offline - VIP Galerie Profil 
29. 11. 2014 17:46 Odeslat příspěvek
Michale, nastav sluníkovi limit a na ostatní kašli. Ten problém vyvolal sluník, nevidím důvod, proč by to měli odnést ostatní. Jak prosté!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 11. 2014 20:24 Odeslat příspěvek
Říkal jsem si, že tady psát nebudu, ale reakce sluníka a několika dalších, kteří se ho zastávají mě zvedly ze židle.
Předem ke sluníkovi:
Měl by sis šáhnout na svědomí a trošku se probrat, protože arogantní ufňukánky nemá nikdo rád, jak vidíš. K vymazání fotky si ho dohnal sám a já být na jeho místě, tak by to bylo už dávno. Přečti si své odpovědi na naše výtky k fotkám, jsou jako od 15-ti letého sjetého fracka. Kdyby sis aspoň něco vzal k srdci a snažil se s tím pracovat, ale nejen, že to ignoruješ, ty se snažíš navíc radit druhým jak mají obrázky vypadat. Je to stejné, jako bys psal články s chybami a druhého poučoval, že ti do toho nemá co mluvit, protože nevystudoval korekturu textu..
Pro ostatní:
Ti, co ho podporují a omlouvají by si měli uvědomit, že nefungují pouze psaná pravidla, ale taky nějaké obecné slušné chování, které pokud překročí normu může vyústit v nějaký postih. Na fóru taky nemáte daný povolený počet příspěvků, ale pokud dlouhodobě spamujete blbostma a chováte se nepřiměřeně, přijde varování a pokud nezabere, tak dostanete nějakou "výslužku". Sluník ukazuje, že všechno dělá naschvál. Fotí jen aby někoho naštval a to dlouhodobě. Stačí porovnat chování zde a v druhé galerii. Už na základě tohoto je to naprosto patrné a stačí jako odůvodnění k dalšímu postupu.
Další věcí je i to, že galerie není žádné rajče a podobné uložiště fotek, ale je to místo, kam si uživatelé vkládají své nejlepší fotografie.
Žádné omezení fotek na den ani měsíc nepomůže, protože tento uživatel bude stejně pokračovat v tapetování. Za dobu, co jsem tady jsem nezažil, že by někdo takto narušil chod galerie a ostatní odradil od aktivity (že je důvod on si stačí dohledat ve fotkách v galerii, případně se jich zeptat).

Kvůli tomu, co jsem napsal výše bych se taky přikláněl pouze k zastavení působení sluníka v galerii.
PS: Mám slabé baterie v klávesnici, tak omlouvám vypadlé písmenka, pokud budou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 12. 2014 17:12 Odeslat příspěvek
Takže další dvě série sluníkových blbostí, naprostá ignorace všech, absolutní nezájem z jeho strany o domluvení se a pořád nic... Asi nastal čas..

PS: Může mi někdo do zpráv doporučit fajn galerii, která se taky zabývá mobilním focením? Díky :)


Offline - Moderátor Galerie Profil 
5. 12. 2014 12:31 Odeslat příspěvek
Tak vyřešilo se něco? Nebo budeme čekat, až s galerie všichni odejdou? Moc nechápu, proč na nějakou reakci či odezvu musíme čekat dny, či týdny?


Offline - Pokročilý Profil 
19. 5. 2017 18:04 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se prosím zeptat, jestli je možné "dát" do Galerie Xiaomi Redmi 4A. Nějak jsem ho tam nenašel.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies