MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

SuperPokec

Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 21:14 Odeslat příspěvek
Vím že tata jezdí :-)
Jo oni to zkoušejí,to je jasné ale dneska se přístup firem hodně zlepšil,řidičů je stále nedostatek,takže už s námi slušně zachází,lépe platí a vůbec.
On je nedostatek řemeslných profesí,skladníka....prostě manuálních práci,to je vina předchozích vlád...všichni studovat školy tohle takhle manažeři ale že je málo absolventů učilišť opomíjeli
Tatrovka v Kopřivnici když rozjížděla výrobu zoufale sháněla soustružniky,svářeče atp...takových firem bylo a stále je.

On to zkusil první měsíc když jsme tak byl nový, Neco že proc už dělám pauzu jako...vy děláte pauzu teď a proč?
Jemné jsem ho upozornil dispečer nedispecer, že pro mě je směrodatný AETR a je i nad firmou, podle toho se já ridim a JA vím sám dobře co mi Sviti má Tachografu a jak mám dělat pauzy,jezdím přes 22let....neřekl ani popel, pak tohle a zase.
Prostě to chce něco vědět,znát a tim jejich pokusy to neco radit taky končí
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 21:27 Odeslat příspěvek
Ne, tata už nejezdí. Už asi ani nebude.
Ad dispečeři. My tam máme jednoho super. Břeclaváka poslě do Mělníka a Brňáka do Bratislavy, nebo do Maďarska. Dojde další směna dispečerská a nahání lidi po celé ČR. Hrozný kokot. Se mnou dělá málokdy naštěstí. Za něj každý dělá přesčas. Říkáme mu mixér. Ten to dojebe jak može a pak říká, že je nejlepší. Na té dráze je furt nehorázný bordel, jak se to rozdělilo na menší subjekty. Už mě to tam moc nebaví. Z principu jsem neoblíbený, protože prostému lidu dělám nadřízeného a moc neumím vycházet s lidma. Ježdění mě bralo víc.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 21:33 Odeslat příspěvek
Tak pokud ti v tom něco nebrání vrátil bych se tam.
Hele tady jsou dispečeři v pohodě ne jako ti předešli ,ano tenhle jedem bývá aktivnější ale dá se s ním vyjít také,to bych už odešel.


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 21:39 Odeslat příspěvek
Brání, jinak bych jezdil. Já tam dokonce nedělal dva roky, ale hledali člověka na jistou pozici, na kterou jsem měl zkoušky, tak sem šel.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 21:54 Odeslat příspěvek
Jasně no,ale tak už sis navyknul,finančně jistě taky polepšil tak se drž :-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 22:34 Odeslat příspěvek
O dost pohoršil právě. Jasně, ježdění není nic moc. Kolega mi nedávno hlásil 18 přejetého. A půl. Asi ťukl tu babu v Zaječí.
Ženské to mají horší. Třeba s chcaním. Si na té mašině mnohdy celo u šichtu. A v tom horku do sebe něco dostáváš. Chlap za jízdy vystrčí šulka a je. A co baba? My máme tuším v Cargu dvě. Čd jen v Břeclavi dvě. Taková blbá práca. Co jsme byli tak v deseti letech jako děcka parta, všichni jsme chtěli jezdit. Skončili jsme tam sedm týpků z devíti. Teď už míň. Co bys dělal, kdyby se ti chtělo na velků v kamioně, nebo s čím to jezdíš? Co uděláš jako fühter v Railjetu? Blbé téma, ale málokdo na to myslí. Na kolegu nedávno spadl strom. Na nexák s Audinama a VW z Devínske nové Vsi. Co je zajímalo v prvé řadě, jestli foukal a vypsal záznam o škodě předběžné. Ne že by se zeptali, není ti nic? Já kdysi vypadl z mašiny. První dotaz. Budeš moct dělat dál? Hádám, je to všude tak. Jsi jen nástroj k vydělávání peněz. Tak se k tobě přistupuje. Hadr. Jsi jen hadr.
Na práci jsem si navykl. Je tam většinou nuda, když nevolají, že jim zdechla mašina. Takže čekat, až někdo zavolá x film na noťasu? Poslední dobou je klid. Takže si v klídku udělám svoje, plachty, obsadit šichty a takové pičoviny. Ale jak se začne něco ****.. Konec.
Každé zaměstnání má svoje. Známý tomu obětoval ruku, spousta ostatních nedělá nikde. Radši makat, aj když to někdy vzhledem k mému zdravitnímu stavu mám na *****.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2019 06:31 Odeslat příspěvek
Hele klid
..na firmě jsem měl v únoru drobnou nehodu, něco hledal odbočoval bylo to v Dřísech u Brandýsa, ulička úzká strom tak jsem si hodně najížděli,dvakrát se koukal a najednou mi tam vletěla holka,podjela a měl jsem ji.....jakteziv jsem neměl nehodu plechy ( jo jednou jsem v zimě téměř utrhl nárazník,beton byl zasypány sněhem)
Samozřejmě hned jsme vylitl utíkal k ní dostala to na středový sloupek a udělala půl hodiny a skončila v kerinu baráku,Stark jsme se o ní,nic jí nebylo jen v šoku a asi n byla připoutaná protože se majzla do nosu.
Dodneška ji občas zavolam jak se vede, její manžel taky v pohodě přijel později všechno v naprosté slušnosti a klidu
Vina byla na obou stranách, já se měl podívat ještě po třetí a k tomu mrtvý úhel a ranní sluníčko, ale nakonec to jako viníka určili mě...ona byla taky potrestána auto na odpis ale z povinného jim přiznali asi 33tisic.
Byl to starý Passat 97rocnik takže plus mínus hodnota že jetiny.
Hned po nehodě když jsme to volal garážmistr a později i majitel,všichni jen záznam o nehodě a jak se to bude řešit dál....ano náznak jak je na tom ta holka nebo já....každej si chrání vlastní ***** a stará jen o to své aby měl vše v pořádku a čistý stůl....bohužel taková je doba.

Garážmistra jsem těsně po tom malém poslal do *****....začal první okamžitě začněte vypisovat protokol....povídám starám se o tu holku.....ne poště záznam....no takže jsme mu to položil onnjeste volal ale já nezvedal,zavolá až později....říkám si ty mi můžeš políbit *****..idiote.

Jinak já dostal litr pokuty důvod že prý jsem nedal dostatečně najevo co chci dělat a mohl si počínat opatrněji (já měnil směr jízdy,ona jela po hlavní za mnou) přitom blinkr celou dobu a včas....jenže já si na sjížděl abych těch deset metrů auta vměstnal dobře uličky, jako já potvoru byl vedle placek a ona myslela a sama říkala že tam budu parkovat.....později mezi čtyřma očima mi řekla že měla strach z čelního nárazu takže na to dupla udělala klíčku v domnění že to stihne.....nestihla ale zae ji to nemám...je to obheozke fajn holka slušná byla vyjukama a navíc máma dvou holčiček ..její manžel taktéž...on je Čech ona ukrajinka zhruba mého věku 30-40.
Nevím jak dlouho jezdí a jak často,jako já asi ne ale a nerika se mi to příjemné,příště bude opatrnější a předvídavejsi a když uvidí auto co dělá něco neobvyklého zpozorní.
Kluci na návesech (jakteziv mě na tahač nikdo nedostane a spát v autě jsem se zapřísáhl že Nikdy) občas když si hodně najíždějí,dávají blinkr krátce doleva a až pak pravý, to jsem neudělal a je to lepší.....byla by si jistá téměř ze na tom placku jak jsem si nadjel trochu vlevo, se chystám zastavit a dopadlo by to třeba hůře
Jinak kolik jela jsem se nedozvěděl,těch padesát soudě asi ano jistě však vím že nebrzdila.
Jinak ohledně zdravotních problémů si něco zmiňoval ke konci roku tuším, no nic příjemného jistě,takže přeji ať to zvládáš a lepší se no ;)

-- 07 čer 2019, 08:14 --

opasino píše
Cheetah007 píše
Moto One

Kdybych se mi pokazil současný, asi bych tento vzal, celkem povedené za ty peníze.

Pokud chceš,mohu ti postnout odkaz k sobě na G fotky,obtěžovat té hned sz nebudou


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 6. 2019 11:41 Odeslat příspěvek
Ono to zase není aktuální. Už také nejsem na founy náročný, stačí mi, co mám. Ale kdyby se s ním něco stalo, je to varianta číslo 1. Když tak vím, za kym jít.

Setere, nemáš tak trochu depku?? Trošku mi to tak z tvého posledního příspěvku připadá, když tak, mě se můžeš svěřit, rozebereme to.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2019 17:05 Odeslat příspěvek
Přijde mi to také trochu a upřímně,pokud se k zaměstnání přidává trochu i zdravíčko, je to na ho..v..no.
Depku má čas od času každý,vytíženost,soukromí ....nemám to někdy jinak, zejména v předchozím zaměstnání,jsem v pátek padal na drž.u a půl soboty byl mimo...jako denně 12-14 hodin je silná káva,k tomu stres,časová tíseň u zákazníků, provoz, hlídat si zejména v létě teplotu zboží....auto stará jebka neudržovaná,takže pořád nějaký problém....přidat se k tomu ještě zdravotní potíže jsem totálně v háji.
Tady co jsme je to jak ve snu,úplně jiný přístup,péče o vozový park,byt je to 70% dožívajících D Avii (prakticky Renault s Cummins motory)
Majitel auta postupně obměňuje takže otázka času kdy se dočkáme také.
Méně dnů a hodiny,lepší plat,více času na své blízké a celkově jsem na tom mnohem lépe.
Přál bych spokojenost v zaměstnání a soukromí každému tady a samozřejmě stejně jako ty jsem ochoten jakbude v mých silách seterovi nějak pomoci či ho podpořit,mimo kecani zde


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 6. 2019 18:18 Odeslat příspěvek
opasino píše
Setere, nemáš tak trochu depku?? Trošku mi to tak z tvého posledního příspěvku připadá, když tak, mě se můžeš svěřit, rozebereme to.

A víš, že vlastně mám? Už mě to všecko nebaví. Mám toho dost


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 6. 2019 18:28 Odeslat příspěvek
To přejde, bude zase fajn a dobře. ;-)


Offline - Junior Profil 
10. 6. 2019 22:33 Odeslat příspěvek
seterwohipikule píše
opasino píše
Setere, nemáš tak trochu depku?? Trošku mi to tak z tvého posledního příspěvku připadá, když tak, mě se můžeš svěřit, rozebereme to.

A víš, že vlastně mám? Už mě to všecko nebaví. Mám toho dost

Klid chlape,nic se nežere tak horké bude zase líp


Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 6. 2019 23:26 Odeslat příspěvek
No.. To zdraví mě holt trápí. To má člověk jen jedno, bohužel.
V práci, jak jsem psal, většinou nuda, jednat s lidma mi nikdy moc nešlo. Do toho zákeřné šéfy. Jako jo, až se někdy směju. Do toho mám super dispečera, se kterým su v kontaktu furt. Ten je má taky na háku ty šéfy. Jak se fakt dělá s lidma, konec. Chodí pozdě do práce, nestíhají, neochotní, furt by odstavovali mašiny, aby se vyhli práci. Aspoň s tím dispečerem je sranda. Dneska volal, a říká: mě už to nebaví, idu si zapálit, zdar, pak se ozvu. Brňákom říká komeťák a někdy slyším v telefonu: dej temu pobůchanému komeťákovi nějakou mašinu, ta pi.a to stejně odstaví, ale zkusíme to. Jak ty vlaky vůbec mohou jezdit. Vidím do toho malinko víc, než běžný člověk a fakt žasnu, co se tam děje. A jak zavedli služební tablety, tak hotovo. Kolikrát vlak stojí, že nějaký polodůchodce neumí kliknout na ikonku. Aspoň se mi o tom už nezdává. To byly horory pomalu :D
Jinde to v práci není lepší, jak slýchám od kamarádů. Taky řeší podobné blbosti. Asi takový nejbližší kamoš má tak tupého kolegu, musí ho zacvičovat. Dělají něco pro BMW, software těch jejich systémů na tem displeji. Taky chodí jakýsi skleslý z hokny. A řekl si, že BMW si nikdy nekoupí, když vidí, kdo tam dělá :D


Offline - Junior Profil 
12. 6. 2019 05:25 Odeslat příspěvek
Tak každá práce má něco a taky je fakt že v dnešní době je toho někdy až příliš.


Offline - VIP uživatel Profil 
13. 6. 2019 12:07 Odeslat příspěvek
Marně čekám na tu fundovanou odpověď, jen kecy okolo. Klasika :-D dejv
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4449, 4450, 4451, 4452, 4453, 4454, 4455 ... 4539  Další stránka
Stránka 4452 z 4539 [ Příspěvků: 68085 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies