MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Galerie Mobilmania

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 18:17 Odeslat příspěvek
Milý chlapče n3pi...
Po zpetném pročtení VŠECH příspěvků si opravdu nemyslím,-že jsem to JÁ kdo tady přehání a chová se jak píšeš jako neurvalej fracek ,je neurvalej,nekonstruktivní atd...Z mé strany toliko: jsem ochoten (potažmo pak i povinen) dodržovat jakékoliv pravidlo galerie(mně to problém(y) nedělá..)
A jestli si jakýkoliv z těch omezenců(jimž řádně vane pod tašky..) myslí ,-že mne nějak rozhází svými neadekvátními hodnoceními a zcela nekonstruktivními výlevy typu: o ničem,snůška blbostí,tapety spam,atd... :pozor :pozor :pozor .
Ale co je to za galerii,-ve které mi kdosi smaže fotku řádně dle pravidel danou ,další mi píše na soukr.email že mne pobrzdí atd... ??? Pak se smysl galerie zcela vytratil díky stupiditě pár jedinců ke kterým se přidává stádo... Ani jeden z nich nemá ve své galerii nějaké bůhvíjaké perly...a píšu jim to já snad pod fotky ??? NE. Pokude se mi něco nelíbí-nerozumímtomu.nechápu..Taxi toho NEVŠÍMÁM..Bohužel to zde psavá většina nedokáže... :oboze :oboze :pozor :pozor
FotoGalerie má být o focení ne o urážení-žvanění...
Já osobně FOTÍM...


Naposledy upravil sluník dne 27. 11. 2014 18:28, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 18:24 Odeslat příspěvek
Milý Sluníku, můj příspěvek jsi si ve své vztahovačné povaze vůbec nepřečetl.
To jednání, které tady předvádíš, se netýká jenom tebe ale i tvých oponentů/protistrany.
A přečti si POŘÁDNĚ co jsem napsal. "Pokud se budeme chovat všichni arogantně, tak se budeme pohybovat v kruhu a nikdy se nic nevyřeší".


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2014 18:31 Odeslat příspěvek
co to blemceš ,-řešení snad uvádím.... :tleskani :potichu
nebo co tam asi píšu???
Nebo jak myslíš TY ,-danou věc řešit??...
Za sebe: pravidla dodržuju,nikoho neurážím,neshazuju takže co!?

-- 27. 11. 2014 17:33 --

???Jaké předvádím jednání ??? že si nenechávám srát na hlavu a čistě se JEN bráním???...


Ne né tady TO nemá cenu. :pozor :pozor :pozor


HOWGH. :oboze


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2014 11:47 Odeslat příspěvek
Já vidím smysl galerie v tom nedávat sem cvaky ale snažit se ukázat, že i s mobilem se dají udělat pěkné fotky. Chodím sem rád a rád se učím od těch co umí a jsou ochotni poradit. Sluník si jede svou a myslí si asi,že je velký Kim a může si dělat co chce. Pokud se to tu nebude udržovat v duchu
kamarádství a občas se vyskytující individua typu Sluník nebudou zcela humanitárně eliminováni, pak tu nejen já ale jak je vidět i mnoho dalších pidičipofotografů ukončí činnost a můžete pak Sluníkovi povolit klidně nahrávat deset dílek denně aby tu aspoň něco bylo.


Offline - S40 Maniak Profil 
28. 11. 2014 16:54 Odeslat příspěvek
Sice mi galerie nic moc neříká, ale ty humáče co tam Sluník pouští jsou opravdu extrémní humusy. Jako fotit si vlastní zuby je absolutní idiocie.


Offline - Moderátor Galerie Profil 
28. 11. 2014 23:30 Odeslat příspěvek
Prostě stručně shrnuto, tím, že se nastaví opětovně jedna fotka denně se prostě nic nezkazí. Lidé se alespoň naučí pečlivěji vybírat svoje fotky a zaměří se na kvalitu a ne na kvantitu. Za současné podoby má galerie podstatně nižší úroveň, než měla kdysi.


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 11. 2014 00:50 Odeslat příspěvek
Prohlídnul sem si posledních několik desítek fotek zde výše uvedeného autora, ten člověk má evidentně nějaký problém, problém například v telefonu to ale fakt nebude....Nastavte nějaký rozumný limit (co autor to x fotek měsíčně, atd.), tohle je hrůza.
dejv


Offline - VIP Galerie Profil 
29. 11. 2014 17:46 Odeslat příspěvek
Michale, nastav sluníkovi limit a na ostatní kašli. Ten problém vyvolal sluník, nevidím důvod, proč by to měli odnést ostatní. Jak prosté!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 11. 2014 20:24 Odeslat příspěvek
Říkal jsem si, že tady psát nebudu, ale reakce sluníka a několika dalších, kteří se ho zastávají mě zvedly ze židle.
Předem ke sluníkovi:
Měl by sis šáhnout na svědomí a trošku se probrat, protože arogantní ufňukánky nemá nikdo rád, jak vidíš. K vymazání fotky si ho dohnal sám a já být na jeho místě, tak by to bylo už dávno. Přečti si své odpovědi na naše výtky k fotkám, jsou jako od 15-ti letého sjetého fracka. Kdyby sis aspoň něco vzal k srdci a snažil se s tím pracovat, ale nejen, že to ignoruješ, ty se snažíš navíc radit druhým jak mají obrázky vypadat. Je to stejné, jako bys psal články s chybami a druhého poučoval, že ti do toho nemá co mluvit, protože nevystudoval korekturu textu..
Pro ostatní:
Ti, co ho podporují a omlouvají by si měli uvědomit, že nefungují pouze psaná pravidla, ale taky nějaké obecné slušné chování, které pokud překročí normu může vyústit v nějaký postih. Na fóru taky nemáte daný povolený počet příspěvků, ale pokud dlouhodobě spamujete blbostma a chováte se nepřiměřeně, přijde varování a pokud nezabere, tak dostanete nějakou "výslužku". Sluník ukazuje, že všechno dělá naschvál. Fotí jen aby někoho naštval a to dlouhodobě. Stačí porovnat chování zde a v druhé galerii. Už na základě tohoto je to naprosto patrné a stačí jako odůvodnění k dalšímu postupu.
Další věcí je i to, že galerie není žádné rajče a podobné uložiště fotek, ale je to místo, kam si uživatelé vkládají své nejlepší fotografie.
Žádné omezení fotek na den ani měsíc nepomůže, protože tento uživatel bude stejně pokračovat v tapetování. Za dobu, co jsem tady jsem nezažil, že by někdo takto narušil chod galerie a ostatní odradil od aktivity (že je důvod on si stačí dohledat ve fotkách v galerii, případně se jich zeptat).

Kvůli tomu, co jsem napsal výše bych se taky přikláněl pouze k zastavení působení sluníka v galerii.
PS: Mám slabé baterie v klávesnici, tak omlouvám vypadlé písmenka, pokud budou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 12. 2014 17:12 Odeslat příspěvek
Takže další dvě série sluníkových blbostí, naprostá ignorace všech, absolutní nezájem z jeho strany o domluvení se a pořád nic... Asi nastal čas..

PS: Může mi někdo do zpráv doporučit fajn galerii, která se taky zabývá mobilním focením? Díky :)


Offline - Moderátor Galerie Profil 
5. 12. 2014 12:31 Odeslat příspěvek
Tak vyřešilo se něco? Nebo budeme čekat, až s galerie všichni odejdou? Moc nechápu, proč na nějakou reakci či odezvu musíme čekat dny, či týdny?


Offline - Pokročilý Profil 
19. 5. 2017 18:04 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se prosím zeptat, jestli je možné "dát" do Galerie Xiaomi Redmi 4A. Nějak jsem ho tam nenašel.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies