MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

SuperPokec

Offline - S40 Maniak Profil 
6. 6. 2019 19:57 Odeslat příspěvek
XCover 2 byl nepoužitelný - 500MB volné paměti v továrním nastavení ten mobil absolutně zabíjel. Nainstaluj překladač s offline slovník, pár fotek a telefon se zhroutí.

Za mě telefon musí mít kvalitní zvukový výstup - při nízkém zesílení nesmí dělat brum. Fotky musí být OK, hlavně aby byla vnitřní paměť, 2-SIM a SD karta na bordel.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 20:03 Odeslat příspěvek
Nevím mě chodil dobře, je to asi čtyři roky tak.
Jak jsem psal, jen do práce,volání,SMS,fotky,galerie a pár nenáročných her.
Ani už nevím hw... tuším 1GB ram a nějaké téměř neznámé cpu.
To lepší soukromé jsem měl Lenovo S60 v téže době a to vůbec nebylo zle,tuším LL5 ale je to na poměry v téhle oblasti už historie a dávno.

Jinak zvukový výstup nebo to zda má či nemá Jack a řeší se to redukci z USB,mě na mobilu zajímá minimálně,hudbu téměř na sluchátka neprovozuji.
Podstatné je aby byl zvukový výstup /repro při příchozím hovoru dostatečně hlasitý a nechrcel, v tomhle případě One splňuje obě,být reálně využijí jen to vyzvánění a sem tam video dokumenty nebo klipy na YT.


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 20:07 Odeslat příspěvek
Bez paměťovky bych se už asi obešel, dá se koupit telefon s velkou vnitřní pamětí, jack na sluchátka už taky moc nevyužívám díky bezdrátovým. No doba se mění. Před pár měsícama jsem si telefon bez jacku třeba nedokázal představit.
DualSIM je mi u *****, bo nemám už služební. No mám, ale tablet, který mám na nic, je to spíš pro strojvedoucí a na ty jejich chujoviny, co nim vymysleli. Však co uživatel, to originál :D


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 20:11 Odeslat příspěvek
To jo,každý má jiné nároky a upřednostňuje něco jiného,myslím že v současné záplavě značek a modelů především, které Samsung,Huawei,Xiaomi a ti další, v koláči spadající do "others" chrlí, si to své najde prakticky každý.


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 20:17 Odeslat příspěvek
Citace
Bez paměťovky bych se už asi obešel, dá se koupit telefon s velkou vnitřní pamětí


Presne tak, kdyz si dneska clovek muze koupit telefon s 256GB nebo 512GB. ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 20:21 Odeslat příspěvek
No právě. Už ji mám v telefonu spíš ze zvyku. Ale mám ji tam, je na ní jen hudba, cca 50GB a to je asi tak vše. Jak jsem tu paměť oceňoval u takové Nokie N900, která měla v té době 32GB. Kurnik, to byl aspoň telefon na tu dobu. Já se obou zbavil a kámoš mi tu svou nechce do sbírky prodat, sviňa jedna :( Nedávno jsem si jen tak z ***** koupil BB Priv, když jsem obcházel bazary po Břeclavi a hledal telefony do sbírky. Kdepak, už to není ono ty HW klávesnice. Letěla z domu.


Naposledy upravil seterwohipikule dne 6. 6. 2019 20:25, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 20:23 Odeslat příspěvek
Seter
Služební už nemáš ji,takže ti firma přispívá na soukromý?
Já mám svůj dotykáč a s firemní SIM kartou a neomezenym tarifem,používám svůj obyčejný tlačítkac odolný UleFone Armor Mini.
V práci mám svůj většinou v autě v držáku,tenhle v kapse nohavice,sem tam jde na procházku ale je stále v pohodě.
Pri me praci, stále v pohybu při vykladkach,lezu nahoru dolů,kurty,prostě různorodý pohyb,by byla Motorola nebo Sony brzy otriskana a válela se v profilech

Jednu dobu tak patnáct let zpátky,bylo časté nosit tehdejší tlačítkace privazene na šňůrce na krku,nosil jsem to také ale dnes už ne


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 20:33 Odeslat příspěvek
Ne, nemám služební telefon, na ten mi nepřispívá, jen takovým zpusobem, že si možu dat číslo pod ČD Telematika, což mám. Jen služební tablet mám HW. Já ho mám jen proto, vzhledem k funkci pro kterou ho nepotřebuju, že si někdo řekl, že těmto věcem rozumím což se asi pletou, dneska to umí kdekdo, tak mám sloužit jako malá technická podpora. Je to spíš pro strojvedoucí. Potvrdí si tam začátek směny, začátek rg jízdy, nebo nástup na lokomotivu, připravenost vlaku k odjezdu, odvěšení lokomotivy od vlaku a podobné blbosti. Malinko se to už vychytalo, ale kolikrát se zasměju, co ti strojvedoucí vymyslí a druhý se nemože přihlásit. Místo Bratislavy je mašina v Budapešti apod. Druhý se neodhlásí, vypne to a jde dom. Já ho pak po telefonu uháním, ať se odhlásí, že kolega díky tomu stojí ve stanici s vlakem a nemože odjet. Prostě ***** jak sviňa :D


Offline - VIP uživatel Profil 
6. 6. 2019 20:35 Odeslat příspěvek
Cheetah007 píše
Moto One

Kdybych se mi pokazil současný, asi bych tento vzal, celkem povedené za ty peníze.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 20:44 Odeslat příspěvek
Někde si ho v showroomu vyzkoušej, já jsem hodně spokojený a ona horší čitelnost na přímém slunci, co píší v recenzích až na jednu či dvě je blbost, na přímém slunci naprosto v pohodě.
Ano hw je průměr, ale perfektně odladěný systém, jak u Motoroly bývá zvykem, pravidelné updaty,navíc je v Android One.
Je toho víc ale za cenu 4.2 co jsem kupoval u Alzy, nemá moc konkurentů.
Dej bacha Alza má i tzv verzi lite ta má 3/32 a ne 4/64.
To je jediný rozdíl asi, jinak ten "jen" HD+ je naprosto v pohodě, pixely neuvidís za to ti ručím, obraz je ostrý, krásné čistý a barevné podání nejlepší jaké lze u IPSka mít.
Fajn je i filtr modrého světla, ručne, na čas, nebo auto soumrak/úsvit.
Taktéž aplikace Moto, tedy povely a ambientní režim je výborná a najdeš ji.v každé motorole myslim.

Seter
Jj to chápu :P


Naposledy upravil Cheetah007 dne 6. 6. 2019 20:48, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 20:48 Odeslat příspěvek
To bys musel vidět v praxi. Občas žasnu nad některými jedinci, co dokážou., Jeden takový odpurce šmírování s tím služebním tabletem hodil v práci o zem :D No pojistka mu to pokryla. Nemohl furt odjet, fajront se blížil.. :D


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 20:52 Odeslat příspěvek
Ty vole :D no všeho moc škodí,s tou přetechnizovanosti se to někdy přehání.
Já a asi dvacet dalších,jsme furt na očích díky GPS co máme v autě.
Někdy je to užitečné,někdy když dispečer má ***** co na práci,vocumuje v seznamu vozu,kdo kde kdy byl...proč tenhle tamhle zrovna stoji, proč jede tudy a ne tudy ...že on by jel tudy....jo od stolu se to mluví.


Naposledy upravil Cheetah007 dne 6. 6. 2019 21:01, celkově upraveno 2


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 20:59 Odeslat příspěvek
Však to je to samé. Po odkliknutí konce šichty se to zeptá: vypnout GPS? Aj u mě. Vidiš, sem se dnes neodhlásil ze směny si tak uvědomuju. Oni pak kontrolují, proč je hentak a hentak, když má do fajrontu 4 hodiny. Náš šéf kohosi načapal na nákupech a byl ještě v práci. Tak pruser jak mraky, pouštět mám lidi 15 minut před koncem směny dom. Takové zlo. Navíc se jim to vybíjí jak hajzl, data spotřebovávají na youtube, pak to mají pomalé. Ať se pak nediví, že vlaky stojí. Nebo spadne server a je to v hajzlu.

Zkusil jsem si ty firemní appky stáhnout do svého, pomocí jakéhosi nástroje. Takové šílené oprávnění, no vyzkouším to až na čistém telefonu, esli to pojede. Na soukromém radši ne.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 21:02 Odeslat příspěvek
To jo vidí kde jsi podle plánu a že děláš, v kolik odjíždíš,přijedeš jinam ATP, někdy ale skrze to může někdo kdo zrovna nemá do čeho píchnout buzerovat.

Dispečeři jsou u nás tři,dva naprosto cajk, jeden je trochu aktivnější a šťourat a často volá namátkově řidičům.
Asi měsíc,dělal jsem v horesedlich pauzu, pak vyzvedával zpátečku u Sokolova a vezl do Prahy.
Když jsem tak přijel telefon: "Pane xxxx proč jste stál támhle 35minut, máte zpátečku jste tam trichu později,povídám pane Kraus,dělal jsem pauzu cestou,k Sokolovu by mi řízení nevyšlo.
On no ale vždyť ti všichni dělají při skládání ne?
Povídám víte dobře že se to podlen aetru nesmí, pauza je pro můj odpočinek a nesmim dělat nic co souvisi s prací, tu prvni část jsem výjimečně při nakládce udělal,ještě něco?
Ne v pořádku já se jen ptám....od té doby mi dal pokoj.

Hele jsem ubte firmy přes půl roku a naprostá spokojenost.
Vše funguje jak má,péče o auta také výborná,lepší prachy hodně lepší za méně hodin a dní,víkendy svátky volně no a tenhle dispečer
....on takový je,kluci.me já něj upozorňovali,neni v jádru zlý tak ne, stejně jako ostatní ti pomůže na spolupracuje, má ale jen jak trefné říkal kluk co mě zacvicoval, občas zvlastni nesrozumitelné a nepochopitelné otázky...jinak s nim a ostatními vycházím dobře,to bych tam kde z nebyl a na tohle si zvykl.


Naposledy upravil Cheetah007 dne 6. 6. 2019 21:09, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 21:08 Odeslat příspěvek
To je debil. Skládat při pauze? Spadl z višně asi. Však víš, jak to je. Člověk to kolikrát rád poruší, chce se dostat dom. Já tak kdysi v ČR, kde jsem mohl jet 13 hodin udělal přes 16. Další 4 hodiny jsem se vezl dom. A to jsem šel do práce na 12 hodin. Stát se něco, až potom se něco stane. Jinak se to všude obchází. To mi vykládával tata, kamioňák. Poslal je do ***** a nejel. Naučil to i ostatní a najednou to šlo podle pravidel a zákona. Jinak byl za kokota enom on.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4448, 4449, 4450, 4451, 4452, 4453, 4454 ... 4539  Další stránka
Stránka 4451 z 4539 [ Příspěvků: 68085 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies